Piłka nożna

Iker Casillas mial ostry zawal serca miesniowego dzisiaj na treningu, szok, juz chyba koniec kariery.
Właśnie nadrabiam wiadomości. Świetne informacje, że przeżył i operacja się udała. Mam nadzieję, że wróci do zdrowia jak najszybciej.
 
Chujowo, zdrowia trzeba życzyć, jeden z najlepszych bramkarzy na świecie w swego czasu.

tez tak uwazam legenda, ale dla mnie to niezrozumiale, pilkarz sportowiec od dziecka, ktory pewnie przechodzi badania czesciej niz 99% ludzi, przed 40 dostaje ostrego zawalu.
 
tez tak uwazam legenda, ale dla mnie to niezrozumiale, pilkarz sportowiec od dziecka, ktory pewnie przechodzi badania czesciej niz 99% ludzi, przed 40 dostaje ostrego zawalu.
Przez tyle lat eksploatacji serce nie wytrzymało. Ogólnie dużo zawałów jest przed 40.
 
Faul był ewidentny, ale Messi przesadził. Widać że jest w stanie zrobić wszystko żeby w końcu awansowali, łącznie z symulką.

Wiesz, że bekę kręcę, może nie mam takiej subtelności jak @Gaara ale meczyk spoko i nie ma do czego się przyczepić ... no oprócz tej pizdy Suareza xD
 
Wdowczyk nie słyszał przez 45 minut zbyt wiele o messim, chociaż ten cały czas dobrze odgrywa lub przechodzi obrońców liv. Ekspert
 
Back
Top