Ja to wiem. Dla mnie mowienie o tym, ze nie tylko kobiety miesiaczkuja, bo sa obojniaki to tak jak mowic, ze czlowiek nie ma dwoch rak, bo gdzies w indiach urodzil sie koles z trzema.
Chodzi mi o to, ze kolega @walker393 napisal, ze to co wrzuciles to klamstwo i oszustwo. A ja nie moge sie w...