Absurdy poprawności politycznej.

Jedyni, którzy zwracają uwagę na istotę drobnej przedsięniorczości.
Chyba mnie przekonasz. Bo to moj największy ból dupy. W tym kraju nie da się prowadzić małej firmy w pełni na legalu jeśli nie masz większości klientów - innych firm najlepiej dużych którzy lubią faktury.
 
Chyba mnie przekonasz. Bo to moj największy ból dupy. W tym kraju nie da się prowadzić małej firmy w pełni na legalu jeśli nie masz większości klientów - innych firm najlepiej dużych którzy lubią faktury.
To ból dupy każdego kto chciałby wziąć swój los w swoje ręce.
Dla pisiorów przedsiębiorca to kułak a dla platfusów tylko korpo to prawdziwe standardy.
 
mamy 18 stycznia. Tyle dni po sylwestrze i dorośli panowie nadal żyją tematem tęczowych opasek:

Śmieszne raczej były filmiki z playbackiem...
Naczelny Kowboj, który chciał tak bardzo zachwala życie wśród Latynosów, że ostatecznie nie zrezygnował z polskiego obywatelstwa aby przyjąć ekwadorskie i nie zamieszkał tam...
Kariera tego człowieka to jest jakiś fenomen, to jak długo potrafi utrzymać popularność.
BTW ciekawe czy są jeszcze na tvp.vod odcinki jego programu, gdzie chwalił Islam (teksty Islam dał prawa kobiet)tylko po 2015 roku mu się trochę odmieniło...
 
1674247713268.png
 
To jest nic. Kto grał w resident evil 5?
Nie zdziwiło Was że część afrykańskich zombiaków to nie smoluchy? Była ciężka afera że gra jest rasistowska bo biały strzela do czarnych. No to dołożyli połowę białych murzynow.
Bardzo dobrze. Z aktorami w filmach powinni zrobić to samo :awesome:
 
Wojna pomiedzy 36-letnim przemytnikiem o pseudonimie Lis Kurdyjski a 24-letnim baronem narkotykowym i panstwo nie moze sobie poradzic. Multikulti pelna geba

 
Wojna pomiedzy 36-letnim przemytnikiem o pseudonimie Lis Kurdyjski a 24-letnim baronem narkotykowym i panstwo nie moze sobie poradzic. Multikulti pelna geba

To tą Szwecją powinniśmy być?

giphy.gif
 
Pranie mózgów przez socjale i telewizję śniadaniowe robi swoje... Niektórzy to pewnie oczy zasłaniają jak tęcza wychodzi. (nie wiem czy konkretnie o to tam chodzi, nie chce mi się w podludzi włazić i czytać tych bzdur)
W każdym razie ogłupianie działa.
:burnit:
 
Ochojska
https://allegro.pl/oferta/janina-ochojska-wspolna-gra-w-carcassonne-13154569446
Fajki Urbana
https://allegro.pl/oferta/kolekcja-fajek-jerzego-urbana-13072560578

Zbliża się WOŚP czyli czas największej gównoburzy i zarówno hejterzy Owsiaka jak i jego psychofanii to stan umysłu, ale rozpierdalają mnie te aukcje:


Schemat wybielania wizerunku celebrytów przez akcje charytatywne...
... Boże to już nawet w Lalce Prusa były podobne schematy, ale...

... Urban i Ochojska?
Jak Owsiak zareagowałby na ocieplanie wizerunku osób z tekstami: jebać pedałów i każdy asfalt musi leżeć? A może kolekcja fajek Himmlera, bo w sumie gdyby Urban był starszy i nie był Żydem to III Rzesza by mu się spodobała?
A może podpisane Mein Kampf przez Hitlera? Są ludzie, którzy ściągają z Niemczech oryginalne wydawania mające już prawie sto lat i sprzedają w Polsce za niezły hajs, popatrzcie na olxie...

