Absurdy poprawności politycznej.

Marek Koterski odkrył co mają w głowie dziennikarki (pewnie Węglarczyk też xD) onetu: jak zwykle wyprzedza epokę pięknie kpiąc z Polek :antonio:


Chociaż u facetów jest Asian Fever
:tellmemore:Polskie kompleksy to temat na conajmniej serial na kilkaset odcinków :siuu:
 
PO doprowadza do wsadzenia pedofila do więzienia
Korwin uważa, że lekka pedofilia jest pozytywna i nie należy karać.
oj nie zaczynaj lepiej tematu PO a pedofilia. To jest podobnie jak z polityką prorosyjską oraz imigrantami -tematy za które PO powinna się wstydzić.
Trzaskowski, też były minister sprawiedliwości obecnie skazany za posiadanie broni) tak delikatnie wypowiadający się o sprawie Polańskiego.
Plus zapraszanie artystów na swój Campus (za niemieckie pieniądze) między innymi aktorki, która broniła Polańskeigo słowami "trzynastki same wskakują do łóżka"
Robert Górski kiedyś wystarczająco mocno to wyśmiał
Ciekawe czy by zostawił dzieci z Polańskim
1689408155951.png


Były partie lewackie jak Zieloni w DE którzy chcieli legalizacji pedofili ale się z tego wycofali, to lata 80 jeśli dobrze pamiętam. Teraz widzimy, że polska lewica jest zacofana w stosunku do Zachodu...
 
Nie. To nie ja zacząłem ten temat. Sprawdź na co odpowiedziałem.
zaczął się temat czy PO wspierała akcje tych Margot itp. tęczowych skrajnych organizacji. Tak wspierali bezpośrednio i pośrednio.
Trzaskowski rozdaje kasę na te lewackie organizacje tak samo jak prezydent Gdańska (miedzy innymi na organizacje z kursami "darcia ryja).
Defund samorządy, Warszawę oddać Ukrainie, Polska niech weźmie Lwów :korwinlaugh:

EDIT: a to jak cała polska prawica i lewica zrobiła bałagan na początku lat 90 przez co jest teraz ten ośrodek dla bestii którym skończyły się wyroki -to jest jeden z najbardziej przemilczanych skandali...
 
Nie. Była teza z którą się nie zgodziłem, że Tusk otwarcie wspierał.
Tusk=PO
PiS=Kaczyński

wszystko co się stało, stało się za ich zgodą, a bez ich zgody nic stać by się nie mogło -taka wodzowska ordynacja, że nawet wybory partyjne są z jednym kandydatem na wodza. Wybory na Kaczyńskiego i Tuska :zarobiony:

Oni w życiu by nie powiedzieli: "nie mam wpływu na to co robi mój poseł" tylko raczej "partia to ja".
Jak to Tusk powiedział: wyrzuciłbym ministra który na radzie ministrów by się ze mną w 100% nie zgodził.
Jak z memów Panie Areczku
 
  • Like
Reactions: jut
Robisz kurwę z logiki.


Trzaskowski jako prezydent Warszawy, nie prosi Tuska o zgodę na każde działanie.


Trzaskowski niezależny człowiek. OK. Politycy nie muszą się liczyć z opinią ich bossów, przyjazny, towarzyszki zarząd partii nie partie wodzowskie.
Nauczyłeś mnie czegoś nowego, OK każdy ma prawo się mylić :korwinlaugh:

Lepiej gadaj czy to jest inżynieria społeczna w sprawie imigrantów, której przeciwnikiem jest Tusk? :tellmemore:
 
Tusk=PO
PiS=Kaczyński

wszystko co się stało, stało się za ich zgodą, a bez ich zgody nic stać by się nie mogło -taka wodzowska ordynacja, że nawet wybory partyjne są z jednym kandydatem na wodza. Wybory na Kaczyńskiego i Tuska :zarobiony:

Oni w życiu by nie powiedzieli: "nie mam wpływu na to co robi mój poseł" tylko raczej "partia to ja".
Jak to Tusk powiedział: wyrzuciłbym ministra który na radzie ministrów by się ze mną w 100% nie zgodził.
Jak z memów Panie Areczku
No chyba, że dzieje się coś chujowego to wtedy winna partia a nie lider.

