Absurdy poprawności politycznej.

W sumie ważne pytanie dla wszystkich, bo już bardzo niedługo możemy sami zostać postawieni przed takim wyborem,
zadane przez gościa prowadzącego monitor postępu, bardzo polecam blog.

Zastanawiałem się jak miałbym się zachować, gdybym na ulicy zobaczył, że „uchodźcy” ganiają za młodymi kobietami, tak jak w Niemczech.
Co wtedy robić?
1A. Najbezpieczniej chyba nic.
2A. Reagując- można się wkopać w szereg reperkusji, np. dostać kosę od razu.
2B. Reagując- można się wkopać w szereg reperkusji, np. dostać kosę później (gdy „inżynierowie” wytropią mój adres).
2C. Reagując- można się wkopać w szereg reperkusji, np., mogę zostać oskarżony o rasizm i ksenofobię, a szansa, że pokrzywdzona kobieta zagłosowała w referendum przeciwko przymusowej relokacji są minimalne.

Opłaca się więc ryzykować?

Jakie macie na ten temat zdanie? Dla dyskusji pomińmy gdybanie i odstawmy przypadek, gdzie atakowana osoba jest Ci znajoma ale nie jest lewarem
bądź kimś z rodziny lub po prostu dzieckiem.
Bo ja sam się uczciwie pisząc biję trochę z myślami. Bo ratowanie tolerancyjnego lewackiego kurwiszona co i tak marzy skrycie by obciągnąć murzynowi jest poniżające.
Sam nie wiem, chyba bym jednak wdał się w konflikt, ale gdyby imigranci zaczęli stanowić problem, będę szukał jakiejś grupy, żeby się zjednoczyć dla bnezpieczeństwa
this
 

Wikipedia A.D. 2030:

Cohones (w dial. ras. Kohonez) – fundamentalistyczna organizacja terrorystyczna oraz samozwańczy rasifat ogłoszony w 2027 roku na terytorium polskiego internetu. Cohones to nie tylko ugrupowanie, ale również dżihadostyczne quasi-państwo. Jego patriarchalna nazwa i idea jest szeroko krytykowana i potępiana przez ONZ, MTV, CNN, CIA, TVN, Mossad i inne organizacje działające na rzecz walki z myślozbrodnią. Grupa jest znana z wyjątkowo brutalnych ataków semantycznych i stosowania opresji lingwistycznej.
 
Wikipedia A.D. 2030:

Cohones (w dial. ras. Kohonez) – fundamentalistyczna organizacja terrorystyczna oraz samozwańczy rasifat ogłoszony w 2027 roku na terytorium polskiego internetu. Cohones to nie tylko ugrupowanie, ale również dżihadostyczne quasi-państwo. Jego patriarchalna nazwa i idea jest szeroko krytykowana i potępiana przez ONZ, MTV, CNN, CIA, TVN, Mossad i inne organizacje działające na rzecz walki z myślozbrodnią. Grupa jest znana z wyjątkowo brutalnych ataków semantycznych i stosowania opresji lingwistycznej.
U zalążków organizacji, jeszcze przed sformalizowaniem, bardzo stanowczo sprzeciwiało się jej PCK, ale w 2025 rozwiązano je na skutek działań poślicy Wcisło i ówczesnego premiera, wtedy jeszcze Polski, donalda rudego chuja tuska. Storpedowanie PCK dało asumpt do niekontrolowanego rozwoju Cohones aż do stworzenia jej struktur i powołania rasifatu.
 

Watykan może duży nie jest, ale pokoi ma wiele - ciekawe kiedy Papa zdecyduje się kilka oddać :korwinlaugh: .
 

Watykan może duży nie jest, ale pokoi ma wiele - ciekawe kiedy Papa zdecyduje się kilka oddać :korwinlaugh: .
Dziwne żeby podstawiony komunista mówił mądrze.
:beczka:
 

GPQgMCjXsAAnlWi.jpeg
GPQfcwqWAAAX2Aa.jpeg
 
Wikipedia A.D. 2030:

Cohones (w dial. ras. Kohonez) – fundamentalistyczna organizacja terrorystyczna oraz samozwańczy rasifat ogłoszony w 2027 roku na terytorium polskiego internetu. Cohones to nie tylko ugrupowanie, ale również dżihadostyczne quasi-państwo. Jego patriarchalna nazwa i idea jest szeroko krytykowana i potępiana przez ONZ, MTV, CNN, CIA, TVN, Mossad i inne organizacje działające na rzecz walki z myślozbrodnią. Grupa jest znana z wyjątkowo brutalnych ataków semantycznych i stosowania opresji lingwistycznej.
KKKohones
 
Back
Top