Absurdy poprawności politycznej.

A może tak coś o żymianach czy kozojebcach? A nie, to by nie przeszło.
FoPJES4XwAASKia.jpeg
 
Nie do końca. Pamiętasz Jezusa w jerozolimskiej światyni gdy zastał tam kupców?
niestety ale chrześcijanie mocno zdziadziali na przestrzeni lat
Gdyby katolicy(bo chyba to wyznanie najbardziej dostaje) to media by ich tak nie atakowali(oczywiście skurwieli pedofili należy ścigać ale media mają narracje jakby każdy katolik czy chrześcijanin to pedofil, a z tego co pamiętam to koran mówi iż allah dał mahomedowi 70 młodych dziewczyn czy coś takiego
A szplin, ty jesteś wierzący czy nie?(chyba że nie chcesz się dzielić)
Tylko chrześcijanin nadstawia drugi policzek, od tych, których wymieniłeś mogliby dostać w ryj.
jak w biblii :roberteyeblinking:
To jest ciekawe że muslimy jawnie w swoich krajach mordują lgbt a media mają na to wylane i się prują u nas że nie mają związków partnerskich
 
niestety ale chrześcijanie mocno zdziadziali na przestrzeni lat
Gdyby katolicy(bo chyba to wyznanie najbardziej dostaje) to media by ich tak nie atakowali(oczywiście skurwieli pedofili należy ścigać ale media mają narracje jakby każdy katolik czy chrześcijanin to pedofil, a z tego co pamiętam to koran mówi iż allah dał mahomedowi 70 młodych dziewczyn czy coś takiego
A szplin, ty jesteś wierzący czy nie?(chyba że nie chcesz się dzielić)

jak w biblii :roberteyeblinking:
To jest ciekawe że muslimy jawnie w swoich krajach mordują lgbt a media mają na to wylane i się prują u nas że nie mają związków partnerskich
Jestem wiary antymurzyńskiej ;)
Jak bardzo bym nie był odległy od religii, to bliski jest mi fakt, że cała współczesna cywilizacja rozwinęła się dzięki europejskiej, chrześcijańskiej kulturze (w której przewijają się też zdobycze innych kultur).
A mahomet dymał kilkulatkę. Jego trzecia żona miał 6 lat.
 
Jestem wiary antymurzyńskiej ;)
Jak bardzo bym nie był odległy od religii, to bliski jest mi fakt, że cała współczesna cywilizacja rozwinęła się dzięki europejskiej, chrześcijańskiej kulturze (w której przewijają się też zdobycze innych kultur).
A mahomet dymał kilkulatkę. Jego trzecia żona miał 6 lat.
to jesteś podobny do halibuta :frankapprove:
 
Zdeptać to islamskie gówno, dla tego gówna kobieta innej wiary to kurwa z którą można robić co się zechce i jak się zechce a owadów się boi. Śmieć. Ale świetnie potrafią korzystać z praw człowieka w ich kurwidołkach śmierdzących, nieistniejących.
Ci wszyscy postępowi co to gówno chcą tu ściągnąć powinni dostawać bilety na osiedla przemysłowe w UK, albo czarne osiedle pod Paryżem.

Tygodniowe wczasy i w kiblu spuszczą frazesy o równości. Tfu!
 
Back
Top