Absurdy poprawności politycznej.

Policjant karatecki idiota. Nie szkoda chłopa w ogóle.
Widziałem takich ananasów w paryżu jak czarnuch darł japę, śmieci rzucał czy dupę wypinał to spoko nic się nie dzieje, biały źle zaparkował, mandat.
By nie na pusto,
szwecja
F5UnFuOWIAAbt8K
 
Ludzie pierdolą że kiedyś było niebezpieczne a to teraz żyjemy w niebezpiecznych czasach.
Nie dość że jakiś pastuch czy małpa może ci wjebac kosę w większości krajów europejskich, zboczeńce dybią na nasze dzieci i próbują prac im mózgi. Mogą ci zabrać dziecko i zabronić się z nim widywać bo nie zgodzisz się by matka pakowała w niego blokery hormonalnego i zmieniała mu płeć.
Najgorsze w tym wszystkim że za odrobinę sprzeciwu mogą cię wpierdolic do puchy pod pretekstem obrony tolerancji uśmiechniętego świata.
Żyjemy w bardzo niebezpiecznych czasach
 
Policjant karatecki idiota. Nie szkoda chłopa w ogóle.
No właśnie wychodzi co innego jak wpłynęły dłuższe nagrania z innych kamer. Ciapaka z nożem udało się unieruchomić i jakiś koleś w niebieskiej kurtce podleciał i zaczął bić tego, który ciapaka trzymał na ziemi. Policjant słusznie chciał spacyfikować kolesia, który był po stronie kozojebcy z tym, że zgraniając go jednocześnie spowodował, że ciapak się uwolnił. Jedyny błąd to, że odrazu nie strzelali, co zresztą ostatecznie policjant przypłacił życiem.
 
No właśnie wychodzi co innego jak wpłynęły dłuższe nagrania z innych kamer. Ciapaka z nożem udało się unieruchomić i jakiś koleś w niebieskiej kurtce podleciał i zaczął bić tego, który ciapaka trzymał na ziemi. Policjant słusznie chciał spacyfikować kolesia, który był po stronie kozojebcy z tym, że zgraniając go jednocześnie spowodował, że ciapak się uwolnił. Jedyny błąd to, że odrazu nie strzelali, co zresztą ostatecznie policjant przypłacił życiem.
Masz gdzieś linka?
 
Młode afrykańskie byczki mają problemy z erekcją?
Czy zasłużyła?
:juanlaugh:
mam mieszane uczucia, z jednej strony szmata popuszczająca szpary młodym ahmedom, z drugiej islamski podludź
:jarolaugh:
Też mam pewien dysonans tudzież dylemat moralny.


Gdyby karą za głupotę miała być śmierć to bym 6 lat nie skończył.
Mimo wszystko szkoda typiary - nie zdziwię się jak morderca dostanie symboliczny wyrok. Oni zresztą zawsze są nieletni - nawet przy głowie pełnej siwizny.
 
Back
Top