Absurdy poprawności politycznej.

Niech zmieni imię na Mahomet, bo to na pewno nie będzie zakazane. Jeśli chcecie wprowadzić nieco egzotyki do związku to niech zmieni na Kunta Kinte.
Może być też Kriszna albo Kali
 
Ogólnie wkurwia mnie poprawność polityczna szeroko pojęta w mediach których używam na codzien. Wszystkie praktycznie seriale Netflix epatują LGBT, w wiedźminie na dodatek byli czarni czego ni uja nie było u Sapkowskiego. W grach wideo to już teraz jadą po całości . Zaczęło się na dobre od Resident evil 5 który dzieje się w Afryce ale po protestach lewaków połowa zombiakow do zabicia jest biała. Ostatnio grałem w obie części the last of US. Pierwsza część ok ale w drugiej już jest pełen repertuar: lesbijki wychowujące dziecko w dodatku jeszcze jedną z nich jest żydówka , dziecko jest żydowsko chińskie, dalej są transy , babochlopy o to takie że Amand numes to przy nich wzór kobiecości. W jednej ze scen sexu babochlop nawet pokazuje klatę. Horizon zero dawn bohaterką jest brzydka ruda i ma lekkiego zeza. O braku cycków nawet nie wspomnę. Oczywiście to celowe zabiegi bo teraz w myśl poprawności politycznej kobiety w grach nie mogą być zbyt ładne i seksowne bo to ponoć je uprzedmiatawia. Jebać taki lewacki świat
 
Ogólnie wkurwia mnie poprawność polityczna szeroko pojęta w mediach których używam na codzien. Wszystkie praktycznie seriale Netflix epatują LGBT, w wiedźminie na dodatek byli czarni czego ni uja nie było u Sapkowskiego. W grach wideo to już teraz jadą po całości . Zaczęło się na dobre od Resident evil 5 który dzieje się w Afryce ale po protestach lewaków połowa zombiakow do zabicia jest biała. Ostatnio grałem w obie części the last of US. Pierwsza część ok ale w drugiej już jest pełen repertuar: lesbijki wychowujące dziecko w dodatku jeszcze jedną z nich jest żydówka , dziecko jest żydowsko chińskie, dalej są transy , babochlopy o to takie że Amand numes to przy nich wzór kobiecości. W jednej ze scen sexu babochlop nawet pokazuje klatę. Horizon zero dawn bohaterką jest brzydka ruda i ma lekkiego zeza. O braku cycków nawet nie wspomnę. Oczywiście to celowe zabiegi bo teraz w myśl poprawności politycznej kobiety w grach nie mogą być zbyt ładne i seksowne bo to ponoć je uprzedmiatawia. Jebać taki lewacki świat
I cyk, już dzwonimy do @andrzej_t. a on dobrze wie co trzeba dalej robić.
Screenshot_2021-12-04-15-16-56-086_com.android.chrome.jpg
 
Ogólnie wkurwia mnie poprawność polityczna szeroko pojęta w mediach których używam na codzien. Wszystkie praktycznie seriale Netflix epatują LGBT, w wiedźminie na dodatek byli czarni czego ni uja nie było u Sapkowskiego. W grach wideo to już teraz jadą po całości . Zaczęło się na dobre od Resident evil 5 który dzieje się w Afryce ale po protestach lewaków połowa zombiakow do zabicia jest biała. Ostatnio grałem w obie części the last of US. Pierwsza część ok ale w drugiej już jest pełen repertuar: lesbijki wychowujące dziecko w dodatku jeszcze jedną z nich jest żydówka , dziecko jest żydowsko chińskie, dalej są transy , babochlopy o to takie że Amand numes to przy nich wzór kobiecości. W jednej ze scen sexu babochlop nawet pokazuje klatę. Horizon zero dawn bohaterką jest brzydka ruda i ma lekkiego zeza. O braku cycków nawet nie wspomnę. Oczywiście to celowe zabiegi bo teraz w myśl poprawności politycznej kobiety w grach nie mogą być zbyt ładne i seksowne bo to ponoć je uprzedmiatawia. Jebać taki lewacki świat
się obudziłeś nagle no no :D
Edit: mam niemiłą informację, końca tego nie widać, może po jakiejś wojnie, kataklizmie, chuj wie
 
Eee nie, to nas nie dotyczy, to Za Oceanem, tak mówili...
Według dokumentu za obraźliwy można również uznać termin "homoseksualista". Ponadto - według autorów publikacji - w ankietach wymagających podania płci należy dodawać opcję dla osób niebinarnych oraz unikać form "pan" i "pani" związanych z płcią przypisaną przy urodzeniu. "W razie wątpliwości powinno się stosować formę 'Mx'" - stwierdzili.

"Maria" odradzanym imieniem. Przewodnik sugeruje "Malikę"
Wiadomo też, jakich określeń używać w odniesieniu do świąt chrześcijańskich. Dokument Komisji Europejskiej zaproponował na przykład zamiast zdania "Boże Narodzenie może być stresujące" - "okres świąteczny może być stresujący". Zasugerowano ponadto, by pisać "imię" zamiast "imię nadane na chrzcie" i odradzono używania "imion typowych dla religii" takich jak "Maria i Jan", które należy zastąpić np. imionami "Malika i Juliusz".
 
W akcie nieposłuszeństwa jeżdżę V8 i zbieram na drugie puki jeszcze mi nie nakazali kupić szmelcwagena na prąd.
 
Pamietam protesty w zachodniej Europie przeciw wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne a teraz to Amand robi sobie urlop tacierzynski bo partnerka spodziewa się dziecka. Ja nie mam nic przeciwko nim ale niech mi nikt nie wmawia że ten defekt to normalna normalność. Jak to normalne to niech się kurwa rozmnorzą bez pomocy lekarzy. Jak para hetero nie może mieć dzieci to jest horoba lub inny defekt a u homosiow to normalne.
 
Dojechałem do końca Lucyfera i ostatni sezon jest nieznośnie poprawny politycznie. Jednakowoż jedna z końcowych scen wlała trochę ciepła
i nadziei w moje rasistowskie serduszko. Kelner jest czarny jak należy. Nie wiem jak przeszło coś takiego.
 
Back
Top