Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak najbardziej tak brunszwik nie jest zbyt wymagajacym przeciwnikiem, wiem ze ostatnio zaczeli punktowac ale Leverkusen musi zajac 4 miejsce zeby mysle c o lidze mistrzow w przyszlym roku. Brak awansu do champions league wiaze sie z ogromnymi stratami finansowymi.


To co z tym Shlemienko? Warto dodac go do kuponu?
 
Ja już się przejechałem na Leverksen w Niedziele...


Zamykali kupon na 300 zł, Derdiyok mial 100% sytuacje w 89 minucie spartaczył, poszła kontra i przegrali z cieniutkim Hoffenheim...
 
Ja też myśle nad Kendallem. Co jak co ostatnio wygyrwał a jego wcześniejsze 3 porażki były z solidnymi zawodnikami.
 
Jak ktoś chce wygrać fajny bonus na betsafe, to jest tam ciekawy konkurs Mecz Dnia. Codziennie jest jeden mecz do wytypowania (dokładny wynik oraz jednego ze strzelców). Na pewno trudno jest trafić, ale pobawić się można. Dziś jest do wygrania 30zł, wczoraj było 120 :-)



http://blog.betsafe.com/pl-blog/2014/03/26/mecz-dnia-liverpool-sunderland/
 
Leites + Dariush + Guida to jest dobry pomysł czy jednak nie?



Smith w żadnej płaszczyźnie nie powinien wygrywać z Leitesem, Dariush również powinien dać radę Nijemowi. Crusher z kolei nie ma dosyć kondycji na małpiszona.
 
Byłbym z takich kursów ukontentowany :) (no, na Leitesa mogłoby być więcej, ale jest mocnym faworytem)
 
Na betsafie pojawiły sie kursy na najbliższe Cage Warriors



Azaitar-Marshman 1,25-3,55



Lasota-Marin 1,30-3,20







poważnie Azaitar jest aż takim faworytem?
 
gdzie masz jakikolwiek oficjalny kurs na Guide? Szady podal tylko swoj.



Kawajiriego nie znasz albo nie widziales ostatnich walk Claya.
 
A mnie mocno kusi singiel na Paula Marina. Właśnie oglądam jego walki. Przeciętniak, ale zapasy ma nie aż tak złe, submission defence bardzo dobre. Kondycja wyśmienita, stójka całkiem kreatywna. Te 3.20 wydaje się mocno przesadzone w kontekście tego jak jednowymiarowy jest Lasota (nie wiem jak duże postępy poczynił strikersko, ale i tak wydaje mi się, że przyjmie podobny gameplan do tego jaki miał z Tymkiem Świątkiem, tj. założy kolejny raz siedmiomilowe buty).
 
Dzisiaj w tym 80 min z Kowalikiem Paweł się nim strasznie podniecał i mówił że Lasota zrobił giga postępy i był bardzo pewny wygranej Marcina.
 
Nie słuchałem tego wywiadu jeszcze, ale... Jakby Esco nie był jego managerem to bym się może przejął tą opinią. ;) Myślę, ze dobry striker z przyzwoitym tdd jest w stanie rozpykać Lasotę, tylko nie wiem czy ten Paul Marin będzie jednak w stanie urwać ze dwie rundy, bo trochę za dużo "szaleństwa" w jego walkach, ale talent bez wątpienia gość ma. Muszę to przemyśleć, może puszczę później jakieś grosze na Rumuna. W każdym razie marne 1.30 na Lasotę bym omijał z daleka.
 
kursy to idealnie pokazuja. Rumble swietnie wygladal w WSOF, ale to nie tej klasy rywale... Davis polka wyzej. jak nie 2.
 
Nie będę gołosłowny. Na szali 50 zł i flaszka z zakładu z Escobarem!

Głowa podpowiada Marin, ale kciuki ściskam za BJa.



Zakład złożony na 2 @ 3.2
Otwarty
Marcin Lasota - Paul Marin
• Zwyciezca meczu
Stawka: 50.00
Możliwy zwrot: 160.00
 
teraz mnie zastnawia dlaczego obstawiles mecz na 29.03 gdy teraz Leverkusen juz wygrywa z Augsubrgiem po kursie 2.88. na ten moment byloby spoko. :)
 
Chłopaki, gracie Ellenbergera? Dla mnie jest faworytem w starciu z Saffedine, do tego można dorzucić Davis'a i Benavideza i mamy bardzo sympatyczny zakład. Co myślicie?
 
gdzie masz jakikolwiek oficjalny kurs na Guide? Szady podal tylko swoj.


Kawajiriego nie znasz albo nie widziales ostatnich walk Claya.


A widziałeś takie słówko jak "Byłbym"?



Na Kawajiriego małpiszon powinien starczyć. Może nie jest czarny, ale sobie poradzi.
 
mahonek wzial bonus i nawet nie ogarnia... jakis test powinien byc przed otrzymaniem go. -.-



nie pisalem do Ciebie Bolciszon. pem sie 'spodziewal' lepszych kursow, Szady wyrocznia, hehe.
 
Back
Top