Absurdy poprawności politycznej.

Z połykiem to teraz bierze PiS, bardziej niż przy KPO nie mogli się skompromitować.



Ja tam nie wiem, czy żydowscy, ale sami ich wybieramy.
Owszem, tych też trzeba wymienić. Dla paru euro kredytu na kampanię biorą po kule.
Ci wymienieni przeze mnie biorą z połykiem nawet bez tego kpo. Jedni i drudzy to totalne zło i destrukcja dla tego kraju. A karatekopodobni nie widzą nic złego w ue
 
sami ich wybieramy.

1674040785744.png
 
sami ich wybieramy.
Spośród tych mało powyżej 50% ilu głosuje odpowiednio za popisem, słupami, itd? Społeczeństwo jest silnie wyprane z wiedzy jak to działa i wciąż pod wpływem sondaży głosują nawet wbrew swoim przekonaniom politycznym "byle się głos nie zmarnował" :facepalm:
Trudno się też dziwić przekonaniom, że przy tak zorganizowanej ordynacji nie ma sensu głosować, bo "nie ważne kto wygra wybory, ważbe by były one wygrane"
 
Owszem, tych też trzeba wymienić. Dla paru euro kredytu na kampanię biorą po kule.
Ci wymienieni przeze mnie biorą z połykiem nawet bez tego kpo. Jedni i drudzy to totalne zło i destrukcja dla tego kraju. A karatekopodobni nie widzą nic złego w ue
Wiesz już jak zagłosujesz w wyborach? Nie zadrży Ci ręka przy postawieniu krzyżyka za PIS-em?

To jest fundamentalne pytanie, bo wydymani są już wszyscy. Najpierw PO zawiodło swoich wyborców (nie chce mi się już opisywać), a teraz PIS swoich (wartości na sztandarach, a w rzeczywistości himalaje nepotyzmu i złodziejstwa, plus kompletny brak kompetencji).

Co teraz mają zrobić tacy jak Ty i ja? Ani Hołownia, ani Konfa, ani PSL, ani Lewica, więc co?
 
Wiesz już jak zagłosujesz w wyborach? Nie zadrży Ci ręka przy postawieniu krzyżyka za PIS-em?

To jest fundamentalne pytanie, bo wydymani są już wszyscy. Najpierw PO zawiodło swoich wyborców (nie chce mi się już opisywać), a teraz PIS swoich (wartości na sztandarach, a w rzeczywistości himalaje nepotyzmu i złodziejstwa, plus kompletny brak kompetencji).

Co teraz mają zrobić tacy jak Ty i ja? Ani Hołownia, ani Konfa, ani PSL, ani Lewica, więc co?
Żeby przy tej zabetonowanej ordynacji była realna szansa na cokolwiek jakaś partia nazwijmy ją roboczo "z zewnątrz" musi uzbierać powyżej 10% czyli 4 mln ludzi.
4 mln ludzi którzy realnie chcą coś w tym kraju zmienić, a nie tylko obracać się w inna stronę do bycia dymanym.
 
Wiesz już jak zagłosujesz w wyborach? Nie zadrży Ci ręka przy postawieniu krzyżyka za PIS-em?

To jest fundamentalne pytanie, bo wydymani są już wszyscy. Najpierw PO zawiodło swoich wyborców (nie chce mi się już opisywać), a teraz PIS swoich (wartości na sztandarach, a w rzeczywistości himalaje nepotyzmu i złodziejstwa, plus kompletny brak kompetencji).

Co teraz mają zrobić tacy jak Ty i ja? Ani Hołownia, ani Konfa, ani PSL, ani Lewica, więc co?
W życiu na pis nie głosowałem i nie dałbym rady nawet gdybym miał wybierać między nimi a po.
Na platfusów za Chiny, bo uważam, że długofalowo są gorsi od pisu i doprowadziliby do oddania Polski w szwabskie władanie a typowy ich wyborca to typ człowieka, którego nie trawię.
Chyba nie podejrzewasz mnie o głos na lewaków czy hujownię?
Zostaje mi tylko konfa i wiara że jej liberalny odłam może rzeczywiście chce coś naprawić. Wielkim optymistą i entuzjastą nie jestem, ale to jedyne ugrupowanie, któremu daję cień zaufania.
 
