Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

I tak się nie udzielam dłuższy czas już tutaj. Grajcie póki możecie, bo od czerwca wracam :-) Miałem nie grać, no ale jak za darmo mogę dostać 40zł do gry, to czemu się nie pobawić. To działa dla osób które już mają konto na bahu, czy tylko dla nowych?
 
to masz Hubi ode mnie SA3VX-HPWLU-VRWUZ-K8WL5-Z49ART czesto tak jest ze nagle z takich 40zl mozna calkiem sporo wyjac, wiec powodzenia :)
 
Hubi, na bahu wejdz w zakładkę "wpłata", masz na samym dole opcję zrealizuj bon i tam wpisujesz kod. Ja się już wczoraj załapałem i teraz tylko to obrócić. :-)
 
Skąd w końcu generowaliście ten kodzik? Bo stronka schalke... nie działa.



Co do kursów na KSW 27 to elegancko wygląda Thompson, który powinien przejechać się po Pudzianie. Wierzę też w Borysa, jednak dużego vaule tu nie ma, bo dla mnie walka z małym wskazaniem na Mańkowskiego.
 
Dzięki, już znalazłem. Teraz jak ktoś podrzuci kod to będę wdzięczny, bo ten od adie ktoś mi wykorzystał :-)
 
Zajebisty kurs na Oli'ego! Szkoda, że dopiero za 2 miechy gala, więc lekkie mrożenie hajsu. Mamed + Thompson.
 
Tak dla przypomnienia, Oli walczy też za 2 tygodnie i może mieć jakieś urazy po tej walce.
Jednak kurs warty odnotowania.
 
Ej na betsafe pojawił się kurs na Tymka Świątka z tym Niko.



Kurs na Tymka wynosi 6.0 i nie wiem co o tym myśleć.:-)



Wypowiadać się.
 
Nie znam jego rywala kompletnie - po Sherdogu widać, że bardziej parterowiec i te poddania w pierwszej rundzie robią wrażenie, także może być to ktoś na kształ Lasoty, ale z drugiej strony... Shaparenko też miała kilka poddań:-)



Kurs 6.00 kusi, ale bez obejrzenia walk tego Fina ciężko dać więcej niż 10 złotych.
 
http://www.mmaviking.com/fight-video-hirvikangas-vs-sitenkov-cage-23/



http://www.mmaviking.com/video-timo-juhani-hirvikangas-versus-niko-gjoka-at-cage-24/



bedzie walka dwoch parterowcow wszystko moze sie wydarzyc



kurs warty ryzyka ale nie wiecej jak 20zl
 
Jakich parterowcow ?



Z tego co ogarniam to Tymek troche gardzi parterem i raczej chyba bedzie sie chcial bic w stojce.
 
ostatniee 3 walki tymek konczyl w parterze ,to nie wiem czy tak gardzi nim



fin na ziemi groznie wyglada
 
Wiem ale ogólnie ci rywale w szczgolnosci ten ostatni mogli zagrozic Tymkowi w stójce ale w parterze raczej mało ogarniali. Wiec Tymek dobrze zrobił nie idac na jakieś wymiany.



Ogólnie jakie Tymek ma osiagniecia w parterze (paski itp)??
 
Panowie, chyba udało mi się wygenerować wczoraj jeszcze jeden kod, bo akurat sprawdzałem jednego z maili, ale nie wiem, czy one jeszcze działają.



Kto pierwszy ten lepszy:



3KCUG-P7YRN-143XV-Z79DZ-ZPCDKT
 
tymka postawilem za 20 po 6 ,ladnie kurs spadl ,z tej gali solidnie wygladaj jeszcze silander i Vanikainen jak kursy do momentu gali nie spadna to zagram



szkoda ze te kody nie dzialaja
 
Back
Top