Żegnajcie

MC-CF

Brutaal
Bantamweight
Drodzy forumowicze bardzo miło było spędzić z Wami ostatnie miesiące na tym forum ale niestety wszystko w życiu się kończy i z braku czasu będę musiał się z Wami rostać:-). Ostatnio zmieniłem pracę i muszę się jej poświęcić więc nie ma sensu żebym wypisywał jakieś pierdoły nie będąc dobrze zorientowanym w temacie.



Moderatorom życzę wszystkiego dobrego i proszę o usunięcie mojego konta, stasinkowi34 życzę laski z jego avataru, malinowskiemu Heavywaight jeszcze w tym roku, kaczce41 opamiętania a kokosowi ileś tam pracy w Super Ekspresie:-).



Jeżeli kogoś kiedykolwiek obraziłem to przepraszam i mam nadzieję, że mi wybaczy.



Pozdrawiam Wszystkich.
 
Trzymaj się Shogun, ale dowaliłeś Cepeliadą z tym ckliwym pożegnaniem :-)



powoodzonka w robocie, Mam nadzieje że od czasu do czasu wklepiesz jakiś komentarz :-)
 
Postowanie na forum jest tak meczace, ze nie mozna tego pogodzic z praca, trzeba siedziec 12h dziennie i odswiezac tematy i odpisywac wszystkim. USUNCIE MI KONTO! ZEBYM NIE POWROCIL DO TEGO NALOGU!!







Czlowieku, ty cos cpales? Blagam.. parodia.
 
Jak to przeczytałem to pomyślałem że żegnasz się przed pójściem do więzienia :D



U nas na osiedlu rodzice kolegi który zniknął nagle na 3 miesiące mówili "Cezary pojechał na wakacje" lub druga wymówka "Cezary ma dużo pracy ostatnio" :D
 
Kolega z mojej miejscowosci siedzial 6miesiecy w wiezieniu a jego matka mowila wszystkim ze w delegacji byl ;)
 
U mnie stary kolesia spławiał wszystkich słowami uważanymi powszechnie za obelżywe,



chyba nie mógł tego przegryźć :-) no ale faktycznie takie przymusowe delegację zle świadczą o ich latoroślach



więc lekkie wk###$ko jest uzasadnione.
 
A mi się bardzo podoba takie "pożegnanie" i nie dlatego, że jest mowa w nim o mojej osobie.


Liczę , Shogun, że jednak coś tam napiszesz od czasu do czasu, bo usunięcie konta to nie jest dobre rozwiązanie.


Dzięki i trzymaj się !
 
Shogun to akurat postać bardzo kojarzona przeze mnie z forum, więc będzie szkoda kumatego usera. Powodzenia cokolwiek przyjdzie Ci robić.
 
kpk



Widać ciebie obchodzi skoro zajrzałeś i skomentowałeś



Btw Shogun, konta nie kasujemy, oby ci się jeszcze przydało kiedyś :)
 
Kiedyś na inso był kolo , który na żywca pisał ,że coś planuje sobie na chacie zrobić. Nie byłem wtedy na bieżąco, z tamtym forum, więc nie wiem ile w tym prawdy, choć ludkowie pisali,że grubsza sprawa i psiarnie wezwali do niego do domu. W pierwszej chwili pomyślałem,że to podobny temat....:-)
 
@Kaczka to była historia w takim stylu :-)



images




jaka MASAKRA :)



http://www.insomnia.pl/Pomocy%2C_jak_to_zrobic_-_rodzice.-t579068.html
 
Każdy znajdzie w tygodniu chociaż godzinkę czasu na obczajenie newsów i 1,5 h na obejrzenie gali :-)
 
w pierwszej chwili miałem nadzieję, że autorem tego tematu jest kaczka41. niestety, myliłem się..
 
Najpierw zaczołeś krucjate przeciw kaczce za chwile sam odchodzisz, niezłe masz wachania nastrojów.
 
heileris - Ja też :D



Norbert - Krucjatę na dobrą sprawę zacząłem ja :D



A gdzie życzenia dla mnie Shogun ? ;/
 
Back
Top