Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Mój kupn z KSW nie uległ zmianie. Ciągle czekam na kursy na najbliższe UFC. Choć widać, że buki wolą wystawić kursy na UFC 172 (będzie za miesiąc), zamiast na niedzielne. ;)
 
na hadzovica kurs spadl juz z 2.9 do 2.2 dalby z 1.4 na 1.36



nie mam co z nim skleic ,czekam na grecicho i helda
 
W Betssonie jest zakład bez ryzyka za 30 zł bez obrotów jak dołożymy przynajmniej 1 mecz z piłki nożnej. Oferta trwa do 24 marca. Trzeba zaznaczyć niebieskie okienko przy zawieraniu zakładu. Można sobie z UFC i KSW połączyć.
 
Ja Hadzovica odpuszczam. Nie wiem jakie postępy poczynił od czasu walki z Jotko, ale wtedy na MMA Attack kompletnie mnie nie przekonał, a pamiętajmy, że Krzysiek był wtedy cieniem samego siebie po drastycznym zbijaniu wagi. Maguire zdaje się być już na równi pochyłej, ale to wciąż doświadczony zawodnik i jeszcze nie emeryt (30 lat). Nie wykluczam, że Damir wygra, ale ja odpuszczam, bo 2.25 to nie jest jakiś wielki prezent chyba. Może przy 3.00 bym się skusił. Z kolei Dalby'ego obstawiam mimo niskiego kursu, bo dla mnie gość jest już o krok do UFC i musi to starcie wygrać, a talentem raczej wyraźnie przewyższa swojego ukraińskiego rywala (chociaż nie widziałem wielu jego walk).
 
Goran + Dalby + Materla? Co Wy na to?



Nandor mi wypadł z taśmy i będą jakieś śmieszne hajsy do wygrania.
 
porczyk juz faworytka u bukmacherow



ja dalem dalby +hadzovic(maguire wzial walke w zastepstwie)



zobaczymy co z trego wyjdzie
 
Faken! BAH wycofał walkę Dalby-Churilov. Pewnie się ludzie rzucili od razu na kurs 1,4... a teraz pewnie wróci po 1,2-1,15 :-)
 
Czy kontuzje bardzo pomieszały szyki duetowi Cloud&Szady? Kiedy Panowie można będzie się spodziewać tych analiz?
 
https://www.betsafe.com/pl/odds/articlepromobg?id=welcome-bonus



tu jakis masz



warto miec konto na betsafe duzo lepsze kursy i wiecej walk ,ma bahu tez mam konto ale nie obstawiam tam prawie wgl
 
Jestem ciekaw jakie kursy na KSW wystawi betclic... Zawsze są o kilka groszy wyższe niż na BAHu, ale mają uboższą ofertę MMA. Niestety z tego co wiem, to kursy na KSW będą dopiero w sobotę.
 
185 lbs: Cezar Ferreira (7-2) vs. C.B. Dollaway 1.45-2.55
155 lbs: Leonardo Santos (12-3) vs. Norman Parke 2.3-1.55
205 lbs: Fabio Maldonado (20-6) vs. Gian Villante 2-1.74
shogun-hendo 1.38-2.85

co powiecie o maldonado?

parka stawiam napewno,do tego moze ferreire

jak ktos chetny do obstawienia hadzovica to na unibet jest po 2.7
 
Robertson 2.07 dobry kurs. Stawiam, że szybko zacznie spadać.


Siler, Formiga, Santos chyba na tej będę singlował ;)
 
Back
Top