1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Adamek - Kliczko na PPV?

Discussion in 'Forum MMA' started by Madman, Aug 24, 2011.

1. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Jaworze, Polska

Menedżer Kliczki w wywiadzie udzielonym Przeglądowi Sportowemu zapewnia, że w walka Adamek - Kliczko dostępna będzie dla polskich widzów tylko za dodatkową opłatą w systemie PPV.Wiele wskazuje na to, że sprawdzi się czarny scenariusz i zaplanowana na wrzesień 2011 roku walka Tomasz Adamek - Witalij Kliczko, w Polsce będzie możliwa do obejrzenia w ramach systemu pay per view (PPV). To oznacza, że klient płatnej telewizji, by obejrzeć walkę, będzie musiał zapłacić dodatkowe pieniądze. Według medialnych informacji, cena za dostęp może wynieść nawet około 40 zł.

- Walka będzie sprzedawana w systemie pay-per-view. Pokaże ją pewnie Polsat, Canal+, UPC oraz kilka innych platform i kablówek. Rozmawiamy, ale zanim nie skończymy, nie mogę zdradzić szczegółów - mówi w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego Berd Boente, menedżer Kliczki.- Podkreślam jednak - walka w Polsce będzie pokazywana w systemie pay-per-view przez kilku pośredników, pewnie czterech, pięciu lub sześciu
    - dodaje.

Problem w tym, że tak duże wydarzenie sportowe w Polsce po rz pierwszy będzie dostępne systemie PPV. Nie wiadomo więc czy polscy operatorzy są gotowi do takiego przedsięwzięcia, a co najważniejsze, czy Polacy będą skłonni wydać około 40 zł, by obejrzeć walkę
    .

Pikanterii dodaje fakt, że walkę będzie można oglądać w niekodowanej telewizji RTL. Menedżer Kliczki twierdzi, że będzie to niemożliwe. - Obraz będzie zakodowany. Jeśli ktoś się nie dostosuje, będzie miał problemy - mówi w Przeglądzie Sportowym. Jednak stacja RTL twierdzi, że nie zamierza kodować sygnału na satelicie. Natomiast polscy operatorzy, jak już informowaliśmy, otrzymują wezwanie do zaprzestania reemitowania sygnału stacji RTL w trakcie walki. Polska Izba Komunikacji Elektronicznej twierdzi jednak, że "wzywanie operatorów do zaprzestania reemitowania programu RTL stanowi wezwanie do naruszanie postanowień umów"

media2.pl

2. Tar-Ellendil

Tar-Ellendil Vale Tudo
    Championship

Komentarze:
    25,919
    Zdobyte Lajki:
    28,213
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    MMA
    Miasto:
    Krakał
    Home Page:
    Oby nie blokowali RTL ;/

Nie dośc ,że nie chcą puścic za darmo to jeszcze takie rzeczy wstyd!

3. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,017
    Zdobyte Lajki:
    2,118
    Punkty:
    2,790
    Na razie sobie tego nie wyobrażam, mam kablówkę, Vectrę...jak mi powiedza jasno komu zaplacic to może to zrobię, choc dla mnie to kpina jest. Niegdys wszystko bylo w TV, bo to jest DLA LUDZI. Teraz to ludzie są dla nich i wszystko trzeba sprzedać w jak największy mozliwy sposob;]

Poki bede mial mozliwosc wykupic to pol biedy, gorzej jak wymyslą jakis system, ze bedzie PPV, a np. taki ja nie obejrze, bo moja kablowka tego nie obejmie i po prostu nie bedzie w danym czasie programu w TV...

Poza tym je**c sku**ieli niemcow, na wybrzezu tez wprowadzili oplate uzdrowiskową (za wejscie, nie np. pobyt)dla Polakow...no szkoda, ze nam orla na czole nie malują po przejsciu "granicy"(ktorych mialo nie byc po wejsciu do UE praktycznie...). Ja chcę wojny z nimi, najchetniej na gole rece i nogi, bo zadna inna wojna to juz nie wojna w tych czasach;)

4. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    137
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Wszystko jest dla ludzi... o ile ludzie chcą zapłacić ;)

5. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Jaworze, Polska
    Ja byłbym skłonny zapłacić jeśli byłaby to kwota do 20 złotych, w innym wypadku nie wyobrażam sobie żebym oddał 40 złotych za jedną walkę.

PS. Z drugiej strony to jest chore, żebym płacąc co miesiąc 57 złotych za ponad setkę kanałów w n-ce, dopłacał aż 40 złotych za jedną walkę...