W życiu na pis nie głosowałem i nie dałbym rady nawet gdybym miał wybierać między nimi a po.
Na platfusów za Chiny, bo uważam, że długofalowo są gorsi od pisu i doprowadziliby do oddania Polski w szwabskie władanie a typowy ich wyborca to typ człowieka, którego nie trawię.
Chyba nie podejrzewasz mnie o głos na lewaków czy hujownię?
Zostaje mi tylko konfa i wiara że jej liberalny odłam może rzeczywiście chce coś naprawić. Wielkim optymistą i entuzjastą nie jestem, ale to jedyne ugrupowanie, któremu daję cień zaufania.
Ostatnio oglądałem salonik polityczny Ziemkiewicza. Była tam jedna dziennikarka, nie pamiętam nazwiska, i ona kilkukrotnie przywolywala konfederację, która czesto rzuca w przestrzen medialna informacje o ustawach I projektach tych wariatów a bez nich najprawdopodobniej albo przeszło by to bez echa albo było by za późno na jakąkolwiek dyskusję.
 
W życiu na pis nie głosowałem i nie dałbym rady nawet gdybym miał wybierać między nimi a po.
Na platfusów za Chiny, bo uważam, że długofalowo są gorsi od pisu i doprowadziliby do oddania Polski w szwabskie władanie a typowy ich wyborca to typ człowieka, którego nie trawię.
Chyba nie podejrzewasz mnie o głos na lewaków czy hujownię?
Zostaje mi tylko konfa i wiara że jej liberalny odłam może rzeczywiście chce coś naprawić. Wielkim optymistą i entuzjastą nie jestem, ale to jedyne ugrupowanie, któremu daję cień zaufania.
To jest właśnie dramat, gdyby oni ograniczyli się do gospodarki to spoko, ale jak rozwijają skrzydła, to zaczynam się bać.
 
Wiesz już jak zagłosujesz w wyborach?
ja nie wiem w ogole czy chcę legitymizować to co nastąpi ALE ;) jesli musialbym glosowac to rozwazylbym dwie kwestie: stosunek do gospodarki (model relacji obywatela do innego obywatela i panstwa) i, nawet chyba wazniejsze, stosunek do pandemii (to co sie 3 lata odjaniepawlało ryje mi beret, to trzeba jakos rozliczyc, wypadaloby w urnach, bo na wiezienia nie licze). Jeśli te dwie rzeczy nie są ważne, to co jest?
 
Arłowski w dalszej części rozmowy zdradził, że sytuacja dotyczyła obywateli albańskich. Gdy wracał z rodziną do domu, taksówkarz wyjaśnił mu, że brytyjska policja nie reaguje na tego typu incydenty, jeśli dotyczą one uchodźców. Nawet jeśli do aktów przemocy dochodzi w centrum miasta.

też zależy w jakiej dzielnicy. Oj myślę, że jeśli dotyczyłoby to jakieś bogatszej dzielnicy Londynu to inna byłaby reakcja Policji. W Polsce na szczęście nie ma tak mocnego podziału na bogatsze i biedniejsze dzielnice w miastach.
Chociaż to jak zachowuje się Policja jest niepokojące, bo skutkuje samosądami. Wstawiałem filmiki jak Hindusi zaczeli robić porządki na arabskich dzielnicach po tym jak Policja ignorowała ich zawiadomienia.

Też podobne problemy są w Niemczech, gdzie urosła popularność grup, które nigdy nie powinny być popularne (oczywiście mała szpileczka: ciekawe czy Braun rozmawiał z AFD o Ostdeutschland na polskich terenach...):

Była afera z kradzieżą 20 tys. sztuk amunicji z magazynu Bundeswehry. Teraz wiadomo po co...

W Polsce po aresztowaniu Blood Honor cicho jest...
 
... stosunek do pandemii (to co sie 3 lata odjaniepawlało ryje mi beret, to trzeba jakos rozliczyc, wypadaloby w urnach, bo na wiezienia nie licze). Jeśli te dwie rzeczy nie są ważne, to co jest?
Ale masz na myśli bezradność państwa? Kierowanie się wyłącznie PR-em? Złodziejstwo? Czy jakiś głębszy spisek?
 
Ale masz na myśli bezradność państwa? Kierowanie się wyłącznie PR-em? Złodziejstwo? Czy jakiś głębszy spisek?
Rezultat.
Metody.

Z chciwosci czy narcyzmu ciezko rozliczac, prawie kazdy polityk taki jest.

A z innej beczki:
 
ani Konfa,
Dlaczego nie? Czytałeś ich program, projekty ustaw? Potrafisz się zdystansować od marginalnych, nie konsultowanych, jednostkowych odpałach w niektórych wypowiedziach i skupić na programie i ustawach?
To jest właśnie dramat, gdyby oni ograniczyli się do gospodarki to spoko, ale jak rozwijają skrzydła, to zaczynam się bać.
@lemmy edytuję - Możesz podać przykład tego "rozwijania skrzydeł" przejawiający się w ich programie i projektach ustaw?
 
