Absurdy poprawności politycznej.

Jestem za jebaniem Zjebflixa i poprawności politycznej, ale czarnych kowbojów było pełno. :fjedzia:
FDleynkUUAIpYpB.jpeg
 
Jak kilka lat temu pisałem, że Srefix, to mega gówno, to Cohonesiaki patrzyły na mnie jak na UFO

Basstteekk z kimś to ładował na maksa
 
Mniejszości rasowe w tamtych czasach trzymały się zazwyczaj razem, ale o całkowicie czarnych czy tam brązowych miasteczkach nie słyszałem. Z ciekawości aż sobie obejrzę na dniach.

Tak czy inaczej nie brałbym na poważnie opinii z twittera, który jest tak samo spierdolony jak zjebflix.
 
Proszę nie wrzucać tu opinii typa, który simpował do kurwy.
To już potwierdzone? Bo ta kurew zniknęła z twittera, więc równie dobrze to mógł być fake. No kurwa nie mogę pojąć jak ktoś nieanonimowy mógł takie coś odjebać :waldeklaugh:
 
Ciekawe jaki werdykt zapadnie, bo młody zastrzelił 2 na śmierć :D i postrzelił jeszcze jednego młota który się rzucił na niego z bronią. Lewicowe media oczywiście przyszyły łatkę białego suprematysty mimo że wszyscy zaangażowani są biali:juanlaugh:
 
Ciekawe jaki werdykt zapadnie, bo młody zastrzelił 2 na śmierć :D i postrzelił jeszcze jednego młota który się rzucił na niego z bronią. Lewicowe media oczywiście przyszyły łatkę białego suprematysty mimo że wszyscy zaangażowani są biali:juanlaugh:

Śmieszny jest w tym ten lewy prokuratorek. A nagranie które podali jako dowód w sprawie że celował do nich :putinlaugh:
 
Ciekawe jaki werdykt zapadnie, bo młody zastrzelił 2 na śmierć :D i postrzelił jeszcze jednego młota który się rzucił na niego z bronią. Lewicowe media oczywiście przyszyły łatkę białego suprematysty mimo że wszyscy zaangażowani są biali:juanlaugh:

Śledzę od początku, oskarżyciel strzelił sobie sam w stopę dwa czy 3 dni temu jak pytał tego bęcwała co przeżył czy mierzył wpierw z broni do tego młodego, wysypał się, że tak
:fjedzia:

choć pewnie przy aktualnej polityce te kurwy wydadzą zły dla młodego wyrok, a powinni mu pomnik postawić.
Obywatelska postawa i za to, że bronił się przed śmiercią zostanie skazany.
 
Back
Top