6. Tar-Ellendil

Tar-Ellendil Vale Tudo
    Championship

Komentarze:
    25,919
    Zdobyte Lajki:
    28,213
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    MMA
    Miasto:
    Krakał
    Home Page:
    [​IMG][​IMG]

Tym czasem Władimir wysyła pozdrowienia z swojego rodzinnego domu ;)

7. Spamteam

Spamteam BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    828
    Zdobyte Lajki:
    406
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Warszawa
    Z tego co ja zrozumiałem słuchając Razora, sygnału nie można zablokować, bo z tej samej satelity idzie sygnał na Niemcy.

Jeśli ktoś jest zorientowany w temacie, to niech wyjaśni jak to jest.

8. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    za chu!@#$ nie kupie ppv, obejrze streama

9. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Jaworze, Polska
    Proste - RTL nadawany satelitarnie jest dostępny dla wszystkich którzy mają go na liście kanałów i nie ważne czy jesteś w Niemczech czy w Polsce, a gdyby chcieli go zakodować to musieli by zakodować RTL również w Niemczech. Więc ktokolwiek widzi w tv, na liście kanałów RTL nie powinien się martwć o to czy obejrzy walkę, chociaż z drugiej strony włoski kanał RaiUno jest zawsze zakodowywany na mecze Ligi Mistrzów ale w tym czasie jest niedostępny jako FTA (Free-to-air) również dla Włochów...

10. dufia

dufia Shark Fights
    Lightweight

Komentarze:
    1,194
    Zdobyte Lajki:
    156
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    zawsze pozostaje jakis stream

11. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,017
    Zdobyte Lajki:
    2,118
    Punkty:
    2,790
    To ja rozumiem, że to tylko RTL pokazuje?To jeszcze mam sluchac niemieckiego ględzenia za 40 zlotych?Coś nie gra :)

Caly zysk z PPV idzie dla Niemcow?Wazne pytanie i rownie wazna odpowiedz...;)

12. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Jaworze, Polska
    Nie, nie, jeśli wykupisz sobie PPV to będziesz miał polskich komentatorów (pewnie Kostyra-Kulej)

EDIT: Tylko nasuwa się pytanie czy warto płacić 40 złotych za polski komentarz...

13. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,017
    Zdobyte Lajki:
    2,118
    Punkty:
    2,790
    Ja rozumiem, że cała gala ma byc kodowana, bo dawać tyle za jedną walkę to aż dziwne...i mało logiczne jak dla mnie. Nie bedzie innej opcji to i 4dyszki zaplace za tą walkę, bo wierzę...

Domniemują, w chu**wy sposob, bez konkretow praktycznie jak to będzie wygladac. Jak jest taka informacja to powinno byc pewne wszystko i dokladnie podane. Co, gdzie, za ile, a nie moze bedzie, moze nie, parodia i to tacy zorganizowani niby niemcy...

14. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,912
    Zdobyte Lajki:
    2,024
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Albo obejrzeć w 8 osób u siebie w domu zrzucając się po 5 zł na tranmisję. :-)

15. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Jaworze, Polska
    @B2K

Tzn. wiesz, zorganizowani Niemcy mają już pewne że zobaczą to na RTL-u, a niezdecydowani Polacy nie wiedzieli do teraz czy w ogóle ta walka będzie transmitowana w Polsce nie mówiąc juz o konkretach tj. Polsat, czy C+? Kodowany kanał czy nie? PPV czy telewizja?

@Mort

No, to jest jakieś rozwiązanie... :-)

16. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Jaworze, Polska

UPDATE:

UPC Polska już prowadzi testy systemu PPV. Z reklamówki zachęcającej klientów do wykupu walki wynika, że abonenci UPC za dostęp do walki zapłacą 40 zł (SD) oraz 48 zł (HD). Początek transmisji o godzinie 21, walka wieczoru planowana jest około godziny 23.

17. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    32
    Punkty:
    2,790
    40 zł w Polsce? Przejadą się strasznie na ppv.

18. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,017
    Zdobyte Lajki:
    2,118
    Punkty:
    2,790
    Niemcy mają za darmo, a nam każą płacić...po tym co wyzej pisalem jakos mnie to nie dziwi. Proszą się o agresje wobec nich.

Ok,idąc dalej, ja nie mam UPC, co ze mna?Jak to obejrzec, jak placic to komu, bo telewizji N czy C+ nie mam,tylko Vectre kablowke ;)

19. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Jaworze, Polska
    Spokojnie, UPC reklamuje tą usługę już, jako pierwsza ale z czasem dowiemy sie na których kablówkach i platformach to jeszcze poleci i w jakiej cenie (aczkolwiek co do ceny to raczej będą wszędzie te same)

20. malinowsky

malinowsky UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,802
    Zdobyte Lajki:
    489
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    Wątpie by to poszło na PPV, mają jakies niecałe 3 tygodnie na wprowadzenie tego.. Nie widzę tego.. Tak jak ktos napisał 20 zł ok, powyżej tej kwoty stream i wszystko jasne.

Share This Page