Absurdy poprawności politycznej.

Masta to pedał.

U mnie działa :fjedzia:


:mamed:
giphy.gif

Nie mam dziś odpowiedniej riposty, ale nie znasz dnia, ani godziny.
 
io@andrzej_t. dopiero czytałem waszą dyskusję. Nie zgdzam sie z tym, że to ojciec daje przykład itp. Mam ziomka, co ojca nie miał. Raz wyszedł jak na filmach po fajki i tyle gop było widać. Wychowywał się tylko z matką,a teraz gościu ma firme które grubą kasą obraca, żona i 2 dzieci pięknych, także też nie żyjcie sterotypami.
 
io@andrzej_t. dopiero czytałem waszą dyskusję. Nie zgdzam sie z tym, że to ojciec daje przykład itp. Mam ziomka, co ojca nie miał. Raz wyszedł jak na filmach po fajki i tyle gop było widać. Wychowywał się tylko z matką,a teraz gościu ma firme które grubą kasą obraca, żona i 2 dzieci pięknych, także też nie żyjcie sterotypami.
Ale to nie jest stereotyp, bo psychologowie obserwują różnice w rozwoju dzieci w zależności od tego czy wychowywały się z ojcem czy bez. To, że ty znasz osobę, która sobie poradziła, nie znaczy, że to norma. To trochę tak jak z niepełnosprawnymi, którzy cieszą się życiem i osiągają sukcesy - media nagłośnią 10 przypadków jakichś paraolimpijczyków, ale nikt nie zauważy 10 000 osób, które sobie z tym nie poradziły.
 
io@andrzej_t. dopiero czytałem waszą dyskusję. Nie zgdzam sie z tym, że to ojciec daje przykład itp. Mam ziomka, co ojca nie miał. Raz wyszedł jak na filmach po fajki i tyle gop było widać. Wychowywał się tylko z matką,a teraz gościu ma firme które grubą kasą obraca, żona i 2 dzieci pięknych, także też nie żyjcie sterotypami.
Cieszę się. Wpływ ojca na dziecko nie jest żadnym stereotypem...
 
:burnit: :burnit: :burnit:

:burnit::burnit::burnit:

To jest za mocne, przerażające i obrzydliwe. Jeszcze niedawno miałem wrażenie, że te brednie są z dala od nas. Gdzieś w stanach, Holandii, ewentualnie w głowach oszołomów i różowych polityków.
Jednak nie. Zwyrole tłoczą tę zboczoną propagandę homotransową w polskie dzieci. To mnie przerasta. Przestaje śmieszyć i już nie mam siły żartować. Nie mam nic do odmienności, ludzi homoseksualnych, innego koloru skóry, wyznania, ale takie wtłaczanie kłamst i oszustw w dzieci boli mnie jako ojca, Polaka, męża i mężczyznę.
Jeżeli ktoś zorganizuje zbrojny/wojskowy marsz ku obaleniu władzy i świńskiej ideologii to pierwszy się przyłączę.
Nie kumam. Niby jakie klamstwa i oszustwa tam sa napisane?
Serio, wytlumaczcie mi. @szplin
 
To jest pompowanie od najmłodszych lat propagandy lgtqweerty. Chuj tam z tą miesiączką, ważniejsze jest by propagować zwierzyniec.
Ja to wiem. Dla mnie mowienie o tym, ze nie tylko kobiety miesiaczkuja, bo sa obojniaki to tak jak mowic, ze czlowiek nie ma dwoch rak, bo gdzies w indiach urodzil sie koles z trzema.
Chodzi mi o to, ze kolega @walker393 napisal, ze to co wrzuciles to klamstwo i oszustwo. A ja nie moge sie w sumie dopatrzec akurat w tym tekscie tego klamstwa. Moze czegos nie rozumiem, wiec pytam.
Tam jest nawet takie zdanie jak: "ogromna wiekszosc osob miesiaczkujacych jest biologicznie plci zenskiej". Mysle, ze fanatycznym oszolomom lewakom to zdanie by sie nie spodobalo.

Samo nauczanie o seksie, miesiaczkach itd jest potrzebne, zeby nie bylo takich patologii jak w Łódzkiem gdzie babka ma 14dzieci i sie dziwi, ze nie moze sobie poradzic.
Oczywiscie wiek i sposob nauczania tego tematu forsowany przez lgbt i lewice jest niedopuszczalny.
 
