Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja mam mindfuck, tak na szybkiego z 6 kursów mi się podoba. Ale Szady opanuj i nie przesadź z ilością kuponów :D



Zwłaszcza obstawianie przeciwko Brazylijczykom trzeba baaaardzo solidnie przemyśleć.
 
Poczekam na wszystkie kursy na UFC i może cos zagram , ale o ile dobrze pamiętam to na ostatniej gali w Brazyli sie przejechałem , więc zagram za mały hajs i niewiele kuponów ...
Z UFC postawię chyba Maldonando na singlu za jakąś małą stawke ( jak myslicie kurs może jeszcze wzrosnąc?? jest 2.0 ...) , a drugi kupon to będzie jakas taśma też za grosze ...
Bardziej upatrywałbym underdogów , ale jakoś nie moge sie przełamac by grac underdogów ( kusi mnie C.B Dolloway )

KSW całkowicie odpuszczam .
 
poszedl pierwszy singiel na Robertsona bo czuje ze kurs szybko poleci w dol a co do tego Taisumova to niebyl bym tego taki pewnien ze tak latwo wygra od razu mowie nie widzialem jego pierwszej walki w ufc ale z tego co czytalem to nie wypadl jakos oszalamiajaco walczy na "wrogim" terenie a prazeres ma niewygodny styl 29-28 to bardzo realna opcja a korzysc brazola oczywiscie ktory obaleniami i kontrola z gory jak najbardziej moze urwac co najmniej dwie rundy.
 
hee Prazeras gra w innej lidze do tego fatalna kondycja - a obalenia i kontrola to bedzie ale w wykonaniu Mairbaka
 
Jaram się Formigą i Dollowayem. Jorgensen walczył rzadko i do tego przentował słabą formę, a Dolloway świetnie zawalczył z Boetschem. Szczególnie kurs na CB wydaje mi się ciekawy.
 
Mutante go zjedzie, mark my words!!! ogolnie BZ sa na fali wznoszacej, a Dolloway nigdy mnie nie zachwycal. Cesar powinien sobie poradzic.
 
@vaicavalo



Trator nie jest bez szans, no i jest Brazylijczykiem, ale nie wiem czy będę na niego stawiać. Nie zaimponował mi jakoś specjalnie w ostatniej walce.



Panowie, jak ktoś chce Noada Lahata obstawiać niech się lepiej pospieszy, bo kurs u innych buków leci w dół
 
Dorzuciłem optymistyczną taśmę: Szogun+Dollaway+Taisumov+Branado+Lahat AKO 10+ za pełną (normalną) stawkę.



I jeszcze jedna tasma: Lahat+Brandao+Szogun za normalną stawkę.







Kusi mnie niezmiernie, żeby na Formigę wjebać jeszcze ze dwie stówki. Jorgensen w ostatnich pięciu walkach 1-4 i wcale nie byłbym przekonany do stawiania na formigę, gdyby nie ostatnia porażka z Zachem.
 
Brandao minimalnie, ale obaj wygrają. Poszły zakłady Brandao + Ferreira za 50 i Brandao + Taisumov za 75. Możliwe, że zagram jeszcze Stringera/Formigę/Villante, ale to wymaga grubszego przemyślenia. Ciekawi mnie kurs na Helda :)
 
Czekam na kursy od Pinnacle'a. Na betsafe postawiłem wystarczająco. Ten weekend będzie z mniejszą ilością kuponów ;)
 
Ja w ogóle jaram się 1.45 na Davisa, uważam, że Rumble jest bez szans. Pierdolnięcie ma, ale Davis nie dał się zknockoutować ani Machidzie, ani Rashadowi. Spodziewałem się 1.35-3.5.
A co sądzicie o Juggernaucie? Byłem pewny, że na niego postawię po kursie ponad 2, ale teraz sam już nie wiem.
 
stawiac na Brandao, tym razem wypierdoli sie autem moze albo innym dziwnym pojazdem i na wage wniesie 180lbs. ten czlowiek ma problem z glowa, nigdy sie do niego nie przekonam. chociaz Chope to nie jest najwyzsza liga (delikatnie mowiac) to cios potrafi przyjac, a warunki fizyczne ma dobre.
 
I co z tego ze Chope ma 193cm? Waciak w chuj, już Holloway pokazał gdzie jego miejsce. Brandao to chyba największy "pewniak" tej gali..
 
Puściłem Brandao i w sumie teraz żałuję (baju ;/). Nie lubię takich chimerycznych zawodników. Mam nadzieję, że wygra w 2 minuty, bo na tyle ma pewnie cardio.
 
@Comber, obali i podda, scenariusz jak z Garzą. Ale i tak betem weekendu jest Jay Silva, z bólem serca to stwierdzam, Michał przegra :(
 
Gość ma 1,93m - spoko, tym łatwiej Brandao go obali. Jeśli ktoś przegrywa sromotnie z Hollowayem, to jak ma wygrać z szalonym Diego?
 
jak ktos tak porownuje to mam ochote jebnac obrazkiem z Kimbo jak to pokonal wlasnie w takim rozumowaniu Fedorow etc. to sa rozne zestawienia, jesli Diego wpadnie znowu z jakas kontuzja czy jebnieciem i ochota kogos dziabniecia nozem to martwilbym sie o bet, tylko tyle. Chope jest w UFC, wedlug mnie nie mozna go az tak lekcewazyc.
 
Back
Top