Absurdy poprawności politycznej.

oczywiście wiadomo co by było jak by to było w drugą strone :lol:
 

Z tego co kojarzę to określenia jak redaktorka, dyrektorka, zawsze były postrzegane jako pejoratywne. Poprawną formą było Pani redaktor itp. Widocznie feministkom nie przeszkadza uwłaczanie godności przez same sobie. Ich wybór. Ja tam kobiety szanuję, a feministki niech żyją sobie same i taplają się w tym szambie językowym.
:robertmakeup:
 
oczywiście wiadomo co by było jak by to było w drugą strone :lol:
To czysta głupota. Nie można błędów czy niesprawiedliwości naprawiać błędami lub niesprawiedliwościami w drugą stronę. Jak wielkim idiotą trzeba być żeby myśleć że to jest ok.
 
To czysta głupota. Nie można błędów czy niesprawiedliwości naprawiać błędami lub niesprawiedliwościami w drugą stronę. Jak wielkim idiotą trzeba być żeby myśleć że to jest ok.
to przejdzie. Bushyzm, imperializm przeszedł. Pojawił się Obama. Prawicowa reakcja Trump.
Teraz to się cholera boje kto przyjdzie po Bidenie. Jak ci libertarianie to będzie akcja. Oni to już wschodnie republiki kompletnie będą mieli gdzieś, a CHiny będą szaleć...
 

Fajnie tak postępowo,przyjaźnie i bezpiecznie. Pewnie zapytała o drogę i jej wskazał :putinlaugh:

Oby takie "incydenty" jak najczęściej, najlepiej tak z 10 dziennie przy każdym wejściu do metra.
Z całego serca postępowym "europejczykom i europejkom" życzę.
 
1618705571399.png
 
Justin "obsrane majty" Kisch(ka stolcowa) klękająca przed Murzynami podczas zapowiedzi przed walką. Co za, tempa rura :putinlaugh:

Już chyba wiemy po czym ma takie luźne zwieracze w dupie.
Aż musiałem sprawdzić i faktycznie,
oglądałem wcześniej na mocno przewijanym więc pewnie szczęśliwie ominąłem,
typowa biała debilka oszołomiona lewicową propagandą poczucia winy.
Po spojrzeniu widać jak ją gryzie ta murzyńska niedola, jak spać nie daje.
Dobrze, że po tej walce kariera ogórzycy w ufc się raczej skończy.

1618783395945.png
 
Jeszcze trochę i to małe środowisko wejdzie na wojnę lesbo-transową.
Środowisko tęczowych jest podzielone. Są ludzie w DE nazywający się LGB i uznający następne literki za przegięcie ośmieszające sprawę.
 
Mowy końcowe na procesie o zabójstwo Floyd'a. Jeszcze tylko decyzja ławy przysięgłych została. Policjant odmówił chyba składania wyjaśnień. Aż się przypomina powiedzenie: jeśli byłbym winny chciałbym aby sądziła mnie ława przysięgłych, jeśli byłbym niewinny to w życiu bym tego nie chciał.
Ameryka spłonie jeśli go uniewinnią?:conorsalute:
Początek mowy niezły
 
Last edited:
Back
Top