Absurdy poprawności politycznej.

:siara:

Beka w chuj. A ostatnio był filmik jak napierdalaja tam kogoś na ulicy, a psy angielskie stoją obok i nawet nie patrzą. Ale za bluzgi w sieci będą wjeżdżać komuś na chatę xD
 
Elegancko. Sklepy mięsne na tym skorzystają. Boje się tylko, ze w przeciągu 5 lat wejdzie jakaś zjebana regulacja ,że nie będziesz mógł go dodatkowo produkować.

Wychodzi na to, ze powoli kolejna teoria spiskowa wchodzi w życie.
 
1675957158955.png
 
Ja tylko o Szewachu Weissie napisałem dwa zdania. :wink:

Dużo czytam o historii Żydów w Polsce, z gruntu odrzucam jakieś rasistowskie uprzedzenia. Wychodzę z założenia, że w pierwszej kolejności byli to Polacy, nasi obywatele o innym wyznaniu. Widać to np. na cmentarzach wojskowych z IIWŚ, gdzie bardzo wiele grobów ma wyryte gwiazdy Dawida. Dzisiaj wiele państw, organizacji próbuje zbijać kapitał na naszej wrażliwości historycznej i kompleksach, wmawiają nam jakiś szczególny antysemityzm, którego nie było tu więcej niż w innych krajach. Zgodnie z ich oczekiwaniami reagujemy bardzo emocjonalnie i nakręcamy sprężynę.
nie no tylko pisałem dlaczego można negatywnie oceniać człowieka tylko za postawę wobec roszczeń żydowskich i to wystarczy aby negatywnie oceniać całą postać.Ba nawet ambasada Izraela powinna mocno protestować, że masa oszustów próbowała wyłudzić kasę pod pretekstem bycia spadkobiercą całych kamienic skoro siła Żydów polegała na tym, że były one wspólną własnością wielu osób.

A co do innych spraw: ogólnie uważam, że od Żydów powinniśmy się dużo uczyć. Ba nawet jest masa spraw w których ta narodowość przewyższa Polskę zarówno w rozumieniu kraju jak i narodowości. Ba nawet mogę powiedzieć, że gdybyśmy mieli tyle Żydów co przed wojną to polska gospodarka stałaby duuużo wyżej niż teraz np. obstawiam, że mielibyśmy ogromnę rolnicze grupy producenckie. Nawet w Lalce Prusa były przedstawione opisy jak Żydzi przygotowywali dzieci do dorosłości i obrotu pieniędzmi.A od starszych Polaków w USA można usłyszeć: jak poszło się do pracy do Żyda to oni dużo nie płacili, ale zawsze wypłacali. A Polacy to nie dość, że oszukiwali to jeszcze grozili deportacją :korwinlaugh:
Ta masa organizacji żydowskich zarówno przed wojną jak i obecnie -bo dobrze wiedzieli, że żeby przetrwać trzeba grać zespołowo. W Polsce praktycznie organizacje pozarządowe są fikcją: albo jakieś marki sprowadzone z zagranicy, albo jakieś kukiełki polityków. Jedynymi mocniejszymi organizacjami i jakieś suwerenności są górnicy, Kościół i Związek Banków Polskich...

Ta polityka historyczna i dbanie o własne interesy zgodnie z zasadą: jeśli ty sam nie opowiesz własnej historii to inni zrobią to za ciebie na twoją niekorzyść. W Polsce narzeka sie, że Niemcy nie uważają, że Polsce nalezą się reparacje i tak politycy narzekają sobie i nic więcej. Boże nawet biedna Ukraina wykupuje całe strony i artykuły aby opowiadać o obecnej wojnie od die Welta, Le Figaro do El Mundo już nie mówiąc o artykułach nawet we Vogue...
Chociaż oczywiście Żydzi mieli też ciemne plamy: jak traktowanie ocalałych z Ausschwitz (nazwa niezła: od czasownika ausschwitzen-wypocić)


I jeszcze parę rzeczy by się znalazło gdzie Polska przegrywa z Żydami...

A co do konfliktów, czy Żydzi byli Polakami przed wojną czy nie itp. Oczywiście, że nimi byli jednocześnie będąc pewnego rodzaju społecznością z boku Polaków, trochę gorzej się integrującą ale różnego rodzaju lewactwo od razu tłumaczy to antysemityzmem
(Przypomina mi to wypowiedź jednej Francuski mieszkającej w Polsce, że ją przestrzegano przed mieszkaniem w Polsce, bo ,,jeśli jakiś kraj ma mało mniejszości to od razu=rasiści i nacjonaliści" a przecież to wszystko jest bardziej skomplikowane...)

