Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

na Mameda i Oliego juz kursy pospadaly ,pewnie przed gala na oliego troche pojda do gory jak Janusze zaczna stawiac na Pudziao



edit czekam



Dzieki wielkie :) kasa juz jest:)



jak to trzeba obrocic?



czyli te 40 zl x1.5+40x1.5 + 40x1.5? bo nigdy tego nie rozumialem
 
tak myslalem ze kursy beda spadac ale szkoda na prawie dwa miesiace mrozic gotowke :( @Zychal przygotuj sie to zaraz podam Ci kod, bo widze ze z przyczajki pobieraja kody i nawet nie podziekuja :( W6MU6-4SZV4-9ZJYA-93B39-H7ED4J Wysokich wygranych :) 3x po 1.5
 
mam z wczoraj te kody bo tak jak myslalem dzisiaj juz nieaktulne jeszcze 2 szt moge oddac jak ktos chce
 
jak ktos bedzie mial jeszcze taki kodzik to z checia przytule [email protected]. Tsubasa nie spodziewalem sie tego po Tobie, zamiast dac komus z kim nie jedna gale juz na czacie ogladales i przezywales emocje to o tak rozdzajesz ;)
 
Włąsnie potwierdzcie mi czy dobrze rozumiem. Musze postawić to :



40zł x1,5=60



60x1,5=90



90x1,5=135



I dopiero kwota jest wolna >> ???
 
Musisz postawić tą kwotę trzykrotnie po kursie 1,5. Czyli jesli jest to 40 zł to w sumie musisz mieć postawionych kuponów za 120 po kursie 1.5



Czyli dla przykładu stawiasz 40 x 1.5 i masz 60 zł na koncie i postawione 40.



Potem dajesz 60 po kursie 1.5 i masz 90 zł na koncie i postawione w sumie 100zł więc wystarczy że postawisz 20 zł i nawet jak przegrasz to masz 70 zł do wypłacenia.
 
nieobrócone bony 62.84



z tego co ja widzze w zakladce podglad konta to wystarczy tylko te 62zl obrocic
 
Dzięki Showtime :) właśnie o coś takiego mi chodziło.



A i właśnie np ten pierwszy zakłada to musi być całe 40 x 1,5



Nie można tego rozdrabniac na powiedzmy (10x<1,5)+(20x<1,5)+(10x<1,5) ?
 
Nie musi, możesz to rozłożyć jak chcesz, byleby postawiona suma zakładów o kursie 1.5 (bądź większym) wynosiła 120.
 
Co sądzicie o wygranej Shlemenko po kursie 1.33, zaglądam do tego tematu żeby znalezc dobre typy do podbicia tasmy. Głównie gram typy z piłki + mma.

Moje typy na piłkę na najbliższą taśmę:
Espanyol - Barcelona typ 2 | 1.32
Leverkusen - Brunszwik typ 1 | 1.38
Real - Burussia | Real wygra 2 bramkami lub więcej | 2.02

AKO 3.68 + Shlemienko wychodzi 4.89
 
Obstawia ktoś na Betssonie? Zauważyłem, że mają fajną promocję dla nowych graczy- pierwszy zakład bez ryzyka do 200 zł. Może ktoś skorzystał już z tej promocji i wyrazi swoja opinię :-)







edit: Właśnie zauważyłem, że zwrot jest w postaci bonusa, który trzeba obrócić więc promocja nie jest już tak atrakcyjna:-)
 
Leverkusen po 1.38 w takiej formie, haha. powo.



WSZYSTKIE KODY MI ZABIERAJA JAKIES RANDOMY! :C
 
Back
Top