Piłka nożna

Jeszcze się mecz nie skończył, a już se foty trzaskają z mistrzem.

iranian_student_got_busted_for_looking_like_lionel_messi_08.jpg
 
Te Ciamajdy bez Messiego nie potrafią nic wykończyć, cud że Suarez strzelił pierwszy raz od lat w Lidze Mistrzów.

Mimo wszystko 3-0 cieszy, ale jeszcze nie takie cuda widzieli.
 
Ta zasada z Ciampionsheep o której mówił Pan Tomasz Hajto też obowiązuje w Ciampionleeg? Czyli jak Liverpool wygra u siebie 1:0 to będzie dogrywka, tak?
 
Wydali 300 mln na Coutinho i Dembele, mecze dalej musi wygrywać Messi.
:fjedzia:
Ja się od dłuższego czasu zastanawiam, kogo oni mają ściągnąć, kto mógłby przynajmniej w małym stopniu zastąpić Messiego. Zegar tyka. Kiedyś myślałem, że neymar będzie mógł być ta osoba, ale okazał się kurwa bez honoru.
 
Kibice Lechii na mecz to wejdą chyba dopiero jutro, ale nie mogę znaleźć czemu takie wpuszczanie.
 
Ja się od dłuższego czasu zastanawiam, kogo oni mają ściągnąć, kto mógłby przynajmniej w małym stopniu zastąpić Messiego. Zegar tyka. Kiedyś myślałem, że neymar będzie mógł być ta osoba, ale okazał się kurwa bez honoru.
Nie ma takiego pilkarza obecnie. Najlepsze wrazenie z modych robi obecnie chyba tylko Mbape...
 
Nie ma takiego pilkarza obecnie. Najlepsze wrazenie z modych robi obecnie chyba tylko Mbape...
Mnie on tam nie przekonuje. Raz gra bardzo dobrze, a raz do dupy. Zresztą w psg w lidze francuskiej każdy wygląda jak złoto, a potem przychodzi LM. Chociaż on jeszcze młody, ale murzyn, a oni nigdy nie mieli piłkarza który utrzymywał by formę przez wiele lat
 
Mnie on tam nie przekonuje. Raz gra bardzo dobrze, a raz do dupy. Zresztą w psg w lidze francuskiej każdy wygląda jak złoto, a potem przychodzi LM. Chociaż on jeszcze młody, ale murzyn, a oni nigdy nie mieli piłkarza który utrzymywał by formę przez wiele lat
Było takich wielu. Na przykład Vieira.

A co do Mbappe to myślę, że moze być zajebistym piłkarzem w przyszłości.
 
Było takich wielu. Na przykład Vieira.

A co do Mbappe to myślę, że moze być zajebistym piłkarzem w przyszłości.
Mówimy o kimś, kto mógłby zastąpić Messiego czy Ronaldo. Vieira raczej nie pasuje do profilu i grając w Arsenalu nigdy nie wyskoczy się na taki poziom
 
Mnie on tam nie przekonuje. Raz gra bardzo dobrze, a raz do dupy. Zresztą w psg w lidze francuskiej każdy wygląda jak złoto, a potem przychodzi LM. Chociaż on jeszcze młody, ale murzyn, a oni nigdy nie mieli piłkarza który utrzymywał by formę przez wiele lat
Thierry Henry.
 
Back
Top