Po prostu dwa zbioru, które w małej części nakładają się na siebie, nawet rzadziej spotykane małżeństwa mieszane itp. Ale Żydzi chodzili z Polakami do tych samych szkół, ba nawet można powiedzieć, że większy separatyzm znajdzie się w bogatych rodzinach np. jakiegoś Brajanka z Londynu/Nowego Jorku, który od samego początku obraca się w kręgach ludzi innych niż 90% ludzkości od osiedli do prywatnych szkół...


BTW ciekawy kanał o Żydach: Tajemniczy Świat Żydów prowadzony przez Żyda nie do końca zgadzającego sie z obecną polityką Izraela
 

Ja to mam swoją teorie na te całe środowisko LGBT. Po pierwsze jest tego mały procent a po drugie większość to osoby poniżej 16 roku życia. Zniknie tak samo jak emo, punki, hiposi itp itd. Traktuje to jako taką subkulture 21wieku z dodatkiem kakiś tam cyberoperacji itp. W Polsce to w ogóle ciężko mi spotkać takie osobniki.

Tylko ja należe trochę do tej ordynarnejngrupy ludzi, która uważa, ze to trzeba piętnować mimo wszystko i dusić w zarodku. Szczególnie jakbym spotkał dorosłego osobnika.

Screenshot_2023-02-10-10-48-33-295_com.instagram.android.jpg
 
To całkowicie nieporównywalne, ich nie sponsorowały koncerny i rządy państw, zaprzęgając agresywną propagandę o niemal globalnym zasięgu. Tu mamy do czynienia z inżynierią społeczną opartą na neomarksizmie - nie z jakimś oddolnym i spontanicznym ruchem chcących się wyróżniać ludzi.
Socjotechniki są tu mocno użyte. Gdzieś już wyraźiłem.swoją opinie, że to przez to, że płeć to kolejna kwestia w której chcą Nas poróżnić by łatwiej było Nas kontrolować. Tylko tutaj podzial między kobieta, a mężczyzną był nie możliwy do stworzenia bo biologii nie da rady oszukać. Dlatego zaczeli majstrować z transformersami itp. nie bez powodu WHO wykluczyło transów z zaburzeń.
Może źle się wyraźiłem. Uważam, że to po prostu w którymś etapie zniknie. Skala tego zjawiska jest mała (chcialbym jakieś powazne staty znależć) i tylko media i internet robią z tego hiperbole. Ale Ci od socjal technologii już to wiedzą, a że nie są glupi to zaczynają tą "ideologie" wprowadzać już do szkół aby od najmłodszych lat do niej przyzwyczajać. Czy im się uda? Mo zdaniem nie ma na to szans ze względu na występującą depresje i choroby psychiczne u większości osób tej "ideologii". Czy mam racje? Dowiemy się pewnie za jakieś 10-20lat.
Opieram swoja opinie tylko na nie dużej tak na prawdę treści badań i statystyk, które też mogą nie byc wymierne, ale rozmawiam też dużo z ludźmi z różnych warst społecznych i o różnych wyznaniach ,(niestety tylko w Polsce) i większość jest zgodna.
 
Socjotechniki są tu mocno użyte. Gdzieś już wyraźiłem.swoją opinie, że to przez to, że płeć to kolejna kwestia w której chcą Nas poróżnić by łatwiej było Nas kontrolować. Tylko tutaj podzial między kobieta, a mężczyzną był nie możliwy do stworzenia bo biologii nie da rady oszukać. Dlatego zaczeli majstrować z transformersami itp. nie bez powodu WHO wykluczyło transów z zaburzeń.
Może źle się wyraźiłem. Uważam, że to po prostu w którymś etapie zniknie. Skala tego zjawiska jest mała (chcialbym jakieś powazne staty znależć) i tylko media i internet robią z tego hiperbole. Ale Ci od socjal technologii już to wiedzą, a że nie są glupi to zaczynają tą "ideologie" wprowadzać już do szkół aby od najmłodszych lat do niej przyzwyczajać. Czy im się uda? Mo zdaniem nie ma na to szans ze względu na występującą depresje i choroby psychiczne u większości osób tej "ideologii". Czy mam racje? Dowiemy się pewnie za jakieś 10-20lat.
Opieram swoja opinie tylko na nie dużej tak na prawdę treści badań i statystyk, które też mogą nie byc wymierne, ale rozmawiam też dużo z ludźmi z różnych warst społecznych i o różnych wyznaniach ,(niestety tylko w Polsce) i większość jest zgodna.
Nie zniknie. Tu jest pewna grupa interesów zamieszana.
 
"98 proc. padło ofiarą agresywnych zachowań, np. pod postacią transfobicznego języka"

-NIe. Nie jesteś kobietą. Jesteś facetem przebranym za kobiete.
Agresja jak ja pierdole xd
 
Back
Top