Absurdy poprawności politycznej.


190628104016-apollo-11-mission-control-super-169.jpg


851.png
 
Czekam na więcej szczegółów. Coś mi nie pasuje, bo Peterson już chyba nic nie musi, z życiem w Kanadzie włącznie
chyba, że jest patriotą i zależy mu na zmianach, ale znając go to oleje i po prostu zostanie wypierdolony z uniwerku przez lewackie kurwy
 
chyba, że jest patriotą i zależy mu na zmianach, ale znając go to oleje i po prostu zostanie wypierdolony z uniwerku przez lewackie kurwy
Z jego pozycją chyba nie musi siè płaszczyć żeby mu licencji nie zabrali. Coś mi tu nie gra
 
Z jego pozycją chyba nie musi siè płaszczyć żeby mu licencji nie zabrali. Coś mi tu nie gra
Nie byłbym taki pewny, jak w izbie zawodowej 90% ludków uważa go za prawicowego ekstremiste faszystę. W dodatku Kanada to kraj w którym politycznie poprawny terror jest na niewyobrażalnym dla przeciętnego Polaka poziomie.
 
W tym pojebanym skrajnie bolszewickim kraju? Musi.
Pewnie organ decydencki zawiera 99,99% lewackich bolszewików.
W tym kraju wolność słowa dawno przestała istnieć, ba wolność twojego konta bankowego tak samo.

Nie byłbym taki pewny, jak w izbie zawodowej 90% ludków uważa go za prawicowego ekstremiste faszystę. W dodatku Kanada to kraj w którym politycznie poprawny terror jest na niewyobrażalnym dla przeciętnego Polaka poziomie.
Chodziło mi o to, że mógłby się wypiąć na izbę i tylko nagrywać filmiki i sprzedawać książki albo ubiegać się o licencję w innym kraju
 
Ale pamiętajcie, wg Karateki i jemu podobnych, kto podważa co mówią mecia ten szur, foliarz i teoretyk spiskowy!


No oczywiście nie w bezwartościowych cebulionach tylko w twardej walucie. Pieniędzy na emeryturę też nie trzymam w banku.
 

Chciałbym pracować w takiej redakcji i wymyślać artykuły z dupy. Można nawet stworzyć, w opozycji do polki.pl, portal realman.pl i pisać:
"Moja żona uwielbia realizować się w kuchni.",
"Prasuję mężowi skarpety, to jak najlepsza medytacja",
"Gotowania nauczyła mnie teściowa, z matką nie utrzymuję kontaktu bo tylko mieszała mi w głowie" ,
"Gdy mąż mnie pierwszy raz uderzył, przeprosiłam i spytałam jak mogę się dla ciebie zmienić kochanie?"
 
Chciałbym pracować w takiej redakcji i wymyślać artykuły z dupy. Można nawet stworzyć, w opozycji do polki.pl, portal realman.pl i pisać:
"Moja żona uwielbia realizować się w kuchni.",
"Prasuję mężowi skarpety, to jak najlepsza medytacja",
"Gotowania nauczyła mnie teściowa, z matką nie utrzymuję kontaktu bo tylko mieszała mi w głowie" ,
"Gdy mąż mnie pierwszy raz uderzył, przeprosiłam i spytałam jak mogę się dla ciebie zmienić kochanie?"
@lemmy
serio w jednej lidze wrzucenie skarpet do pralki (bo to dzisiaj się szumnie nazywa praniem) i pobicie? Tak to widzisz? Rozumiem o co ci kaman, ale to zestawienie (skarpet z pobiciem, ale i skarpet ze zdradzaniem) serio mnie zdziwiło,...
 
Chciałbym pracować w takiej redakcji i wymyślać artykuły z dupy. Można nawet stworzyć, w opozycji do polki.pl, portal realman.pl i pisać:
"Moja żona uwielbia realizować się w kuchni.",
"Prasuję mężowi skarpety, to jak najlepsza medytacja",
"Gotowania nauczyła mnie teściowa, z matką nie utrzymuję kontaktu bo tylko mieszała mi w głowie" ,
"Gdy mąż mnie pierwszy raz uderzył, przeprosiłam i spytałam jak mogę się dla ciebie zmienić kochanie?"
Kiedyś na studiach znajomy dorabiał pisaniem takiego gówna. Dostawał tematy z maszynki losującej i wpisywał to w internet. Kopiował po akapicie z różnych innych stron, często zagranicznych przy użyciu google tłumacza. Trochę poprawiał gramatykę i gotowe. Dziennie potrafił zrobić "artykuły" o chorobach krów, jak podlewać kwiatki i top10 destynacji na weekend.
 
Musisz prowokować, inaczej nie ma klików i hajsu,
To teraz rozumiem.

Moje propozycje do męskiego odpowiednika:
"Koleżanka nie chciała, ale to był mój najlepszy seks od paru lat,"
"Jak wymienić zmienić koło i dobrze się przy tym bawić".
"Jak bić żonę by nie było śladów".
"Dewalt czy Milwaukee?"
"Nie marnuj swoich okazji służbowych, oto krótki poradnik"

EDIT:
"Nie każda teściowa taka straszna - rozmawia z nami Mateusz"
 
Chciałbym pracować w takiej redakcji i wymyślać artykuły z dupy. Można nawet stworzyć, w opozycji do polki.pl, portal realman.pl i pisać:
"Moja żona uwielbia realizować się w kuchni.",
"Prasuję mężowi skarpety, to jak najlepsza medytacja",
"Gotowania nauczyła mnie teściowa, z matką nie utrzymuję kontaktu bo tylko mieszała mi w głowie" ,
"Gdy mąż mnie pierwszy raz uderzył, przeprosiłam i spytałam jak mogę się dla ciebie zmienić kochanie?"

To teraz rozumiem.

Moje propozycje do męskiego odpowiednika:
"Koleżanka nie chciała, ale to był mój najlepszy seks od paru lat,"
"Jak wymienić zmienić koło i dobrze się przy tym bawić".
"Jak bić żonę by nie było śladów".
"Dewalt czy Milwaukee?"
"Nie marnuj swoich okazji służbowych, oto krótki poradnik"

EDIT:
"Nie każda teściowa taka straszna" XD
No nie wiem, ja bym kupił gazetę Lemiego :fjedzia:
 
To teraz rozumiem.

Moje propozycje do męskiego odpowiednika:
"Koleżanka nie chciała, ale to był mój najlepszy seks od paru lat,"
"Jak wymienić zmienić koło i dobrze się przy tym bawić".
"Jak bić żonę by nie było śladów".
"Dewalt czy Milwaukee?"
"Nie marnuj swoich okazji służbowych, oto krótki poradnik"

EDIT:
"Nie każda teściowa taka straszna - rozmawia z nami Mateusz"
Zajebiste ale z tym ostatnim to przesadziłeś.
 
Back
Top