Absurdy poprawności politycznej.

„Brazylia, w której rządzi Bolsonaro:

Jakaś anusofilna wytwórnia zrobiła film o supergeju i zamieściła lekramę, na której całuje się on z innym gościem.

Mauricio Souza, środkowy bloku reprezentacji Brazylii, medalista olimpijski, wieloletni reprezentant, na jakimś sm vlepił to zdjęcie z komentarzem "ciekawe1 jak daleko to zajdzie". Po tym wpisie sponsor klubu, w którym występował, firma FIAT, zażądała usunięcia go z klubu, co też się stało. Bublicznie potępił go również "kolega" z kadry, wyglądający na pasywa Douglas Souza. Następnie trener reprezentacji, Renan dal Zotto ogłosił, że w kadrze nie ma miejsca na homofobię”
 
„Brazylia, w której rządzi Bolsonaro:

Jakaś anusofilna wytwórnia zrobiła film o supergeju i zamieściła lekramę, na której całuje się on z innym gościem.

Mauricio Souza, środkowy bloku reprezentacji Brazylii, medalista olimpijski, wieloletni reprezentant, na jakimś sm vlepił to zdjęcie z komentarzem "ciekawe1 jak daleko to zajdzie". Po tym wpisie sponsor klubu, w którym występował, firma FIAT, zażądała usunięcia go z klubu, co też się stało. Bublicznie potępił go również "kolega" z kadry, wyglądający na pasywa Douglas Souza. Następnie trener reprezentacji, Renan dal Zotto ogłosił, że w kadrze nie ma miejsca na homofobię”
No i?
 
Skoro nie dostrzegasz w tym niczego niepokojacego, to znaczy, że to bardzo dobry temat
Poważnie dziwi cię to, że fiat nie chce być w ogóle kojarzony z homofobia i klub mający do wyboru utratę sponsora, a wyjebanie jakiegoś prymitywa wybiera to drugie?
 
Taki komentarz to prymityw? Czyli kształtowanie działa
Z tego co mi wyskoczyło to chłop się przyjebal do tego, że w nowym komiksie syn Supermana będzie bi. Jeżeli takie coś mu przeszkadza to tak jest prymitywem.
 
Żyjemy w dziwnych czasach w których oczekujemy właściwych poglądów politycznych od hydraulika.
A niech ma jakieś zdanie na temat Kościoła, aborcji, globalnego ocieplenia, może nawet lubi pizzę z ananasem, a nie lubi Polaków, może wywołuje duchy, i wierzy w płaską ziemię.
No chyba żeby oprócz wiedzy o uszczelkach będzie musiał mieć też odpowiedni światopogląd...

Tak, wyrzucajmy z pracy za poglądy, to na pewno się dobrze skończy. Ba, może nawet izolujmy?
 
Żyjemy w dziwnych czasach w których oczekujemy właściwych poglądów politycznych od hydraulika.
A niech ma jakieś zdanie na temat Kościoła, aborcji, globalnego ocieplenia, może nawet lubi pizzę z ananasem, a nie lubi Polaków, może wywułoje duchy, i wierzy w płaską ziemię.
No chyba żeby oprócz wiedzy o uszczelkach będzie musiał mieć też odpowiedni światopogląd...

Tak, wyrzucajmy z pracy za poglądy, to na pewno się dobrze skończy. Ba, może nawet izolujmy?
Przecież to już masz od dawna. Nawet prawnie są niektóre poglądy zabronione
 
Przecież to już masz od dawna. Nawet prawnie są niektóre poglądy zabronione
Ba, niektorzy się w tym urządzają, więcej, łapią wiatr w żagle.

Tak, to jest lepszy swiat w ktorym wywalamy hydraulika za poglady, nie tylko zreszta te formalnie zakazane (zwykle te socjalistyczne, w wersji narodowej lub miedzynarodowej) ale jakiekolwiek, stosunek do aborcji dajmy na to.
 
Last edited:
Ba, niektorzy się w tym urządzają, więcej, łapią wiatr w żagle.

Tak, to jest lepszy swiat w ktorym wywalamy hydraulika za poglady, nie tylko zreszta te formalnie zakazane (zwykle te socjalistyczne, w wersji narodowej lub miedzynarodowej) ale jakiekolwiek, stosunek do aborcji dajmy na to.
Jeżeli je głosi podczas wykonywania pracy klientom i może działać to na szkodę pracodawcy to dlaczego nie?

Czy przypadkiem Niko nie poleciał z KSW za bycie naziolem?
 
A to ja w kontrakty nie wnikam, wolni ludzie, ale jestem zszokowany ze mozna temu kibicowac. Ja nie mam potrzeby zgodnosci ideologicznej z hydraulkiem, ty masz.
Ani trochę. Jeżeli by przyszedł zrobił robotę i poszedł to wszystko gra. Jeżeli by mi pierdolił głupoty których nie chcę słuchać i nie reagował na to, że nie chcę słuchać to nie chciałbym takiego człowieka zatrudniać
 
Poważnie dziwi cię to, że fiat nie chce być w ogóle kojarzony z homofobia i klub mający do wyboru utratę sponsora, a wyjebanie jakiegoś prymitywa wybiera to drugie?
Piłkarz robi swoja robotę, ale ma niewlasciwe poglady. Jest "prymitywem" i "homofobem" (bo napisal "ciekawe jak daleko to zajdzie"). Tak, to dobry powód na zwalnianie ludzi z pracy. Jesteś z kadr?

Ja powiem wiecej, to TWÓJ wpis jest bardziej nienawistny od jego wpisu, heterofobie (taste your own medicine).
 
Piłkarz robi swoja robotę, ale ma niewlasciwe poglady. Jest "prymitywem" i "homofobem" (bo napisal "ciekawe jak daleko to zajdzie"). Tak, to dobry powód na zwalnianie ludzi z pracy. Jesteś z kadr?

Ja powiem wiecej, to TWÓJ wpis jest bardziej nienawistny od jego wpisu, heterofobie (taste your own medicine).
xD piękny fikołek
 
Back
Top