Nowe, nie znałem :suchykarol:
 
No chyba, że dzieje się coś chujowego to wtedy winna partia a nie lider.

Nowe, nie znałem :suchykarol:
chińska przypowieść o cesarzu i jego podwładnym.
Przychodzi ktoś do cesarza i mówi, że tego twojego podwładnego to wszyscy się boją i szanują, a ty łagodzisz wyroki i jego decyzje. Powinieneś to zmienić to będą ciebie bardziej szanowali.
Zmienił i cesarza obalili :korwinlaugh:

Boss odpowiada za sukcesy, podwładni za porażki :)
 
No chyba, że dzieje się coś chujowego to wtedy winna partia a nie lider.

Nowe, nie znałem :suchykarol:

Sprawa jest prosta. Jeśli ktoś zarzuca jakieś działanie liderowi, to powinien udowodnić że to lider zrobił. Jak zarzucam Braunowi kradzież choinki to wrzucam film z Braunem kradnącym choinkę. Film z Sochą kradnącą choinkę (jeśli taki film by istniał) nie byłby wystarczającym dowodem na winę Brauna.
 
:rutekajak: osobo karatecka popierając lpg pośrednio dokładasz cegiełkę do sterylizacji i bardzo dziwnych zabiegów wykonywanych na dzieciach.
C19 uszanuję i pominę, ale powyższe zostawiam twojej moralności.

Popieram szczepienia dzieci, ale nie jakieś blokery hormonalne. Przeproś za Mengele.
 
Poczułeś się urażony i zniesmaczony?
O to właśnie mi chodziło. Przeczytaj tamto zdanie jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem.

I następnie pomyśl co czują te dzieci jak się budzą po operacjach z wizją zjebania sobie życia przez pojebane ideologię.

Amen.

Nie popieram tranzycji dzieci. Nie wiem czy można jaśniej. Poczułem się urażony i zniesmaczony. Oczekuję przeprosin.
 


Nagranie z premier Finlandii wyciekło bez jej zgody, natomiast Mentzen sam publikuje nagrania z piwem i posiada browar Mentzen, więc promuje alkohol, a ona nie. I żeby nie było - to wytykanie Mentzenowi piwa jest słabe i nie przyniesie zamierzonego rezultatu, a prawdopodobnie jeszcze bardziej wzmocni Konfederację.
 
oj nie zaczynaj lepiej tematu PO a pedofilia. To jest podobnie jak z polityką prorosyjską oraz imigrantami -tematy za które PO powinna się wstydzić.
Trzaskowski, też były minister sprawiedliwości obecnie skazany za posiadanie broni) tak delikatnie wypowiadający się o sprawie Polańskiego.
Plus zapraszanie artystów na swój Campus (za niemieckie pieniądze) między innymi aktorki, która broniła Polańskeigo słowami "trzynastki same wskakują do łóżka"
Robert Górski kiedyś wystarczająco mocno to wyśmiał
Ciekawe czy by zostawił dzieci z Polańskim
View attachment 72183

Były partie lewackie jak Zieloni w DE którzy chcieli legalizacji pedofili ale się z tego wycofali, to lata 80 jeśli dobrze pamiętam. Teraz widzimy, że polska lewica jest zacofana w stosunku do Zachodu...
Tak tylko sprostuję. Grabarczyk nie jest skazany za nielegalne posiadanie broni. To było nielegalne (bez odpowiedniego egzaminu) nabycie uprawnień. To bardzo duża różnica. Tak na marginesie 'zero' po swoim ostatnim występie z bronią wepchnięta w galoty powinien stracić pozwolenie:).
 
Back
Top