Absurdy poprawności politycznej.

:DC:
badacze rozważają możliwość, że kobiety po prostu potrzebują różnorodności i nowych doświadczeń seksualnych bardziej niż mężczyźni
 
Ja już miałem do czynienia z osobami ludzkimi nieokreślon-lpg i to nie by-lpg jeden przypade-lpg, a teraz niby są prześladowa-lpg. Będzie strach się w ogóle odezwać - pojebane czasy. Ludzie już teraz mają najebane w głowach, są zagubieni i nie mają żadnych wartości, do czego to może doprowadzić?
Ostatnio dałem ogłoszenie o wynajmie mieszkania. Zacząłem sprawdzać w polubionych na fejsie kto jakie strony polubił: w jednym ci wariaci są dobrzy -nie kryją się z tym i oczywiście od razu taka osoba jest skreślona :roberteyeblinking:


Swoją drogą, ciekawe jak wyglądają wybory w innych państwach. Czy tam rzeczywiście realnie ktoś może znaleźć partie, która mu odpowiada albo chociaż czy dysproporcja jest mniejsza niż w Polsce. Z ręką na sercu ciężko w 2023 roku będzie mi oddač głos na kogokolwiek. U Nas to są takie hity, że niektóre partie nawet programu nie mają..
Szanuj wroga swego bo możesz mieć gorszego: w DE Zieloni i SPD to tacy wariaci, że nawet Zandberg przy nich jest wydaje sie normalny. W sumie ten wybór pomiędzy Demokratami i Republikanami w USA to tez wybór pomiędzy wariatami: jedni od 56 płci a drudzy pełni płaskoziemców, albo ludzi z tekstami, że świat ma kilka tysięcy lat i teoriami spiskowymi na wszystko.

Mam wrażenie, że wszyscy czekali na odejście starej gwardii: Millerów, Kaczyńskich, Kwaśniewskich, Tusków, Pawlaków, ale idzie nowe i tak no hm: w sumie lepszy Kwaśniewski niż Biedroń, Tusk niż Jachira/Sterczewski i tak dalej...
Złodziej to złodziej, można wiedzieć czego się spodziewać, a po wariacie czego można się spodziewać?
 
be kuckold or die!
Całe życie człowiek w błędzie żył. W książkach o biologii się czytało, że facetom z natury trudniej zachować wierność ze względu na to, że mogą przekazywać swoje geny bez ponoszenia kosztów i mogą nawet zapłodnić wiele kobiet. A kobieta z punktu widzenia biologii ponosi duży koszt przekazania genów, bo zachodzi w ciążę i naturalnie jest nastawiona na monogamię, aby nie musiała ponosić tych kosztów sama. I, że to dlatego w badaniach zawsze wychodzi, iż związki lesbijek są względnie stabilne a geje się ruchają na potęgę, związki gejów są mało stabilne (najstabilniejsze są różnopłciowe), ale to pewnie było w tym samym śnie, w którym byłem człowiekiem, a nie konstruktem społecznym.

Still, if you thought all relationships would show the same stability today, given the current legal and cultural climate, that is not the case: Overall, same-sex couples reported shorter relationship lengths than different-sex couples (Joyner et al., 2017). And male same-sex couples experienced significantly higher rates of dissolution than female couples or different-sex couples. This is consistent with previous findings: Gay and bisexual men are exposed to minority stressors that can de-stabilize relationships (Meyer, 2003; Lau, 2012). Where these men differ from women in female couples is in their engagement with protective factors: Many men do not emphasize emotional intimacy and minimization of boundaries to the extent that women do (Umberson, Thomeer, Kroeger, Lodge, & Xu, 2015).
 
Całe życie człowiek w błędzie żył. W książkach o biologii się czytało, że facetom z natury trudniej zachować wierność ze względu na to, że mogą przekazywać swoje geny bez ponoszenia kosztów i mogą nawet zapłodnić wiele kobiet. A kobieta z punktu widzenia biologii ponosi duży koszt przekazania genów, bo zachodzi w ciążę i naturalnie jest nastawiona na monogamię, aby nie musiała ponosić tych kosztów sama. I, że to dlatego w badaniach zawsze wychodzi, iż związki lesbijek są względnie stabilne a geje się ruchają na potęgę, związki gejów są mało stabilne (najstabilniejsze są różnopłciowe), ale to pewnie było w tym samym śnie, w którym byłem człowiekiem, a nie konstruktem społecznym.
21e6.gif


To było kiedyś. Tera mówią, że łumen jest strunk, i może mieć nawet penis jeśli zechce.
 
Back
Top