Absurdy poprawności politycznej.

Myślę, że za 10-20 lat będzie to obowiązkowe i aborcja też, a biały hetero będzie jak yeti. Chyba, że stanie się jakiś cud.
Tak samo jak nieweganizm będzie karany, chcesz czy nie… z tobą czy bez, "to już się dzieje".

A każdy kto się wyłamie z nowej wizji świata zostanie nazwany szurem.
 
Myślę, że za 10-20 lat będzie to obowiązkowe i aborcja też, a biały hetero będzie jak yeti. Chyba, że stanie się jakiś cud.
Ten cud to będzie wtedy, kiedy ci "biali hetero" przestaną się bać oskarżeń o rasizm, mizoginię, homofobię, antysemityzm oraz inne "fobie" i "izmy", a następnie zaczną traktować ten świat takim jakim jest w rzeczywistości a nie takim jakim go sobie baby wymarzyły! :boystop:
 
Ten cud to będzie wtedy, kiedy ci "biali hetero" przestaną się bać oskarżeń o rasizm, mizoginię, homofobię, antysemityzm oraz inne "fobie" i "izmy", a następnie zaczną traktować ten świat takim jakim jest w rzeczywistości a nie takim jakim go sobie baby wymarzyły! :boystop:

A może biali nie wygina, jeśli się zaczną rozmnażać?
 
Można ale po co skoro lepiej się rozmnażać? Poważnie, lepiej :awesome:

Wiem. Ale póki się nie rozmnażamy, można postawić na ściąganie białasów i ruchanie się i rozmnażanie jednocześnie.

Teraz jesteśmy jak pierwsi Rzymianie(porwanie Sabinek) tylko, że podpierdoliliśmy kobiety Ukraińcom, a nie Sabinom. I nawet lepiej, bo nie musimy ich zapładniać gdyż już z dziećmi je wzięliśmy.
 
Wiem. Ale póki się nie rozmnażamy, można postawić na ściąganie białasów i ruchanie się i rozmnażanie jednocześnie.

Teraz jesteśmy jak pierwsi Rzymianie(porwanie Sabinek) tylko, że podpierdoliliśmy kobiety Ukraińcom, a nie Sabinom. I nawet lepiej, bo nie musimy ich zapładniać gdyż już z dziećmi je wzięliśmy.
A jak ty chcesz się rozmnażać bez zapładniania? :korwinwhat:

Proponuje podszkolić bajere i w miasto na łowy, czy już się tak nie robi i trzeba w tindera się nauczyć?
 
A jak ty chcesz się rozmnażać bez zapładniania? :korwinwhat:

Proponuje podszkolić bajere i w miasto na łowy, czy już się tak nie robi i trzeba w tindera się nauczyć?


Nie , ostatnia część nie łączy się z pierwszą. Po prostu porównałem porwanie Sabinek do napływu Ukrainek.
Tindera nigdy nie użyłem, kiedyś parę razy coś tam się z Badoo, plus sporo milfow wyrwałem na naszej klasie i FB xd
 
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Teorie_spiskowe

Tu są niektóre, można policzyć. Ale wybór ideologiczny, bo przecież ideologii LGBT nie nazwie się teoria spiskowa.

Uwierz mi, większość się nie sprawdza. Od replitalian, przez płaska ziemię po wykupienie 1/3 ziemi na Ukrainie przez amerykańskie firmy xd
Ty masz swoje zdanie i swoją wizję świata która się generalnie różni od mojej i na tym zakończę tą jałową dyskusje.

Edit. Bo to z Wikipedii to miał być chyba żart nie godny twojego intelektu.
 
Ty masz swoje zdanie i swoją wizję świata która się generalnie różni od mojej i na tym zakończę tą jałową dyskusje.

Edit. Bo to z Wikipedii to miał być chyba żart nie godny twojego intelektu.


To tylko kwestia jaką sobie sam listę zrobisz.
Mogę zrobić listę 100 teorii z których 99 to bzdury, można zrobić listę 30 teorii z których 17 okazało się prawda.
 
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Teorie_spiskowe

Tu są niektóre, można policzyć. Ale wybór ideologiczny, bo przecież ideologii LGBT nie nazwie się teoria spiskowa.

Uwierz mi, większość się nie sprawdza. Od replitalian, przez płaska ziemię po wykupienie 1/3 ziemi na Ukrainie przez amerykańskie firmy xd
Z tą Ukrainą to się zobaczy jeszcze. Ze Scurvola kręcili beke jak pisał, że to konflikt wywołany specjalnie po to żeby wywołać kryzys energetyczny (być może tak wcale nie jest) a jest jak jest. Zobaczymy co w tej erłopie się naodpierdala do końca roku.

Ja to generalnie jestem fanem starszych "teorii spiskowych" takich jak np northwood i nagle po latach wychodziło szydło z worka.
 
Z tą Ukrainą to się zobaczy jeszcze. Ze Scurvola kręcili beke jak pisał, że to konflikt wywołany specjalnie po to żeby wywołać kryzys energetyczny (być może tak wcale nie jest) a jest jak jest. Zobaczymy co w tej erłopie się naodpierdala do końca roku.

Ja to generalnie jestem fanem starszych "teorii spiskowych" takich jak np northwood i nagle po latach wychodziło szydło z worka


Ja mam alergię na teorie historyczne - wiesz, że to nie możliwe by ludzie takie a takie duże kamienie sami przenosili, więc albo kosmici albo stara, nowoczesna cywilizacja, a to wielka Lechia i Polacy słowianie którzy zbudowali Rzym, po jakieś dziwne teorie, że XIX wiek był super nowoczesny, bardziej niż XXI wiek, tylko ukrywana jest prawda, i wszyscy ludzie na ziemi którzy pisali w XIX wieku też brali udział w spisku, taki Bolesław Prus i jego Lalka czy Balzac itd. bo przecież jest zdjęcie hulajnogi elektrycznej , więc to wszystko kłamstwo xd
Serio, są takie teorie.
 
Im wcześniej tym lepiej. Biznes jest biznes






To najlepsze, takie nawiązanie do filmu

6ee8c4a953c37eb1938b04d0237deae8_1024x1024.jpg

Ogólnie świetnie to jest rozgrywane. Wiadomo jakie ludzie mają podejście do robaków, więc po prostu wychowamy nowe pokolenie dla którego będzie to standard.
 




To najlepsze, takie nawiązanie do filmu

View attachment 44992
Ogólnie świetnie to jest rozgrywane. Wiadomo jakie ludzie mają podejście do robaków, więc po prostu wychowamy nowe pokolenie dla którego będzie to standard.


A te robaki są szkodliwe, mają mało wartości odżywczej?
:mamed:
 
Back
Top