Recent content by bart123

 1. bart123

  Hyde Park

  Motyla noga. Już nawet wzrok mi siada i zrobiłem z ciebie Andrzeja:arielcry:
 2. bart123

  Hyde Park

  Zdrowia Andrzeju:wink2: Ja już piszę testament
 3. bart123

  Piłka nożna

  PZPN napisał, że mogli wejść od 9:30:pociesznymirek:
 4. bart123

  Hyde Park

  :jon: Dawno się tak nie rozłożyłem, więc kompletnie nie przemyślałem.
 5. bart123

  Hyde Park

  Kto lepiej rozpoczął majówkę? U mnie zapalenie krtani, tchawicy i oskrzeli, ale na szczęście jeszcze nie złośliwe i obejdzie się bez szpitala:fingers: Znów poczułem się jak dziecko. Kocham ten stan uczucia bezsilności i podrażnienia całego organizmu:płacz:Musiałem się wyżalić:childcry:
 6. bart123

  GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

  Klimat przez największe K. Mroczna przygodówka, coś w stylu Ethana Cartera, ale tak gdzieś ze sto razy lepiej opowiedziane. Kilka historii pewnej rodziny, które sam musisz znaleźć(możesz dojść do zakończenia nie przechodząc wszystkiego, ale nie złapiesz sensu) i przeżyć ponownie wcielając się w...
 7. bart123

  GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

  Napisy polskie. Dubbing zrujnowałby klimat.
 8. bart123

  GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

  Gra na kilka h, ale warto. Jedna z lepszych pod względem opowieści. W kilku scenach chcesz rzucić padem i jechać w Bieszczady, żeby zapomnieć co się odwaliło.
 9. bart123

  Piłka nożna

  Ta zasada z Ciampionsheep o której mówił Pan Tomasz Hajto też obowiązuje w Ciampionleeg? Czyli jak Liverpool wygra u siebie 1:0 to będzie dogrywka, tak?
 10. bart123

  Piłka nożna

  Let's Kick Korupcyjne Szmaty Out of Football
 11. bart123

  Polityka

  :lol:
 12. bart123

  Piłka nożna

  Właśnie nadrabiam wiadomości. Świetne informacje, że przeżył i operacja się udała. Mam nadzieję, że wróci do zdrowia jak najszybciej.
 13. bart123

  Seriale

  No chyba w to nie wierzysz, że tak jak opowiada skupiał się na pisaniu książek i dlatego nie widział 7 sezonu? W to, że nie kontaktował się z nimi od jakiegoś czasu wiadomo, ale było info że miał scenariusz 7 sezonu do wglądu, a ich przygoda na planie oficjalnie skończyła się przed 6 sezonem...
 14. bart123

  Seriale

  Mocno to się nic nie pokrywało, bo zawsze były braki. Do końca 6 sezonu są książki. W 7 Martin nadganiał i scenariusz pisany był tak jak będzie w książkach, a 8 to tylko wątki we współpracy z Martinem, a zakończenie i rozwój akcji inny.
 15. bart123

  Seriale

  Przecież książek starczyło do końca 6 sezonu, czy nawet w 7 były wątki pomniejsze. Widać jak się interesujesz:matt:
Top