Przeglądanie tych aukcji WOŚP na allegro to jest jakaś masakra...
To ból dupy każdego kto chciałby wziąć swój los w swoje ręce.
Dla pisiorów przedsiębiorca to kułak a dla platfusów tylko korpo to prawdziwe standardy.
raczej najlepsza kasa od lobystów i później jak jeden z Radosław z Uksfordu faktury wystawiane za doradztwo na kilkaset tysięcy EUR i spotkania z Kulczykami :korwinlaugh:
 
Last edited:
BTW oby znowu nikt nie zginął na WOŚP bo "róbta co chceta" "ministrze nie będziesz mi mówił co mam robić" i skakanie jak obrażone dziecko, że na imprezach masowych są wymogi bezpieczeństwa, bo to nie jest popijawa pod sklepem...
 
Ochojska
https://allegro.pl/oferta/janina-ochojska-wspolna-gra-w-carcassonne-13154569446
Fajki Urbana
https://allegro.pl/oferta/kolekcja-fajek-jerzego-urbana-13072560578

Zbliża się WOŚP czyli czas największej gównoburzy i zarówno hejterzy Owsiaka jak i jego psychofanii to stan umysłu, ale rozpierdalają mnie te aukcje:


Schemat wybielania wizerunku celebrytów przez akcje charytatywne...
... Boże to już nawet w Lalce Prusa były podobne schematy, ale...

... Urban i Ochojska?
Jak Owsiak zareagowałby na ocieplanie wizerunku osób z tekstami: jebać pedałów i każdy asfalt musi leżeć? A może kolekcja fajek Himmlera, bo w sumie gdyby Urban był starszy i nie był Żydem to III Rzesza by mu się spodobała?
A może podpisane Mein Kampf przez Hitlera? Są ludzie, którzy ściągają z Niemczech oryginalne wydawania mające już prawie sto lat i sprzedają w Polsce za niezły hajs, popatrzcie na olxie...

Przeglądanie tych aukcji WOŚP na allegro to jest jakaś masakra...

raczej najlepsza kasa od lobystów i później jak jeden z Radosław z Uksfordu faktury wystawiane za doradztwo na kilkaset tysięcy EUR i spotkania z Kulczykami :korwinlaugh:


 
Ochojska
https://allegro.pl/oferta/janina-ochojska-wspolna-gra-w-carcassonne-13154569446
Fajki Urbana
https://allegro.pl/oferta/kolekcja-fajek-jerzego-urbana-13072560578

Zbliża się WOŚP czyli czas największej gównoburzy i zarówno hejterzy Owsiaka jak i jego psychofanii to stan umysłu, ale rozpierdalają mnie te aukcje:


Schemat wybielania wizerunku celebrytów przez akcje charytatywne...
... Boże to już nawet w Lalce Prusa były podobne schematy, ale...

... Urban i Ochojska?
Jak Owsiak zareagowałby na ocieplanie wizerunku osób z tekstami: jebać pedałów i każdy asfalt musi leżeć? A może kolekcja fajek Himmlera, bo w sumie gdyby Urban był starszy i nie był Żydem to III Rzesza by mu się spodobała?
A może podpisane Mein Kampf przez Hitlera? Są ludzie, którzy ściągają z Niemczech oryginalne wydawania mające już prawie sto lat i sprzedają w Polsce za niezły hajs, popatrzcie na olxie...

Przeglądanie tych aukcji WOŚP na allegro to jest jakaś masakra...

raczej najlepsza kasa od lobystów i później jak jeden z Radosław z Uksfordu faktury wystawiane za doradztwo na kilkaset tysięcy EUR i spotkania z Kulczykami :korwinlaugh:
A ochojską można kupić na godzinę?

Bym to kurwisko antypolskie zapakował do worka i w dół rzeki, albo chociaż do ubogaconego kalifatu niemieckiego.
 
W tej słynnej sprawie zabójstwa znanego holenderskiego dziennikarza są podejrzani Arabowie a za pomoc Polacy. Kurczę nie zazdroszczę media workerom wyborczej: jak napisać artykuł o tym zgodnie z linia polityczną Michnika? :korwinlaugh:


A ochojską można kupić na godzinę?

