Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Mordy jak dodajecie okazje to dawajcie czerwony kolor, czcionke 22 i wysrodkowanie, zeby sie odroznialy od reszty spamu :)
 

Xbox Series S - 2 kontrolery w zestawie Auchan

Od 22go do 28go kwietnia w Auchan z okazji 25 urodzin konsola Xbox s z dodatkowym kontrolerem za 1399.99
Do tego możliwość rat 10x0%


 

:antonio:




Jak bedzie cos ciekawego to bede lutowal. Ale mozecie pytac o rzeczy, ktorych szukacie. Tylko podawajcie granice cenowe. Nie krepowac sie.
Poszukuje tablet, najlepiej z rysikiem (taki typu note). Jak nie, to bez rysika. Do 1000zl.
I smartfon do 500-700zl.
Pozdro!
 
O o, do mojego spasuje? Chyba miałem tam wolne miejsca o ile dobrze pamiętam :zakręcony:
Miejsce masz, ale nie ma sensu. Poza tym najlepiej brac jeden model, a nie mieszac. Wlacz w koncu profil xmp na swoich i bedziesz z 20% mocy wiecej, po jedym kliknieciu, za free :).
 
@lugasek mistrz, mój laptok od rana czekał w paczkomacie. Już zgłosiłem do hp.
Zamawiać pamięć czy najpierw szukać jakiegoś pendrive'a żeby windę wgrać?
 
Nie promocja, ale cena sama w sobie fenomenalna. Bezprzewodowa mysz z pmw3355, wazaca 85g za 169zł :benny:
Myszka-bezprzewodowa-Machenike-M8-GAMINGOWA-GRACZY



Testował ktoś?. Zastanawiam sie mocno czy nie zalulowac.



 
W czym są lepsze te myszki od tych takich z kulką, że kosztują więcej niż matiz na chodzie?
 
Nie promocja, ale cena sama w sobie fenomenalna. Bezprzewodowa mysz z pmw3355, wazaca 85g za 169zł :benny:
Myszka-bezprzewodowa-Machenike-M8-GAMINGOWA-GRACZY



Testował ktoś?. Zastanawiam sie mocno czy nie zalulowac.




Jak się "mocno" lutuje coś za 169 zł.? W sensie, że 20 szt.?
:crazy:
 
Back
Top