Last edited:
Dlaczego nie? Czytałeś ich program, projekty ustaw? Potrafisz się zdystansować od marginalnych, nie konsultowanych, jednostkowych odpałach w niektórych wypowiedziach i skupić na programie i ustawach?

@lemmy edytuję - Możesz podać przykład tego "rozwijania skrzydeł" przejawiający się w ich programie i projektach ustaw?
A Ty czytasz ustawy opozycji? Wierzysz, że mają je gotowe w szufladach?
Konfederacja musi popracować nad wiarygodnością, to może pozyska głosy takich ludzi jak ja. Ale mają dużo do zrobienia.
 
Ja na PO pójdę oddać. Ręka uschnie, ale trudno, już postanowiłem. Czasem potrzebna jest zmiana dla samej zmiany, bo obecni ewidentnie poczuli się już zbyt pewnie.
I nie obawiasz się tego co zrobią przez kolejne lata? Dla mnie to dramat. Pisiory rozkurwią gospodarkę, ale ci drudzy oddadzą gospodarkę z dumą cedząc z wywalonym jęzorem na szwabskich jajach "tak proszę pana, oczywiście proszę pana" z manią swojej wielkości nad ciemnogrodem. Nie trawię tej samozwańczej elity, która gardzi polskością wpadając w samozachwyt swojego "postępu". Fajnie będzie. Będzie elektryczny prius w apce i kawunia w starbuku podczas branczu. To jest prawdziwe życie, na poziomie.
 
I nie obawiasz się tego co zrobią przez kolejne lata? Dla mnie to dramat. Pisiory rozkurwią gospodarkę, ale ci drudzy oddadzą gospodarkę z dumą cedząc z wywalonym jęzorem na szwabskich jajach "tak proszę pana, oczywiście proszę pana" z manią swojej wielkości nad ciemnogrodem.
Nie spodziewam się niczego dobrego po PO w tym, jak i w żadnym innym temacie, po prostu w przypadku PIS mam za kompana empirię - bo za te dwie kadencję napsuli jak nikt wcześniej. Polski ład jest tego wisienką na torcie i szczerze to nie za wiele mi robi, czy rozkradają nas Niemcy, czy takie Obajtki - a ci drudzy się chyba dopiero rozkręcają.

Nie trawię tej samozwańczej elity, która gardzi polskością wpadając w samozachwyt swojego "postępu". Fajnie będzie. Będzie elektryczny prius w apce i kawunia w starbuku podczas branczu. To jest prawdziwe życie, na poziomie.
Ja też nie trawię, ale w moim przypadku nie ma czystego wyboru. Nawet dawny KORWiN na którego zwykłem głosować to dziś nie był by dla mnie czysty wybór, bo jednak moje poglądy nieco się zliberalizowany i oni jawią mi się raczej wolnorynkowymi konserwatystami w stylu amerykańskim niż faktycznie liberałami za jakich się mają. A jak już weźmiemy pod uwagę całość wraz z narodowcami to już zupełnie. Poza tym, a może nawet przede wszystkim to są według mnie niekompetentni ludzie, którzy robią takie same wałki (te ich sprawozdania i wiecznie ginąca kasa) tylko na mniejszą skalę - bo są właśnie niekompetentni. Gdyby byli, to robiliby na dużą skalę jak reszta. Zwyczajnie im nie ufam i głosu nie oddam, również z tego powodu, że w przypadku PO będzie on lepiej wykorzystany - większą szansa na osunięcie PIS, na czym mi zależy.
 
A Ty czytasz ustawy opozycji? Wierzysz, że mają je gotowe w szufladach?
Konfy przeczytałem wszystkie, reszta ugrupowań i ich słupy - pokazała nie raz jak bardzo potrafią szkodzić, tracąc tym samym jakiekolwiek zaufanie, wiarygodność i szacunek.
Konfederacja musi popracować nad wiarygodnością, to może pozyska głosy takich ludzi jak ja. Ale mają dużo do zrobienia.
To napisz proszę - na czym ma polegać wg Ciebie to budowanie wiarygodności, by zasłużyć na Twój głos i dlaczego wszystko to co już zrobili nie wystarczy abyś na nich zagłosował.
 
Ja na PO pójdę oddać. Ręka uschnie, ale trudno, już postanowiłem. Czasem potrzebna jest zmiana dla samej zmiany
Zmiana? :benny: Chciałeś napisać chyba zamiana, a konkretniej powrót spierdolenia tylko inaczej się nazywającego. Oddany głos na popis i ich słupy, czy lewicę - to popieranie gówna, które śmierdzieć będzie raz mdło, raz ostrzej ale to wciąż smród gówna tylko.
 
Back
Top