Żegnajcie

A teraz zastanówcie się od kiedy zaczęło się tu u was na forum takie częste wypominanie kto napisał ile postów i kto ile postów robi w tydzień, kto przesiaduje na forum całe dnie..


No?
 
Ja pierdole. Nie macie większych problemów niż wypominanie Madzerowi , że miał tylko główna komentować? Jak ma czas i mu się podoba to niech sobie pisze i na forum. Jego prywatna sprawa , tylko zeby nie spamił i nie gadał głupot jak Piorun czy inni "znafcy" , to może pisać ile chce , a zawsze robił to rzeczowo. Peace. Na trening lepiej iść niż dniami spamić na forum , bo od tego to tylko palce się wymęczą :)
 
Jak dla mnie to za dużo jest ekspertów którzy nigdy nic nie trenowali i wymądrzają się często jakby pozjadali wszystkie rozumy, a nawet nie dostali nigdy kopa na ryło ale oczywiście wiedzą wszystko o technice, co w walce zawodnik robił źle co dobrze i że w ogóle jest lama. Rzygac się chce
 
Drodzy forumowicze bardzo miło było spędzić z Wami ostatnie miesiące na tym forum ale niestety wszystko w życiu się kończy i z braku czasu będę musiał się z Wami rostać:-). Ostatnio zmieniłem pracę i muszę się jej poświęcić więc nie ma sensu żebym wypisywał jakieś pierdoły nie będąc dobrze zorientowanym w temacie.



Moderatorom życzę wszystkiego dobrego i proszę o usunięcie mojego konta, stasinkowi34 życzę laski z jego avataru, malinowskiemu Heavywaight jeszcze w tym roku, kaczce41 opamiętania a kokosowi ileś tam pracy w Super Ekspresie:-).



Jeżeli kogoś kiedykolwiek obraziłem to przepraszam i mam nadzieję, że mi wybaczy.



Pozdrawiam Wszystkich.
No i co , napisał jeszcze setki postów po wielkim pożegnaniu i po kilku miesiącach zaginął bez słowa. Pajac.
 
Back
Top