Adamek - Kliczko na PPV?

Ja jestem tylko ciekaw czy jego menadżer na Ukraininie też chce puszczać walkę w systemie PPV z takim zacięciem.
 
ch... z tą walką - w tej cenie mam płytkę My Riot...



Może na Ipli będzie za 10 zł ;p w innym wypadku mogę tego nawwt nie oglądać. 40 zł a nawet nie wiadomo jak długo Adamek wytrzyma ;] bez jaj
 
Początek transmisji będzie od 21, więc pokażą 3-4 walki. PPV kupią tylko zapaleńcy nie potrafiący obsługiwać komputera.







- Tato, tato Adamka pokażą w TV, tylko trzeba zapłacić, kupisz?



- ile?



- Pół starego miliona.



- Chyba cie pojebało



Tak to się skończy w większości domów, i dobrze :-)
 
Ja rozumiem PPV przy okazji gal UFC, bo tam masz przynajmniej 6 dobrych walk, a w boksie najczęściej jedną. A co do Adamka w PPV można pójść do pubu:-)
 
Widac, ze ktos w szkole nie mial, ani psychologii, ani sztuki negocjacji...



Temat, nawet z majacym się za madrego ojcem rozpoczyna się tak.



Tato, chce nowy samochod, kup mi.



Pojebalo Cie?



Taki juz jestem, ale dobra...zaplac za galę PPV, walka wszechczasow, Rosja kontra Polska w osobach Adamka i Wasylija Kliczki.



Ile?



Grosze.



Ok, wez z portfela wysyp...(i idziesz wyciagasz 5000 groszy czyli 50zł;)



PS: Tekst pol zartem oczywiscie;)



PS2: Poki walka sie nie odbyla, a ogladalem ostatnie kilka lat Adamka zawsze na zywo wierze w niego, lepszy byl tylko Dawson, a lepszy bo zadal wiecej ciosow, byl szybszy, zobaczymy, Adamek to nie Haye, wiec na pewno wiecej pokaze, a Fiodor w MMA pokazal, ze kazdy jest tylko czlowiekiem, nawet Kliczko.
 
Podobno w Multikinach ma być tez możliwość oglądania tej walki, też jakoś tak za 40 złotych chyba.
 
Boks nie ma materiału, żeby się sprzedać w PPV. Ostatnia walka jaką oglądałem to Diablo z Palaciosem. Po 2 rundzie już ziewałem, a od 4 oglądałem tylko przerwy między rundami, bo mnie gong budził. W życiu nie załacę za wlakę bokserską 40 PLN, no chyba, że Pudzian vs Małysz (przynajmniej będą jaja, jak Małysz spuści Pudzianowi łomot). Jak będzie stream, to obejrzę. Jeśli nie, to przeczytam wynik w necie.
 
Obejrzyj takie walki jak Maidana vs Morales albo Ortiz vs Berto, a nie oceniaj boksu przez pryzmat twarzy Faktu Krzysztofa" Daj sędzią szanse" Włodarczyka :-)
 
Nigdzie nie napisałem, że to jedyna walka bokserska, jaką obejrzałem i na jej podstawie oceniam cały sport. Zapytaj rozmówcę, a nie oceniaj jego przekonań na podstawie domysłów :-)
 
To tym razem dopytam. Uważasz, że boks nie ma materiału, żeby się sprzedać w Polsce na ppv?:-)
 
Walka Kliczki z Hayem była lepiej oglądana niż pudzian - najman więc jest nieźle.



I tak królem oglądalności jest Adam Małysz.
 
Tak uważam, Tens, ale nie wyłącznie dlatego, że ostatnia walka Diablo była nudna jak flaki z olejem.
 
Znowu się nie zrozumieliśmy chyba :-) Ja też uważam, że w Polsce ppv okaże się klęską.
 
Polska być trudna język ;). No właśnie. Stadion nie jest gotowy. Ciekawe co powie straż i policja, bo przecież muszą wydać opinię.
 
BUMP - Kolejne info:





Prosto z nowo otwartego Stadionu Miejskiego we Wrocławiu walkę komentować będą dziennikarz Canal+ Edward Durda razem ze stałym ekspertem stacji, Krzysztofem Kosedowskim.



- Dysponenci praw telewizyjnych do gali przewidzieli w Polsce możliwość transmisji jedynie w systemie pay per view. W Cyfrze+ nie mogło zabraknąć relacji z tak prestiżowego wydarzenia sportowego i dlatego uruchomimy specjalny kanał PPV Test - do wyboru w wersji SD lub HD
- mówi Beata Ryczkowska, Dyrektor Pionu Programowego spółki CANAL+ Cyfrowy. • Jednocześnie CYFRA+ zapewnia technologię pay per view oraz transmisję sygnału telewizyjnego wszystkim zainteresowanym uczestnikom projektu w Polsce" - dodaje Jarosław Kordalewski - Dyrektor ds. Technologii i Systemów CANAL+ Cyfrowy sp. z o.o.



Pierwsza w Polsce transmisja w systemie pay per view będzie dostępna w CYFRZE+ w cenie 39,90 zł. Zamówienia na obejrzenie Gali można dokonać za pośrednictwem Internetowego Centrum Abonenta (ica.cyfraplus.pl) bądź Centrum Telefonicznego Abonentów (tel. 801 066 066 lub 22 310 45 45).


media2.pl
 
Na razie Vectra nie podała informacji o tym że zrobi transmisję a co do RTL to wrzuciłem wcześniej tekst:

Problem mogą mieć jednak abonenci polskich sieci kablowych. Jak informuj Polska Izba Komunikacji Elektronicznej do polskich operatorów wysyłane jest pismo z Kancelarii Adwokackiej Bartłomieja Kochlewskiego, w których wzywa się kablówki do zaprzestania reemitowania sygnału stacji RTL w trakcie zbliżającej się walki bokserskiej Adamek - Kliczko.


... także jesli o RTL chodzi to moze byc o niego trudno...
 
Narzekaliście na reklamy, teraz macie PPV bez reklam, i też źle. Jak was zadowolić? :-)



Lepiej znajdzcie mi jakiś dobry stream z HBO :)
 
Ja jestem za PPV tylko takim do 20 złotych, bo 40 to ktoś nieznający polskich odbiorców ustalił...
 
Back
Top