Absurdy poprawności politycznej.

Taka mnie przy kawce naszła myśl,
a gdyby to tak książę pocałował królewicza...
:travolta:
Poczekaj kilka lat i netflix na bank wypuści gejowskie interpretacje najsłynniejszych bajek disneya.

***
A w Szwecji w pięć tygodni zamordowano sześć kobiet. No jak to się stało... :siara:
 
Raczej widzę prowokacje Razem. Towarzysze i Towarzyszki zatrudniają się jako nauczyciele w szkołach katolickich. Później zwolnienie za propagandę aborcyjną.
I cyk wytoczenie procesów: dlaczego mnie zwolniono? Wolność słowa!!!

Gdyby kościół nie miał takich wrogów to musiałby sobie ich wymyślać, a tak ładnie można im dojebać słownie:
państwo, obywatele niosą pomoc misyjną kościoła.
View attachment 20534

Kościół to ma tylu wrogów, bo ta kurewska "instytucja" powinna byc zaorana.
 
Kościół to ma tylu wrogów, bo ta kurewska "instytucja" powinna byc zaorana.
Biskupi akurat to są większe prawilniaki niż chłopcy z WCA, którzy z Żuromem rozkmniją. Sztywniutko. Te biznesy na Komisji Majątkowej, albo z przekazywaniem za 1 zł ziemi przez samorządy...
Tylko problem jest taki, że jak porównamy Polskę vs USA.
Rydzyk vs sekty amerykańskie. Obama chodził do pastora, który powiedział, że USA zasłużyły na 11 września.
Czechy: niby masa ateistów, a są w czołówce europejskiej w wydatkach na te wróżki, jasnowidzów itp.
Chociaż fakt faktem: do szkół katolickich dzieci wysyłają też ateiści, bo krótko trzymają uczniów na smyczy.
A są szkoły prywatne gdzie nauczyciel na starcie dostaje informacje od dyrektora: mu tu bardziej dopieszczamy uczniów niż od nich wymagamy.
Dlatego będzie więcej akcji: moja córka/nauczycielka jest za aborcją i została wyrzucona ze szkoły katolickiej itp.
 
Byłby teraz protesty za to? W ZDF i BBC mogliby tego nie puścić, o CNN nie wspomnę...
xxxxxhttps://www.facebook.com/1645735358971224/videos/2948466918590545

Nie wiem dlaczego, ale obojętnie co wstawię z fejsa to wyskakuje film usunięty lub niedostępny.X skasujcie...
 
oglądalność leci na ryj tak samo jak oscarow, jak dalej tak pójdzie to za 10 lat nie bedzie już takich problemów bo nie będzie już tych śmiesznych nagród.
Dwzyq5yWoAE6s1z.jpg
 
Łowcy talentów już zacierają ręce :waldeklaugh:
A w przyszłym sezonie:
- w składzie obowiązkowo przynajmniej 6 kobiet
- w składzie obowiązkowo przynajmniej 3 gejów
- bramkarz musi być trampkiem
- tylko niebinarni trenerzy z zaburzeniami tożsamości
- wszyscy zawodnicy i trenerzy muszą być czarni (mentalnie bądź materialnie)
- jeżeli drużyna, która przegrała, jest smutna, to zmieniamy wynik
 
A w przyszłym sezonie:
- w składzie obowiązkowo przynajmniej 6 kobiet
- w składzie obowiązkowo przynajmniej 3 gejów
- bramkarz musi być trampkiem
- tylko niebinarni trenerzy z zaburzeniami tożsamości
- wszyscy zawodnicy i trenerzy muszą być czarni (mentalnie bądź materialnie)
- jeżeli drużyna, która przegrała, jest smutna, to zmieniamy wynik
i w każdej drużynie przynajmniej jeden Napoleon!
 
  • Like
Reactions: osk

Mam córkę 6 lat. Kurwa co będzie na topie jak ona będzie dojrzewać?
1620989718790.gif
 

Wielka Brytania: Pasażer pociągu oburzony komunikatem. Przewoźnik przeprasza​


Brytyjski przewoźnik przeprosił pasażera za komunikat, który nadano w pociągu. "Dzień dobry Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta" - powiedział kierownik pociągu przez głośniki, aby powitać podróżnych. Na pokładzie znajdowała się osoba niebinarna, którą ten komunikat oburzył.


:facepalm:
 
Back
Top