Żegnajcie

MC-CF

Brutaal
Bantamweight
Drodzy forumowicze bardzo miło było spędzić z Wami ostatnie miesiące na tym forum ale niestety wszystko w życiu się kończy i z braku czasu będę musiał się z Wami rostać:-). Ostatnio zmieniłem pracę i muszę się jej poświęcić więc nie ma sensu żebym wypisywał jakieś pierdoły nie będąc dobrze zorientowanym w temacie.

Moderatorom życzę wszystkiego dobrego i proszę o usunięcie mojego konta, stasinkowi34 życzę laski z jego avataru, malinowskiemu Heavywaight jeszcze w tym roku, kaczce41 opamiętania a kokosowi ileś tam pracy w Super Ekspresie:-).

Jeżeli kogoś kiedykolwiek obraziłem to przepraszam i mam nadzieję, że mi wybaczy.

Pozdrawiam Wszystkich.

HeLLRaiseRR666

Bellator
Welterweight
Trzymaj się Shogun, ale dowaliłeś Cepeliadą z tym ckliwym pożegnaniem :-)

powoodzonka w robocie, Mam nadzieje że od czasu do czasu wklepiesz jakiś komentarz :-)

Niztheriel

Shark Fights
Heavyweight
Postowanie na forum jest tak meczace, ze nie mozna tego pogodzic z praca, trzeba siedziec 12h dziennie i odswiezac tematy i odpisywac wszystkim. USUNCIE MI KONTO! ZEBYM NIE POWROCIL DO TEGO NALOGU!!

Czlowieku, ty cos cpales? Blagam.. parodia.

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Jak to przeczytałem to pomyślałem że żegnasz się przed pójściem do więzienia :D

U nas na osiedlu rodzice kolegi który zniknął nagle na 3 miesiące mówili "Cezary pojechał na wakacje" lub druga wymówka "Cezary ma dużo pracy ostatnio" :D

Zlatan

WSOF
Light Heavyweight
Kolega z mojej miejscowosci siedzial 6miesiecy w wiezieniu a jego matka mowila wszystkim ze w delegacji byl ;)

HeLLRaiseRR666

Bellator
Welterweight
U mnie stary kolesia spławiał wszystkich słowami uważanymi powszechnie za obelżywe,

chyba nie mógł tego przegryźć :-) no ale faktycznie takie przymusowe delegację zle świadczą o ich latoroślach

więc lekkie wk###$ko jest uzasadnione.

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
A mi się bardzo podoba takie "pożegnanie" i nie dlatego, że jest mowa w nim o mojej osobie.

Liczę , Shogun, że jednak coś tam napiszesz od czasu do czasu, bo usunięcie konta to nie jest dobre rozwiązanie.

Dzięki i trzymaj się !

L

_Logan_

Guest
Shogun to akurat postać bardzo kojarzona przeze mnie z forum, więc będzie szkoda kumatego usera. Powodzenia cokolwiek przyjdzie Ci robić.

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
kpk

Widać ciebie obchodzi skoro zajrzałeś i skomentowałeś

Btw Shogun, konta nie kasujemy, oby ci się jeszcze przydało kiedyś :)

Anonymous

NoLife FC
Kiedyś na inso był kolo , który na żywca pisał ,że coś planuje sobie na chacie zrobić. Nie byłem wtedy na bieżąco, z tamtym forum, więc nie wiem ile w tym prawdy, choć ludkowie pisali,że grubsza sprawa i psiarnie wezwali do niego do domu. W pierwszej chwili pomyślałem,że to podobny temat....:-)

HeLLRaiseRR666

Bellator
Welterweight
@Kaczka to była historia w takim stylu :-)

images

jaka MASAKRA :)

http://www.insomnia.pl/Pomocy%2C_jak_to_zrobic_-_rodzice.-t579068.html

bulletskater

Jungle Fight
Middleweight
Każdy znajdzie w tygodniu chociaż godzinkę czasu na obczajenie newsów i 1,5 h na obejrzenie gali :-)

szydzin

Jungle Fight
Light Heavyweight
w pierwszej chwili miałem nadzieję, że autorem tego tematu jest kaczka41. niestety, myliłem się..

Norbert

BAMMA
Welterweight
Najpierw zaczołeś krucjate przeciw kaczce za chwile sam odchodzisz, niezłe masz wachania nastrojów.

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
heileris - Ja też :D

Norbert - Krucjatę na dobrą sprawę zacząłem ja :D

A gdzie życzenia dla mnie Shogun ? ;/