Absurdy poprawności politycznej.

Ale ja nie pytałem o rozwiązanie tylko o to czy jest teraz kraj który można nazwać normalnym.

No i powodzenia w odesłaniu gdziekolwiek kogoś kto ma tylko obywatelstwo europejskie.
EASY! Kolorowy popełnia przestępstwo - odbieramy obywatelstwo i zapraszamy do chatki z gówna. Jeżeli jest to ciężkie przestępstwo - zapraszamy go razem z rodziną do chatki z gówna.

Rok takich działań i masz spokój, bo nawet pies zrozumie że jak nasra na dywan to dostanie pasem.
 
EASY! Kolorowy popełnia przestępstwo - odbieramy obywatelstwo i zapraszamy do chatki z gówna. Jeżeli jest to ciężkie przestępstwo - zapraszamy go razem z rodziną do chatki z gówna.

Rok takich działań i masz spokój, bo nawet pies zrozumie że jak nasra na dywan to dostanie pasem.
Tyle że to stoi z rozumowaniem niżej od psa ::clintdis::
 
"Edukacja dla bezpieczeństwa" (dawne P.O.), córa zdaje egzamin, pisemny.

Dwa pytania:
Co ma największy wpływ na zdrowie:
a) genetyka
b) środowisko
c) styl życia

Czy styl życia ma największy wpływ na zdrowie
a) tak
b) nie

Moja córa zaznaczyła genetyka, z czym się zgadzam bo ona decyduje o 99% zdrowia (masz oczy? ręce? nogi? co z twoim sercem? zęby? włosy? skóra? uczulenia? jak metabolizm? jakie IQ? jakie obciążenia genetyczne? układ immunologiczny?) ale oczywiście odpowiedz jest "styl życia".

Te 2 pytania na kilkanaście czy tam dziesiąt źle, wyszło Więc 87 punktow, ocena: 4.

XD

I nawet nauczyciel sie z tym zgodzil, powiedzial ze on tak mial za komuny z pytaniem o Katyn: kto zamordowal oficerow, Niemcy czy Rosjanie, i jesli kogos interesowala prawda to nie mogl miec pretensje o oceny, i ze on nie moze nic z tym zrobic bo taka jest podstawa programowa (aka ministerstwo prawdy) XD

Oczywiscie córce pogratulowałem RiGCzu :)
 
Screenshot_20230126-125623_Chrome.jpg
 
Nie wiem czy było
Afroamerykański Komitet Doradczy ds. Odszkodowań (AARAC) w San Francisco przedstawił w zeszłym miesiącu propozycję, która zapewni uprawnionym czarnoskórym mieszkańcom jednorazową płatność w wysokości 5 milionów dolarów, jeśli zostanie przyjęta.
Oprócz tego zalecenia SFist odnotował inne sugestie przedstawione przez komisję, w tym zobowiązanie miasta do podniesienia zarobków wszystkich czarnoskórych mieszkańców o niskich dochodach do mediany obszaru przez 250 lat, a także wybaczenie kart kredytowych, pożyczek studenckich i / lub dług hipoteczny domu.
Każdy potomek niewolnika który mieszka San Francisco miałby dostać 5 mln dolców i wszystkie jego pożyczki (chwilówki, kredyt hipoteczny, itd) bedą wymazane. :beczka:
Nie zdziwię się jak to przejdzie. :ponymindfuck:
 

O tym mówię. Pis-po jeden chuj to jest ta sama banda. Pis się kreuje na prawicę, a robi co zjebana unia każe. Platfusy nawet się z tym nie kryją, że zrobią co Pan z Berlina powie.

W żadnym kraju się to nie udaje. To są zbyt duże różnice kulturowe, brudasy się nie chcą asymilować. To samo będzie z banderowcami u nas, ale o to chodzi. Niszczą narodowość na każdym kroku.
 
Back
Top