Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak wykorzystaliście kupon na 10 euro na bahu to możecie także wykorzystać ten za 5 euro. Ja kupiłem na aukcji którą wcześniej ktoś wrzucał. A zasady wykorzystania takie same.
 
A ja kupiłem KURWOBONUS za 3,35 i postawiłem dyszkę na Davisa. Czy pozostałe 31 zł muszę zainwestować w jakimś przedziale czasu?
 
20zł na Paul Martin kurs 2.5 trochę spadł, ale dla mnie i tak wygląda dobrze



obejrzałem kilka i wygląda dobrze, a Lasote nadal pamiętam z tego fatalnego pojedynku z Świątkiem



zobaczymy stawka nie duża, a zawszę większe emocje przy oglądaniu
 
Teraz w 5dimes kursy na w walce Lasoty:



Marcin Lasota - Paul Marin 1,769 - 1,909, także kto dwójke złapał po 3,2 to bardzo ładny kurs.
 
Jak wpisałem tutaj kursy to jeszcze były na stronie, nie wiem o której walka się zaczęła :-) tak czy inaczej były to normalne kursy nie livebetowe.



A co do kursu to uważam, ze opłacalny złapać po poczatkowym 3.2 mając na końcu 1,9 to można przykładowo w drugą stronę skontrować, chociaż ja akurat jakbym to zagrał to bym nie kontrował i by była wtopa :-)
 
Dobre miałem przeczucie co do Abu, szkoda, że nie zdążyłem nic postawić. Oby loteria na Bellatorze i WSoF się udała.
 
Tsubasa, powiem tak: Gdyby to było UFC to Green, Weichel i Shlemenko raczej na pewno by wygrali, bo są wyraźnymi faworytami, jednak to jest Bellator i tu różne cuda się dzieją. ;)
 
Opętało mnie. Puściłem R. Martinez + Wilcox + Green ako 2.36, choć czuję, że 2/3 mi nie wejdzie. :-)
 
@Marcin



Ja nie żałuję kuponu na Marina. Czułem, że narobi sporo kłopotu Lasocie i faktycznie tak było. Tak jak pisałem na czacie - przy podziale kursów 3.20 i 1.30 value było po stronie Rumuna.



Miałem nadzieję, że nie nie właduje się w poddanie - w jego poprzednich walkach widziałem dobre submission defence (zresztą statystyki mówią same za siebie - nigdy wcześniej nie był poddany)



No i też po części postawiłem na Paula "tam nie było klepania" Marina ze względu na antypatię do Lasoty. W dalszym ciągu uważam, że jest przereklamowany, ale oczywiście nie życzę mu źle. W końcu kolejny Polak dobrze zaprezentował się poza granicami ojczyzny.



Azaitar cepeliusz zgodnie z planem za to. :P Marshman to nie jest najwyższa półka, szczęki z tytanu nie ma i takich zawodników Allahu Akbaru będzie nokautować.



Mam nadzieję, że ten Bellator mi siądzie, bo jak pójdzie dobrze to mam w planach singielek na Stinsona z WSOF.
 
Cooper + Moraes + Okami, AKO 1.97 x 26 zł



A najlepsze jest to:



mha6i0.jpg




Po kontuzji Tereca został mi singiel na Rockholda po kursie 1.12. 3,60 zł do zgarnięcia. :-)
 
Back
Top