Absurdy poprawności politycznej.

Z największego jebaki w uniwersum zaraz po Geralcie postanowili zrobić pedała. Jebać ten serial i cały lewacki Netflix.
I niech ktoś mi powie, że te wszystkie gendery i tego typu gówna nie są inżynierią społeczną.
 
Polecam, bardziej pierdolniętej małpy rasistowskiej nie słyszałem.

Zwykły cwany atencyjny qrwiszon, szukający hajsu na krzykliwych hasłach. Najlepsze jest to, że ta krowa jest po operacjach, które upodobniaja ją do białych:⁠-⁠D

Nawet czarni, tak jak ten rozsądny gość co się wypowiada, dostrzegaja ten absurd.
 
Zwykły cwany atencyjny qrwiszon, szukający hajsu na krzykliwych hasłach.
Wiadomo, wkurwiająca jest ta poprawność polityczna.
W normalnym świecie ktoś by jej po ludzku dopierdolił "zamknij mordę pojebana rasistowska małpo". I uciszył to bezczelne gwęganie.
A tak biały prowadzący jak małpa na niego pluje i na naszą historię pierdoląc przy tym kocopoły o reparacjach po 1 mln $ na każdego murzyna
(i nieważne, czy przeprowadził się do usa z z wysp małpich 10 lat temu, też się ma należeć i chuj bo małpa),
musi udawać, że deszcz pada i nie może normalnie tego skontrować.
:siara:
 
Radowid w czasie akcji sagi był dzieckiem. Także w ciekawą stronę idą. Chociaż podejrzewam, że po prostu zmienią jego wiek, to i tak nic w porównaniu do innych zmian, które robią. Mieć gotowy materiał i zrobić z niego takie gówno to aż niesamowite. W sumie to polska adaptacja też zupełnie w dupie miała fabułę książek.
 
Z największego jebaki w uniwersum zaraz po Geralcie postanowili zrobić pedała. Jebać ten serial i cały lewacki Netflix.
Byłem strasznie zajarany, że powstaje ten serial. Obejrzałem pierwszy sezon no i kurwa jednak bylo to dla mnie największe rozczarowanie względem moich oczekiwań.
 
Ja tam po pierwszym się łudziłem że w drugim się rozkręci coś, a tu tylko dodali lpg i kolorowych... Mam nadzieję że fani zaorają to gówno. :robbie:
Pierwszy sezon po za wtrętami LPG i czarnymi był że tak powiem w duchu oryginału czyli oczywiście mam na myśli książki. Co prawda dołożyli historię Yennefer ale powiedzmy że trzymało się to kupy. Plus dla Supermana inne role też nieźle obsadzone po za Ciri gender fluid z lekkim downem. Od drugiego sezonu to wyjątkowej klasy gówno a Bagińskiemu to bym przegryzł tętnice za to próby legitymizowania tego śmiecia.
 
Pierwszy sezon po za wtrętami LPG i czarnymi był że tak powiem w duchu oryginału czyli oczywiście mam na myśli książki. Co prawda dołożyli historię Yennefer ale powiedzmy że trzymało się to kupy. Plus dla Supermana inne role też nieźle obsadzone po za Ciri gender fluid z lekkim downem. Od drugiego sezonu to wyjątkowej klasy gówno a Bagińskiemu to bym przegryzł tętnice za to próby legitymizowania tego śmiecia.
Tu zarówno Bagi jak i Sapkowski dali dupy, zapewne w duchu lpg polubili w kakao.

Albo hajs zasłaniał ekran w tych momentach :goldi:
 
Wypada dodać że fabularnie pierwszy sezon bardziej trzyma się pierwowzoru literackiego niż polski film pełnometrażowy z Żebrowskim.
Nie ogarniam jak mając taki materiał można tak to spierdolić?
Przy wszystkich mankamentach CD projekt pokazał jak podejść do tematu. Zamiast nieudolnie kalkować książki to przedstawili dalsze losy głównych bohaterów. Netflix oczywiście musiał nasrać na środku i osikać ściany.
 
1685343171861.jpeg
 
Jest tylko jedno rozwiązanie wylogować się z Netfilxa, dopóki będziemy narzekać i płacić, nic się nie zmieni.
Sorry, Gregory, ale to nie netlfix. To DC czyli Warner Brothers Discovery, czyli HBO MaX, a już wkrótce Max. Zresztą Amazon czy Disney nie lepszy w tym zakresie. Zwłaszcza ten ostatni.
 
Sorry, Gregory, ale to nie netlfix. To DC czyli Warner Brothers Discovery, czyli HBO MaX, a już wkrótce Max. Zresztą Amazon czy Disney nie lepszy w tym zakresie. Zwłaszcza ten ostatni.
Można olać wszystkich płacić za pojedyncze, wybrane filmy, albo chodzić do kina. I podobnie robić ze wszystkimi markami, które promują światopogląd, z którym się nie zgadzasz. W świecie wszechobecnych korporacji chodzi tylko o nasze pieniądze, reszta to nadbudowa dla naiwnych dziewczynek.
 
Można olać wszystkich płacić za pojedyncze, wybrane filmy, albo chodzić do kina. I podobnie robić ze wszystkimi markami, które promują światopogląd, z którym się nie zgadzasz. W świecie wszechobecnych korporacji chodzi tylko o nasze pieniądze, reszta to nadbudowa dla naiwnych dziewczynek.
Można, tyle że to nic nie zmieni. Nie mówiąc już o tym, że kino plus wypożyczanie poszczególnych tytułów na rakutenie czy apple to nie jest tani biznes, jeżeli ogląda się dużo. Z kolei rynek fizycznych nośników to nisza na powolnym wymarciu, która zostanie sprowadzona do wydań kolekcjonerskich. O czym piszę ze smutkiem, bo jako zasmarkany kilkulatek śmigałem do wypożyczalni po vhsy, potem dvd i blu ray.

Mówię, że nic nie zmieni, bo praktycznie wszystkie duże wytwórnie są zaangażowane w propagowanie takich czy innych ideologii. Więc równie dobrze możesz mieć wszystkie serwisy, ale oglądać na takim skyshowtime yellowstone, tulsa king, 1923 i mayor of kingstown zamiast Grease czy Funny woman. Na amazonie zamiast ring of power oglądać jacka ryana i Terminal List. Na HBO też można selekcję zrobić. Najtrudniej na netfliksie i disneyu ale też nie jest to niemożliwe.

Oni przecież podliczają godziny ile dana produkcja jest trzaskana na ekranach i zestawiają to z budżetem. Wystarczy być wybrednym. Więcej się za bardzo zrobić nie da. Niby można robić to, co sugerujesz, ale tą drogą będą szły i tak tylko zdeterminowane jednostki.

Ja bardzo wybredny jestem w doborze repertuaru, ale rodzina dużo i namiętnie ogląda, więc właściwie wszystkie te śmierdzące sVOD mam wykupione w sposób ciągły. jedynie z apple tv plus się buntuję i wykupuję abonament co jakiś czas.
 
Na disneyu jest nawet nowa zakładka LPGTQ huj wie go dalej i + na końcu. Niby można ominąć wynaturzone treści ale czają się prawdziwe konie trojańskie w innych kategoriach. Dobrze że przynajmniej ekstremalne filmy są wyróżnione.
 
Back
Top