Biedne białe lewaki klękające przed Dindu, którzy nimi gardzą.:ashamed:
:cryme:

i tak ten czarny dosyć kulturalnie się z nim obszedł, założę się, że więcej szacunku czują do członka KKK niż do takiego śmiecia
 
Ja to wiem. Dla mnie mowienie o tym, ze nie tylko kobiety miesiaczkuja, bo sa obojniaki to tak jak mowic, ze czlowiek nie ma dwoch rak, bo gdzies w indiach urodzil sie koles z trzema.
Chodzi mi o to, ze kolega @walker393 napisal, ze to co wrzuciles to klamstwo i oszustwo. A ja nie moge sie w sumie dopatrzec akurat w tym tekscie tego klamstwa. Moze czegos nie rozumiem, wiec pytam.
Tam jest nawet takie zdanie jak: "ogromna wiekszosc osob miesiaczkujacych jest biologicznie plci zenskiej". Mysle, ze fanatycznym oszolomom lewakom to zdanie by sie nie spodobalo.

Samo nauczanie o seksie, miesiaczkach itd jest potrzebne, zeby nie bylo takich patologii jak w Łódzkiem gdzie babka ma 14dzieci i sie dziwi, ze nie moze sobie poradzic.
Oczywiscie wiek i sposob nauczania tego tematu forsowany przez lgbt i lewice jest niedopuszczalny.
Kłamstwo jest właśnie w drobnych niuansach, tak jak zacytowałeś.
Kłamstwem jest, że ogromna większość osób miesiączkujących jest płci żeńskiej.
Prawdą jest, że wszystkie osoby miesiączkujące są płci żeńskiej.
Tak jak wcześniej pisałem kolega @szplin w ten sposób, drobnymi kroczkami pompuje się propagandę lpgqwerty w najmłodszych.
A co do samego faktu edukacji seksualnej nic nie mam. Trzeba uświadamiać o miesiączkach, dojrzewaniu o tym, że istnieją homoseksualiści itp. Ale wszystko w odpowiedni sposób i odpowiednie treści w odpowiednim czasie, stopniowo i rozważnie.
 
Kłamstwo jest właśnie w drobnych niuansach, tak jak zacytowałeś.
Kłamstwem jest, że ogromna większość osób miesiączkujących jest płci żeńskiej.
Prawdą jest, że wszystkie osoby miesiączkujące są płci żeńskiej.
Tak jak wcześniej pisałem kolega @szplin w ten sposób, drobnymi kroczkami pompuje się propagandę lpgqwerty w najmłodszych.
A co do samego faktu edukacji seksualnej nic nie mam. Trzeba uświadamiać o miesiączkach, dojrzewaniu o tym, że istnieją homoseksualiści itp. Ale wszystko w odpowiedni sposób i odpowiednie treści w odpowiednim czasie, stopniowo i rozważnie.
No niby sa ci obojniacy, fizjologicznie z obiema plciami, wiec nie wszyscy, wszyscy. I jakies inne mutacje. Ale wiem o co Ci chodzi, bo to taki sam odsetek pewnie jak ten przykladowy, przytoczony przeze mnie koles z trzema rekoma.
Ogolnie to pewnie sie zgadzamy co do jebanej, lewackiej indoktrynacji.
Chociaz z wiekiem jestem mimo wszystko bardziej tolerancyjny w wielu kwestiach (nie mylisc z lewacka "tolerancja") bo kiedys to mocno prawicowe poglady mialem. Przez te nasze, polskie wojenki zauwazylem, ze kazdy skrajny fanatyzm jest zlem.
Najbardziej boli mnie, ze zarowno skrajna "lewica" jak i skrajna "prawica" wykorzystuja glupote i instynkt stadny mas. To smutne.
 
komentarze są często lepsze od filmików więc czytam i

supermodel talks about sexual education being a health issue. i would also include anorexia.

prosto w szczepionkę

Najbardziej boli mnie, ze zarowno skrajna "lewica" jak i skrajna "prawica" wykorzystuja glupote i instynkt stadny mas. To smutne.

To się po prostu nazywa polityka, ale szukanie kasy na zrzutki, wygodne życie ;)
 
Oj Pudzian w zachowaniu nie wygląda na normalnego, wiec nie wiem czy coś to pomogło...
Historia Pudziana mogłaby mieć tytuł "O jeden pas za daleko"
Zresztą do paki trafił mają 23 lata to już raczej był po okresie wychowywania pasem, jak widać niewiele to dawało.
 
Back
Top