Absurdy poprawności politycznej.



oglądając filmy w 2023:
Zdjęcie


 
Na początku Hejtparku padło pytanie do Skiby czy odważyłby się nakręcić ten teledysk, a on, że w latach 90 AMBASADOR NIGERII stwierdził, że to jest antyrassistowska treść :korwinlaugh:
 
Kiedyś myślałem że w radiu maryja pierdolą głupty, myliłem się.
Radio Maryja po raz kolejny przypomniało, jak powinna zachowywać się "dobra żona w sypialni". Zdaniem "ekspertów" nie może ona uważać swojego partnera za gwałciciela, bo "ma on prawo wymagać" współżycia seksualnego, a "trudny małżonek to prawdziwy dar od Pana Boga".
Nie mogę się doczekać kiedy moja wstanie i przekaże jej tą wiadomość od ekspertów. :putin:
 
1678047694473.png


JPDL nagroda imienia Teresy Torańskiej, dla kogoś takiego...
1678047728470.png


Tak z 5 lat temu przyglądałem się mocniej temu tematowi, byłem nawet w grupach fejsowych: poligamia ma jedną ogromnie wielką wadę fabryczną-prędzej czy później ludzie mocniej zaczynają kłócić się pieniądze :korwinlaugh:

Jedno mnie jednak ciekawi: wszystkie wieksze gazety są piratowane na vk, ale wyborczą tak mało osób piratuje. To chyba najgorzej jak coś nie jest piratowane to znaczy, że nikogo nie obchodzi...
 
Uniwersytet zajmujący się promowaniem pozytywnego słowa prostytucja




Od dawna uważam, że trzeba podnieść poprzeczkę na uniwersytetach i kierunkach ekonomicznych, a na studiach humanistycznych szczególnie (nawet filozofii i politologii). Bez przygotowania wychodzą później takie kwiatki: coś jakby sprinter miałby się nagle przerzucić na maratony...
 
Uniwersytet zajmujący się promowaniem pozytywnego słowa prostytucja




Od dawna uważam, że trzeba podnieść poprzeczkę na uniwersytetach i kierunkach ekonomicznych, a na studiach humanistycznych szczególnie (nawet filozofii i politologii). Bez przygotowania wychodzą później takie kwiatki: coś jakby sprinter miałby się nagle przerzucić na maratony...

Pamiętam 4 lata temu jak wybierałem uczelnie, to SWPS już wysyłał sygnały, że może to iść w dziwna stronę. Poważnie potraktowałem te zwiastuny i dziś bardzo się z tego powodu cieszę. Poszedłem na inną uczelnie.
 
Pamiętam 4 lata temu jak wybierałem uczelnie, to SWPS już wysyłał sygnały, że może to iść w dziwna stronę. Poważnie potraktowałem te zwiastuny i dziś bardzo się z tego powodu cieszę. Poszedłem na inną uczelnie.
Paru ciekawszych wykładowców mają, ale staczają się jako uczelnia.
Ekonomiczne kierunki też. Boże jak czasem odpalę tv i słucham tych profesorów: alternatywna rzeczywistość...
W ogóle system szkolnictwa wyższego trzeba wysadzić w powietrze i budować od nowa...
Patologię środowiska akademickiego, afery zaczęły być głośniejsze na zdalnych, kiedy zapomnieli o wyciszeniu...
 
Uniwersytet zajmujący się promowaniem pozytywnego słowa prostytucja




Od dawna uważam, że trzeba podnieść poprzeczkę na uniwersytetach i kierunkach ekonomicznych, a na studiach humanistycznych szczególnie (nawet filozofii i politologii). Bez przygotowania wychodzą później takie kwiatki: coś jakby sprinter miałby się nagle przerzucić na maratony...

Akurat wśród studentek uczelni prywatnej temat prostytucji to bardzo istotna kwestia, szczególnie rozdział "sponsoring i pomoc finansowa w ramach usługi".
 
Akurat wśród studentek uczelni prywatnej temat prostytucji to bardzo istotna kwestia, szczególnie rozdział "sponsoring i pomoc finansowa w ramach usługi".
Tak. Nie tylko w Polsce. BBC robiło reportaż o londyńskich bananowcach z bogatszych dzielnic i jeden z policjantów mówił, że on w pracy spotyka każde środowisko bez wyjątku. Nawet córki miliarderów kradnące dla sportu w sklepach, a studentki wchodzące w seks biznes od sponsoringu, kamerek na których ich będzie czy później ktoś oszuka aż po resztę...
Coraz mocniej się utwierdzam, że największy ciemnogród jest w wiekszycg miastach i odwracają się proporcje z lat 90...
 
mój codzienny rytuał czyli czytanie Ikononowicza:
kurczę no ciekawe zjawisko. Tak rozumiem, że nie każdy jest otyły z własnej winny, ale przecież to pewnie nie jest większość.
Otyłość jest takim samym zagrożeniem niszczącym państwo jak narkomania (ćpunów jest mało, ale 40% osób otyłych w społeczeństwie -no to rywal wagi ciężkiej dla służby zdrowia), konsumpcjonizm na kredyt i hazard.


1678094851966.png

Studentki kurwią się od dziesięcioleci. Też mi nowość.
nowością jest to, że zaczęto tym się chwalić oraz że sa to laski też z "dobrych domów", tak samo zresztą jak narkomanią, albo z tym, że wcale nie budowlańcy to najwięksi alkoholicy...
 
Back
Top