Absurdy poprawności politycznej.


To jak tam lewacy ?
Zawsze mnie rozwala argument, że przecież w sportach, w których nie używasz swojej fizyczności nie ma różnicy między kobietą, a mężczyzną. I wtedy przychodzi najbardziej niewygodny temat dla feministek, na który każda zna odpowiedź ale żadna nie odpowie. SZACHY.
 
To postać z serialu netflixa nie jest prawdziwa? Ta dziewuszka co to pokonuje każdego mistrza.
Aktualna mistrzyni świata ma gdzieś około 300miejsca w rankingu, a najjepsza szachistka w historii Judith Polgar, która rozpierdala w drobny mak inne kobiety przez 26lat była bez najmniejszych szans nie tyle co z mistrzami świata co ze średniakami z topu.
 
Aktualna mistrzyni świata ma gdzieś około 300miejsca w rankingu, a najjepsza szachistka w historii Judith Polgar, która rozpierdala w drobny mak inne kobiety przez 26lat była bez najmniejszych szans nie tyle co z mistrzami świata co ze średniakami z topu.
Wiem jak jest. Tym bardziej denerwują mnie takie próby "tworzenia" rzeczywistości.
 
Wiem jak jest. Tym bardziej denerwują mnie takie próby "tworzenia" rzeczywistości.
Właśnie w szachach jest fajnie bo turnieje dla kobiet są tylko dla kobiet. Za to turnieje gdzie grają mężczyźni to najczęściej turnieje OPEN. Kobiety mogą się tam zapisać ale nie chcą.

Dlatego nie ma gadania typu "mężczyźni zarabiają więcej, a kobiety mogłyby z nimi rywalizować" bo przecież mogą tylko nie chcą :)
 
:beczka:

GDwcvcqbMAAIBfa
 
Back
Top