Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kurs na Vegha na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo atrakcyjny. Trzeba się przyjrzeć dokładniej



Dalby już 1.15.
 
Hej, z racji naszego parterstwa z BetSafe na dwa dni przed większymi galami będziemy zamykać ten temat, by część komentarzy przetransferować do tematów z analizami BetSafe. Chcemy nieco rozruszać dyskusje pod banderą naszego wyłącznościowego partera bukmacherskiego. Oczywiście dalej panuje swoboda wypowiedzi i wolny rynek jeśli chodzi o ocenę kursów, stawianie czy ogólne porównywanie różnych buków.



Także po UFC znów uruchomimy ten temat.
 
siema jestem nowy na forum.



co myślicie o tych typach



Ellenberger, Davis i Jones na podibicie ako ponad 3.0 będzie



ogólnie nie wiem dlaczego Jake jest w roli małego underdoga



są kursy na KSW na betsafe na trzy walki



Borys i Aslan równo



Pudzian z 2.1 Thompson 1.6



Mamed 1.3 i Falcao 3+
 
Aslambek Saidov - Borys Mańkowski

1.87 1.87

Mariusz Pudzianowski - Oli Thompson


2.15 1.67

Chyba pójdą dobre hajsy na borysa i Oliego
 
moje kuponki z ksw, jak zwykle "prawie" wszystko weszło



160r6tv.jpg
 
Nie straszny tylko trzeba bardziej w swoich wierzyć : Kornik , Różal , Porczyk.



I nie podażać za hype-em na ruskich : Tausimov



:-)
 
Pem, co do wiary w naszych, to w przypadku kornika dojebales ;) Kornik to wygral ale wszyscy wiedza jak.
A jesli idzie o Taisumova, to hypu na niego na forum nie bylo. (chyba ze liczyc moje pro-Taisumove wpisy). Bardzo sie nie przejalem przegrana, swiat sie nie skonczyl i niedlugo sie odbije. A I gratuluje wysokich wygranych ;)
 
tak samo jak Longer wygral kiedys z Cutelaba ,wtedy sie cieszylismy ze byl fart , teraz szczescie sie odwrocilo:-)
 
@Pietagoras



Z Kornikiem to był taki żarcik :-) bo sam miałem Anzora w taśmie.



Miałem też Tausimova 2 w taśmach (Jedną dorzuciłem odrazu jak Loahat przegrła żeby sie odbić troche , oczywiście tasiemka z Tausimovem i Shogunem-kolejna lekcja żeby się nie odbijać nigdy ).



Jedyne czemu jestem na plus z 50 zł to dzięki taśmie puszczonej dla jaj na ostatnia chwile ( CB Dolloway + Stringer + Formiga ) za 10 zł , AKO=15 bo pomyśłałem tak że na ostatniej gali z Shogunem (Hunt vs Silva) takie tasiemki mi weszły to może na tej będzie CUD i też wejdą.



:-)



A ja hype na Tausimova miałem bo po walce z Puakką gdzie go skopał zrobił na mnie wrażenie.
 
WoW - nie jest żle , ale mogło byc zawsze lepiej :-) . 3 kupony puszczone za łaczną kwote 35 euro - wszedł tylko jeden - ten za najnizsza stawke czyli 5 euro ( po kursie 17.36 ) :
C.BDolloway + Formiga + Maldonado + Brandao

Do przodu jakieś 40 euro :-) - czyli odrobiłem wczesniejszą gale :-) .
 
A w sobotę walczy pniaku ze Steve Carl'em. Ciekawe kto podda kogo i jeżeli to będzie pniaku, to czy użyje swojej sztandarowej techniki ( oczywista z przeciągnięciem ) Tak czy inaczej walka nie potrwa długo.:-)
 
na fightodds nie ma kursow, jakie kursy przewidujecie? watpie, ze Pniaku bedzie underdogiem?
 
7W9TF-5D4Y9-EKHLJ-XC6GV-HZNCAN



To jest kod do bah na 10 euro czyli ok 4 dyszki. Nie wiem czy u kogoś zadziała ale moze spróbować. Kto pierwszy ten lepszy. Jak wejdzie to obrót 3x po 1.5 kursie trzeba zrobić. I koniecznie trzeba wpisać dzisiaj do 23:59
 
Pierwszy :) Dzieki bardzo skorzystalem z Twojego kodu bo niestety spoznilem sie i na stronie schalke-at-home juz kody byly niedostepne :( Wszystko dziala, pozdrawiam
 
można wejsc na strone http://www.schalke-at-home.com/



Trzeba tylko odświerzać bo strona się nie ładuje za pierwszym razem bo kupa ludzi sie loguje. Kliknąć koło obrazka z 10 euro potem zaznaczyc nein i zarejestrowac się i na maila dostanie się bon. Trzeba tylko za kazdym razem do skutku odswierzać ale nie wszystkim wychodzi udało mi się raz właśnie wygenerować i wkleiłem tutaj. Mój kod zadziałał. Strona http://10minutemail.com/10MinuteMail/ jak ktoś nie chce spamu.
 
SRY7J-XW8FS-KTN8T-3YNV7-JSHLK2







Jeszcze jeden udało mi się wyrwać, także proszę bardzo.







Do kiedy nie wiem, nie jestem dobry z niemca :D coś tam było napisane 24.03.2014 to myślałem ze tylko dziś.
 
Mektator udało mi się dzieki wielkie nawet za ten email chwilowy bo ostatnio gale wyczyściły moje konta bukmacherskie.



:-)



Ale taki kod to chybe tylko jeden da sie na konto załadowac co nie ?
 
Thompson + Mamed 2.14, jeden mały właśnie puściłem. Zobaczymy, jak się będą kursy kształtowały
 
Back
Top