Absurdy poprawności politycznej.

:travolta:

Pewnie robaki będą im serwować:mjsmile:
 


Dlatego to Chiny będą potęgą:
E0bRR9QWEAIkurM.jpeg
 


Dlatego to Chiny będą potęgą:
View attachment 20450
Chińczycy są chyba w stanie jednoczesnego szoku oraz beki, bo pewnie nastawiali się na ostrą rywalizację z zachodem o prymat w świecie a tu wystarczy się nie wpierdalać, ewentualnie podrzucić tik-toka i zachód sam się załatwi.
 


Dlatego to Chiny będą potęgą:
View attachment 20450
Za dwa lata jak wybuchnie konflikt solidarnie zadecydują, że oni nie będą strzelać, ale pensje pobierać będą.
:cryme:
 
Chińczycy są chyba w stanie jednoczesnego szoku oraz beki, bo pewnie nastawiali się na ostrą rywalizację z zachodem o prymat w świecie a tu wystarczy się nie wpierdalać, ewentualnie podrzucić tik-toka i zachód sam się załatwi.
Nawet jednym słowem opisują całą sytuacje:
 


Dlatego to Chiny będą potęgą:
View attachment 20450
Do tego ta ich rakieta może wylądować komuś na dachu, nie pierdolą się z BHP.

 
Problemy pierwszego świata, dymy nie słychane: wywalono uczennicę, która jest zwolennikiem aborcji z...
... katolickiej szkoły.
Mega! Jeszcze lepsze od: jestem działaczką aborcyjną. Ksiądz nie chce dać mi ślubu kościelnego.

Szkoła żydowska i koraniczna zakazuje wieprzowiny w stołówkach.
Szkoła pod patronatem mnichów buddyjskich zakazuje mięsa w stołówkach.
Jezus: moje dziecko chce parówkę!!!




































Ten twitter to jest ćpanie za darmo
 
Problemy pierwszego świata, dymy nie słychane: wywalono uczennicę, która jest zwolennikiem aborcji z...
... katolickiej szkoły.
Mega! Jeszcze lepsze od: jestem działaczką aborcyjną. Ksiądz nie chce dać mi ślubu kościelnego.

Szkoła żydowska i koraniczna zakazuje wieprzowiny w stołówkach.
Szkoła pod patronatem mnichów buddyjskich zakazuje mięsa w stołówkach.
Jezus: moje dziecko chce parówkę!!!




































Ten twitter to jest ćpanie za darmo

Już widzę to ujadanie gdyby to była lewacka szkoła i jedna z uczennic by przyszła w koszulce z napisem strefa wolna od lgbt
 
Raczej widzę prowokacje Razem. Towarzysze i Towarzyszki zatrudniają się jako nauczyciele w szkołach katolickich. Później zwolnienie za propagandę aborcyjną.
I cyk wytoczenie procesów: dlaczego mnie zwolniono? Wolność słowa!!!

Gdyby kościół nie miał takich wrogów to musiałby sobie ich wymyślać, a tak ładnie można im dojebać słownie:
państwo, obywatele niosą pomoc misyjną kościoła.
1620409589068.png
 
:stevecarell:
Taka mnie przy kawce naszła myśl,
a gdyby to tak książę pocałował królewicza...
:travolta:
 
Back
Top