Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nowe kursy na Betsafe:

Gomi 2.45 vs Miller 1.55
Northcutt 1.4 vs Martin 2.95
Sanchez vs Lauzon 1.9
Hendricks 1.45 vs Gastelum 2.75
Aldo 1.75 vs Edgar 2.08
McGregor 1.95 vs Diaz 1.85

Korci Edgar bo bardzo mu kibicuję w tej walce, ale nie wiem jak oceniać formę Aldo bo po ostatniej walce trudno co kolwiek powiedzieć :p
Gomi vs Miller- ciężka walka
Northcutt- pewnie wygra
Lauzona pewnie zagram
Hendricks lajtowo
Edgar korci
Diaz może
 
Lajtowo to Diaz, ale i tak wolę zagrać, że będzie to walka wieczoru bo co innego z tak zajebistej rozpiski? Na przegranej Hendricksa zarobiłem ostatnio, ale tym razem nie stawiam. Na ufc 200 gram Browne lekko i Diaz/nagroda za walkę wieczoru
 
Witam wiem, że sporo osób nie przepada za tą stroną ale co się dzieje z forum-bukmacherskie.com?
 
Przekierowywało ich stronę na adres fbuk.com, która okazała się nie być ich domeną. Naprawiają problem aktualnie.
 
barca kurwy na fartuchu to samo bayern ale wjechalo 1100 więc fergusona będzie za co grać - giteł
 
Kurwa wróciłem dzisiaj do grania po dwóch miesiącach przerwy i pierwszy zakład poszedł na BvB z handicapem -1. Chyba będę w plecy.

Wracam do grania tylko po to, żeby ogarnąć bonus od betsafe i za to grać, tak jak robiłem przez ostatnie kilka-kilkanaście miesięcy.
 
Mnie ciągle kusiło zagrać na Liverpool (kurs kosmiczny) ale ostatecznie dzisiaj nic nie zagrałem. Obym nie żałował :/ BVB z handi jak dla mnie totalnie niegrywalne. Liverpool to bardzo mocny przeciwnik

Na live kurs na Spartę 10,00... Też trochę kusi heh.
 
Mnie ciągle kusiło zagrać na Liverpool (kurs kosmiczny) ale ostatecznie dzisiaj nic nie zagrałem. Obym nie żałował :/ BVB z handi jak dla mnie totalnie niegrywalne. Liverpool to bardzo mocny przeciwnik

Na live kurs na Spartę 10,00... Też trochę kusi heh.

Liverpool nie taki mocny przy Borussii powinien być, bo BvB robiło z Tottenhamem co chciało, a Liverpool gra bez Firmino i Sturridge i ostatnio zremisowali z Spurs. Jednak dzisiaj dają sobie radę lepiej niż myślałem.
 
Ktos gra dzisiaj Ekstraklase czy raczej odpuszczacie? Jakies zaklady na dzis?
Lechia - Ruch x2 ( kurs 2,75 unibet) wygląda ciekawie jak dla mnie, ewentualnie remis w meczu Pogoń - Legia i Wisła - Zaglębie ale jakiejś dużej kasy na to nie będę stawiał.
 
Ktos gra dzisiaj Ekstraklase czy raczej odpuszczacie? Jakies zaklady na dzis?


Mnie kusi żeby postawić, że Jagiellonia przepierdoli, bo patrząc na to jak ostatnio grają, to można to brać za pewnik. Ale Piast też gra chujowo, więc ten mecz to wielka loteria..
 
Postawiłem singiel na Chrisa Wade za @2.625 Mam przeczucie, że pojedzie Rustama.
@Cloud, gdzie jest temat do UFC FN87, pytam się? Chyba, że mam kaprawe oczy;)
 
Postawiłem singiel na Chrisa Wade za @2.625 Mam przeczucie, że pojedzie Rustama.
@Cloud, gdzie jest temat do UFC FN87, pytam się? Chyba, że mam kaprawe oczy;)

Tematu jeszcze nie ma i już chciałem napisać że ta gala interesuje #nikogo ale to gala z Oveeremem i moją zarobioną kasą na nich. Pomyliło mi się z galą która będzie za tydzień :)
 
Leci singiel na Głowackiego.Kurs 1.66 a moim zdaniem na 80% wygra.Posłałem troche grosika :D

Tutaj nie jestem taki pewien. Cunn to dobry technik i jak słychać nie będzie bijatyki tylko techniczny boks u niego. O wiele większy zasięg ma. Ostatnie 3 latka bił się w wadze ciężkiej więc ciosów się nie boi i dużych chłopów również.
Kurs słaby na Głowackiego i moim zdaniem nie warty ryzyka.
 
Tutaj nie jestem taki pewien. Cunn to dobry technik i jak słychać nie będzie bijatyki tylko techniczny boks u niego. O wiele większy zasięg ma. Ostatnie 3 latka bił się w wadze ciężkiej więc ciosów się nie boi i dużych chłopów również.
Kurs słaby na Głowackiego i moim zdaniem nie warty ryzyka.
Przekonałeś mnie.
Moim zdaniem Krzysiu porozbija korpus i będzie wywierał presje.To ,że Steve będzie technicznie boksował nie znaczy ,że Główka nie pójdzie na bójke. Do siódmej rundy powinno to wszystko potrwać ale jeśli będzie decyzja to wiem jak sędziowie punktują walki mistrzowskie.Jeśli runda jest bliska to nie dają remisu tylko wygrywa mistrz a nie pretendent.
 
Przekonałeś mnie.
Moim zdaniem Krzysiu porozbija korpus i będzie wywierał presje.To ,że Steve będzie technicznie boksował nie znaczy ,że Główka nie pójdzie na bójke. Do siódmej rundy powinno to wszystko potrwać ale jeśli będzie decyzja to wiem jak sędziowie punktują walki mistrzowskie.Jeśli runda jest bliska to nie dają remisu tylko wygrywa mistrz a nie pretendent.

Nie chciałem Cię przekonywać tylko wyraziłem swoje zdanie. Oczywiście że musi obijać doły aby zwolnić Cunna. Cunn raz tylko przegrał przed czasem z... Tysonem Furym i go raz posadził na deski więc do końca taki waciak i szklany nie jest.
Jeśli decyzja to... walczą w Stanach więc nie przesadzał bym z tymi wyrównanymi rundami dla mistrza.
 
kursy do przemyslenia:
one
lowen taynanes - ando na typ1 kurs2.1 szansa trafienia typu 75%
muin gafurov - mclaren typ 1 .kurs 1.4 90%
rizin
chris barnett - kirill sidelnikov typ2 kurs 3.2 45%(za mala stawke mozna grac)
teodoras aukstolis - dzip typ 1 kurs 1.43 90%
kursy z bah

z gory mowie ze dałem sobie spokój z bukmacherka :)
ale postanowiłem co jakiś czas udzielić się w tym temacie ,nie tak latwo sie ode tego oderwac
 
Back
Top