Absurdy poprawności politycznej.

Co do zera. To odnosiłem się właśnie do jego przypadku. W teorii broni podczas zamkniętego zgromadzenia czy zgradzenia publicznego mieć nie mozesz. Tak samo jak wchodząc do urzędów państwowych jeśli ja masz, musisz ją zdać w depozyt. Zero tlumaczyl, że nie chciał zostawić broni w samochodzie. Teraz dochodzimy do sedna. On tę broń powinien zdać dowódcy ochrony SOP, a ten powinien ja zabezpieczyć. Zero dodatkowo w tym wypadku byl osobą ochraniana, więc z automatu nie powinien miec broni jeżeli jest cywilem, o to powinien zadbać ww. dowódca ochrony. Karygodne było wsadzenie sobie tej broni w stringi. W tym wypadku należy przenosić broń w kaburze, niewidoczną i rozładowaną. Na co dzień mając pozwolenie na noszenie broni, pierwsze dwa punkty też obowiązują! Dodatkowo dla bezpieczeństwa nie należy nosić broni z wprowadzonym do komory nabojem. Wracając do zera, kiedyś był typ zwany 'Malym Tomkiem' nosił w podobny sposob Glocka z bezpiecznikiem na spuscie, dzisiaj nie ma polowy dupy i jezdzi na wozku.
Ziobro


W ogóle na cholere broń osobie, która ma ochronę, która jest przeszkolona do zasad używania broni podczas zgromadzenia publicznego, a w Ziobry wiedzę wątpie :zarobiony:

Jak ktoś chce sobie popsuć humor: ośrodek dla bestii w GOstyninie jest przepełniony, dyrektor nie może przyjmować nowych osób więc zamiast zamknięcia bandyci...

Że żadna partia się do tego nie przyczepiła do mnie dziwi. Żeby to chociaż chodziło tylko o to, tyloma konkretami można walić w Ziobre, a ci politycy kuźwa walą jakimiś tekstami, że Kaczyński to jest jak Putin itp., przez co Ziobro może robić co robi...
 
20230716_211418.jpg
 
To jest piękny plot twist. Parkour jak w the office.

Kobiety które najbardziej były podatne na ten jebany marksizm kulturowy pchany nam na siłę od dziesięcioleci dostają teraz na kazdym jebanym kroku po dupie i nawet mi ich nie jest szkoda. Może w końcu zaczną myśleć, a nie łykać brednie z mediów.
Na to wychodzi że same sobie zrobiły krzywdę. To że my musimy oglądac takie wynaturzenia w sferze publicznej to skutek uboczny.
Z innej beczki. Moja druga żona osoba wykształcona i to na państwowej dziennej uczelni, obyta na świecie twierdzi że nie ma równouprawnienia. Na drodze ewolucji płcie (tylko dwie a nie te wymyślone choroby psychiczne i inne wynaturzenia) wykształciły pewne cechy potrzebne do wykonywania określonych ról. Nie ma opcji żeby to zmienić a poszczególne egzemplarze które łamią reguły to odstępstwa od normy które wykazują nadmiar cech płci przeciwnej. Cała ta lewacka propaganda to kłamstwo wujem podszyte.
Pozdrawiam cohones ze słonecznego Kołobrzegu. Na zdrowie.
 
Jeszcze jedno: na partnera życiowego wybrała sobie prostego mechanika a nie pizde w rurkach co nie potrafi wbić gwoździa w ścianę. Także panowie głowa do góry. Biały heteryk, niewielbiciel Tesli i ifonów nadal jest pożądanym towarem na tym rynku. Tylko niektóre panie muszą ograniczyć internet i dojrzeć do takich wniosków.
 
Mieli się umówić na serię debat, ale Napierała się obraził że komunista nie usuwa komentarzy nieprzychylnych i dlatego zerwał współpracę.
I już raczej nie będzie. Żona zapędziła Towarzysza Michała do szukania nowej pracy i koniec kanału.
Aż mi się smutno zrobiło: pocieszny był z niego pokemon. Ba nawet mówił że tęczowi to agenci burżuazji
Magister historii fanem Stalina :siuu:
Trzeba szukać nowego lewackiego pokemona.
 
Jeszcze jedno: na partnera życiowego wybrała sobie prostego mechanika a nie pizde w rurkach co nie potrafi wbić gwoździa w ścianę. Także panowie głowa do góry. Biały heteryk, niewielbiciel Tesli i ifonów nadal jest pożądanym towarem na tym rynku. Tylko niektóre panie muszą ograniczyć internet i dojrzeć do takich wniosków.
:beta: Ona wybrała Ciebie? Myślałem, że Ty Ją, jak porządny samiec alfa :jarolaugh:
 
Na to wychodzi że same sobie zrobiły krzywdę. To że my musimy oglądac takie wynaturzenia w sferze publicznej to skutek uboczny.
Z innej beczki. Moja druga żona osoba wykształcona i to na państwowej dziennej uczelni, obyta na świecie twierdzi że nie ma równouprawnienia. Na drodze ewolucji płcie (tylko dwie a nie te wymyślone choroby psychiczne i inne wynaturzenia) wykształciły pewne cechy potrzebne do wykonywania określonych ról. Nie ma opcji żeby to zmienić a poszczególne egzemplarze które łamią reguły to odstępstwa od normy które wykazują nadmiar cech płci przeciwnej. Cała ta lewacka propaganda to kłamstwo wujem podszyte.
Pozdrawiam cohones ze słonecznego Kołobrzegu. Na zdrowie.


Oczywiście, że w 99% prawo jest równe i dla kobiet i dla mężczyzn.
 
Chocby przepisy kodeksu pracy
Wiek emerytalny
Mundurowka

Kodeksu pracy dotyczy to tylko małej części kodeksu. Nie wiem jak z mundurowka. Wiek emerytalny- wiadomo. Urlop macierzyński uważam za równy, bo dotyczy fizyczności. Podobnie kwestia nierówności w sterylizacji kobiet i mężczyzn. Ale to chyba nadal promil a nie cały procent wszystkich praw.
 
Kodeksu pracy dotyczy to tylko małej części kodeksu. Nie wiem jak z mundurowka. Wiek emerytalny- wiadomo. Urlop macierzyński uważam za równy, bo dotyczy fizyczności. Podobnie kwestia nierówności w sterylizacji kobiet i mężczyzn. Ale to chyba nadal promil a nie cały procent wszystkich praw.
Napisales, ze sa dwie dwie plcie? :triggered::watchingyou:
 
Back
Top