Bym to kurwisko antypolskie zapakował do worka i w dół rzeki, albo chociaż do ubogaconego kalifatu niemieckiego.
rok temu licytowałem spotkanie z ambasadorem Niemiec i całe szczeście, że w porę sobie odpuściłem xD

EDIT: BTW kiedy ostatnio było jakieś zabójstwo polskiego dziennikarza? Bo tyle mówi, że o ograniczaniu wolności mediów, ale te Niemcy, Słowacja, Holandia, Włochy mają głośne sprawy, a w Polsce cisza? To jak oni robią te rankingi wolności mediów?
W którymś z rankingów wyborcza jest wyznaczona do tego aby oceniać stan wolności mediów w Polsce...
 
Last edited:
W tej słynnej sprawie zabójstwa znanego holenderskiego dziennikarza są podejrzani Arabowie a za pomoc Polacy. Kurczę nie zazdroszczę media workerom wyborczej: jak napisać artykuł o tym zgodnie z linia polityczną Michnika? :korwinlaugh:



rok temu licytowałem spotkanie z ambasadorem Niemiec i całe szczeście, że w porę sobie odpuściłem xD

EDIT: BTW kiedy ostatnio było jakieś zabójstwo polskiego dziennikarza? Bo tyle mówi, że o ograniczaniu wolności mediów, ale te Niemcy, Słowacja, Holandia, Włochy mają głośne sprawy, a w Polsce cisza? To jak oni robią te rankingi wolności mediów?
W którymś z rankingów wyborcza jest wyznaczona do tego aby oceniać stan wolności mediów w Polsce...
Zientara czy Ziętara, ale to gangusy z Gawronikiem a nie poprawnośc polityczna
 
Zientara czy Ziętara, ale to gangusy z Gawronikiem a nie poprawnośc polityczna
tak ale to lata 90, też śmierć prezesa NiKu. Kurczę bym musiał odkopać pare spraw z Czech oraz Słowacji. W Czechach po tym jaki jakiś wazniak zbierał podsłuchy ustanowiono takie prawo, że wprost nie mógłby informować o aferze taśmowej, a sprawa zabójstwa paru dziennikarzy sięga polityków wysokiego szczebla. Już nie mówiąc o Włoszech i to jak niektórzy prokuratorzy i dziennikarze lądują w koszarach Carabinierii dla bezpieczeństwa... W latach 90 tak mocno ścigali paru prokuratorów, że jeden zginął po tym jak mafia wysadziła kawał autostrady, a drugi przez wybuch samochodu pułapki -w Polsce mało kto by się odwazył na takie niemal akty terrorystyczne.
Obecnie mamy pewnego rodzaju zmowę milczenia w lokalnych układach. Oczywiście Polska to nie jest Ukraina i stoimy dużo wyżej pod względem cywilizacyjnym, nie mamy ludzi jak "król Charkowa" (chociaż pamiętam wywiad z nim gdzie kpił, że w Polsce też są oligarchowie jak Kulczyk mający własna autostradę), ale wbrew pozorom nie różnimy się aż tak dużo jak wielu się wydaje.
Jest pewnego rodzaju zmowa milczenia w pisaniu o lokalnych przekrętach dlatego też cieszyłem się jak Orlen przejął Polska Press, bo w końcu PiSowcy nie mają dużo samorządów więc mocniej będą po nich jechać.
 
W Niemczech 2 ataki nożowników w Hiszpanii to gówno. Nie wiem czy jest jeszcze jakiś normalny kraj na świecie.
Ależ jest na to proste rozwiązanie. Wyłapać dla próby kontrolnej połowę małp i brudasów z europy i odesłać do chatek z gówna.
Jak reszta się nie dostosuje to wyłapać resztę i wyjebać. Skończyć w tym samym momencie z pomocą humanitarną i niech zdychają. Life is brutal.
 
Ależ jest na to proste rozwiązanie. Wyłapać dla próby kontrolnej połowę małp i brudasów z europy i odesłać do chatek z gówna.
Jak reszta się nie dostosuje to wyłapać resztę i wyjebać. Skończyć w tym samym momencie z pomocą humanitarną i niech zdychają. Life is brutal.
Ale ja nie pytałem o rozwiązanie tylko o to czy jest teraz kraj który można nazwać normalnym.

No i powodzenia w odesłaniu gdziekolwiek kogoś kto ma tylko obywatelstwo europejskie.
 
Back
Top