Absurdy poprawności politycznej.

Odpaliłem chcąc sprawdzić jak Polacy i czym wkurwiają Japończyka i... nie dowiedziałem się - Bezimienny - nie pomyliłeś filmików czasem? On tam narzeka na japończyków, bo tam youtuber ponoć kojarzy się pejoratywnie (media zrobiły tam youtuberom czarny PR)
Jest pierwszy nabrał się na clickbait :goldi:
 
Jest pierwszy nabrał się na clickbait :goldi:
:ożeszty:
Już chciałem zjechać japońca, że się do naszych przypierdala, a to tylko Twoje sieci... a tak serio to myślę, że czasem trudno Ci prawidłowo odczytać przekaz. Gafę każdy popełnić może, nie bądź Pan taki sztywny, luz!
:beczka:
 
:ożeszty:
Już chciałem zjechać japońca, że się do naszych przypierdala, a to tylko Twoje sieci... a tak serio to myślę, że czasem trudno Ci prawidłowo odczytać przekaz. Gafę każdy popełnić może, nie bądź Pan taki sztywny, luz!
:beczka:
Czasami trzeba trochę dymów zrobić, ale kanał jest ciekawy. Ten wątek jak opowiadał, że w japońskich szkołach nie ma sprzątaczek, bo przecież skoro dziecko potrafi obsłużyć komputer to potrafi też zamiatać. Wyobraziłem sobie, że w Polsce ktoś spróbowałby to wprowadzić :korwinlaugh:
 
Uwielbiam to konto: koleś jest jeszcze bardzie zajebisty od streamów Hołowni. Każdy jego tweet to jest hit od wyrażenia solidarności z Białorusią to mówienia: u nas w USA szanujemy wolność mediów i krytykujemy wandalizm na pomnikach. Mówię wam to musi być jakiś złośliwy tłumacz
 
zJRGacT.png

 
Jeśli ktoś chce się dowartościować patrząc w niższe ligi to polecam. Karol Paciorek idol Julek i Oskarków nazywający siebie inteligencją o orientacji seksualnej, ten pan studiował pedagogikę, na całe szczęście zrezygnował.
,,ale możesz się też tak czuć w czasie, czyli po pewnym czasie możesz się zmienić"
od 1:36:30

JPDL

Jego wywiady są jak streamy Hołowni xD

CHyba też dziewuchy dziewuchom skasowały: nie można mówić inwalida
 

:putinlaugh:

comment_1622546192x4GSmRscYfWEtjkCYmdjLD.jpg
 
Idealny substytut białka, kiedy zakażą już zabijać krówek, świnek i kurczakow, ew nadejdą ciężkie czasy.

W filmach SF zawsze plebs jadł robaki, polecam film Snowpiercer.

ROBAKI DLA ROBAKÓW.
Produkcja protein z owadów może być nie tylko przyszłością żywienia zwierząt i ryb, ale także ludzi. Hodowla owadów jest ekologiczna. Nawet bardzo. Fabryki owadów zużywają minimalne ilości wody, ponieważ nie trzeba ich specjalnie poić, owady można karmić odpadkami - na przykład wytłoczynami owoców i warzyw, czyli produktem ubocznym z produkcji soków. Na dodatek odchody owadów z farm – w przeciwieństwie do odchodów kur, krów czy świń – nie są toksyczne, przeciwnie – to naturalny, gotowy do użycia nawóz.
 
Produkcja protein z owadów może być nie tylko przyszłością żywienia zwierząt i ryb, ale także ludzi. Hodowla owadów jest ekologiczna. Nawet bardzo. Fabryki owadów zużywają minimalne ilości wody, ponieważ nie trzeba ich specjalnie poić, owady można karmić odpadkami - na przykład wytłoczynami owoców i warzyw, czyli produktem ubocznym z produkcji soków. Na dodatek odchody owadów z farm – w przeciwieństwie do odchodów kur, krów czy świń – nie są toksyczne, przeciwnie – to naturalny, gotowy do użycia nawóz.
To niech naprodukują w chuj i jeszcze trochę tych robali a później niech nimi karmią w kurwę krowy, konie, wieprze i okapi, które będziemy spożywać.
 
Back
Top