Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

A to drugie pussy (nie Ty)? To nie był on od pewexów?
@PussyHunter :D on się tak obłowił na Rumblu, który ubija Badera po wyjściu z klubu go-go, że wątpię czy go tu zobaczymy jeszcze.

Pewexy są chyba proroka gdy unibet wystawił dary na ksw 34 :D

Edit
Witam naród wybrany. Oto dary od Unibetu. Grajcie na Kornika, Narkuna oraz Saidova póki kursy nie spadną do 1,5 1,1 1,3. Pewex miesiąca.
:D mistrzowie to są dla mnie.
 
Nowe kursy na unibet:

Dalby 1.53 vs Cummings 2.4
Gonzaga 2.3 vs Lewis 1.57
Bicz Correia 2.8 vs Pennington 1.4
Dodson 1.22 vs Gumburyan 4.0
Swanson 1.75 vs Dias 2.0
Rodriguez 1.5 vs Fili 2.5
Whittaker 1.33 vs Natal 3.15
Barao 1.4 vs Stephens 2.8
Almeida 1.44 vs Garbrandt 2.62
Poirier 1.4 vs Green 2.8
Cerrone 1.5 vs Cote 2.5

Pudzian 1.25 vs Różal 3.5
Materla 1.33 vs Grove 3.0
Khalidov 1.14 vs Karaoglu 4.75

Surebet:
Big Foot 2.3 unibet
Struve 2.12 betsafe
 
Nowe kursy na unibet:

Dalby 1.53 vs Cummings 2.4
Gonzaga 2.3 vs Lewis 1.57
Bicz Correia 2.8 vs Pennington 1.4
Dodson 1.22 vs Gumburyan 4.0
Swanson 1.75 vs Dias 2.0
Rodriguez 1.5 vs Fili 2.5
Whittaker 1.33 vs Natal 3.15
Barao 1.4 vs Stephens 2.8
Almeida 1.44 vs Garbrandt 2.62
Poirier 1.4 vs Green 2.8
Cerrone 1.5 vs Cote 2.5

Pudzian 1.25 vs Różal 3.5
Materla 1.33 vs Grove 3.0
Khalidov 1.14 vs Karaoglu 4.75

Surebet:
Big Foot 2.3 unibet
Struve 2.12 betsafe
grove i stephens wygladaja pieknie. szkoda, ze buki nie siedza w hypetrainie codyego , albo chociaz kursy nie sa zbllizone :/
 
Codyego pewnie i tak zagram z uwagi na atrakcyjny kurs.
Stephens przecież fizycznie powinien zmieść Barao moim zdaniem chociaż Jeremy czasami odpierdoli maniane co kilka walk.
Green pewny ma wpierdol ? Dustin propsowany ale Bobby z underdoga już pare razy wygrywał.
 
Dla mnie Green ma spore szanse na wygraną a kurs jak najbardziej zachęcający :D
Grove też warty uwagi.
 
Kursy na PBN, na czerwono zaznaczone są moje typy. Jakieś swoje przemyślenia macie ?

1234.png
 
Kursy na PBN, na czerwono zaznaczone są moje typy. Jakieś swoje przemyślenia macie ?

View attachment 2823
Pytanie za jaki hajs.Wawrzyk spoko kurs i myśle,że ogarnie ale gdzieś czytałem o średnich sparingach Syrowatki a Jackiewicz chętnie mu zrobi psikusa po raz drugi.Masternak za bardzo gówniany kurs do grania.Palaciosa też bym nie lekceważył bo jest myślącym bokserem i czas będzie na jego korzyść.Cieślak to młody kocur ale jeszcze nie sprawdzony konkretnie,Palacios to największy test w karierze moim zdaniem i pomoże Michałowi określić w jakim jest miejscu.Adamek sądze,że wygra przez polską decyzje.Mocno w boksie nie siedze ale tyle co myśle to Ci napisałem.
 
czytałem o średnich sparingach Syrowatki

Tak, Andrzej Gmitruk o tym mówił że Syrowatka wyglądał bardzo słabo po powrocie ze sparingów od Wiktora Postoła. Stawiam na Michała dlatego że dla niego to jest walka o być albo nie być i musi podejść do niej poważny.

Palaciosa też bym nie lekceważył bo jest myślącym bokserem i czas będzie na jego korzyść.Cieślak to młody kocur ale jeszcze nie sprawdzony konkretnie,Palacios to największy test w karierze moim zdaniem i pomoże Michałowi określić w jakim jest miejscu

100% racji, wydaje mi się jednak że po Kudriaszowie, Wizard będzie trochę rozbity, zapewnienia Borka że jest inaczej nie trafiają do mnie.

Oczywiście nie mam zamiaru wysyłać takiej taśmy, raczej ograniczę się do singli na Wawrzyka i Adamka, reszta jest podana luźno, ot jak to widzę.
 
Kursy na PBN, na czerwono zaznaczone są moje typy. Jakieś swoje przemyślenia macie ?

View attachment 2823

@allan77 jaki to bukmacher???

1. Adamek będzie miał ciężko bo Molina to twardy gość
2. Wawrzyk ma szklankę a Rekowski nie. Wawrzyk lepsze warunki fizyczne ale Rekowski bardziej doświadczony
3. Masternak po takim kursie niegrywalny
4. Syrowatka niby powinien wygrać ale "na pewno wygra" było ostatnim razem i... dupa
5. Cieślak moim zdaniem wygra.

------

Moje dzisiejsze bety dnia to tenis: Bacsinszky T. (Sui) i Huey T. C./Mirnyi M ma ktoś inne?
 
Sadzicie ze hype na Conora podwyzszy jeszcze kurs jak w przypadku wczesniejszych walk czy raczej ludzie beda stawiac ostrozniej?

Gra ktos dzis cos wartego uwagi lub safe beta?
 
Sadzicie ze hype na Conora podwyzszy jeszcze kurs jak w przypadku wczesniejszych walk czy raczej ludzie beda stawiac ostrozniej?

Gra ktos dzis cos wartego uwagi lub safe beta?
Póki co to na Diaza w 2 dni spadło z 2.20 na 1.8. Wątpię żeby wzrosło na conora chyba, że jacyś fanatycy co się łudzą, że to był przypadek będą na niego stawiać.
 
Nowe kursy na Betsafe:

Gomi 2.45 vs Miller 1.55
Northcutt 1.4 vs Martin 2.95
Sanchez vs Lauzon 1.9
Hendricks 1.45 vs Gastelum 2.75
Aldo 1.75 vs Edgar 2.08
McGregor 1.95 vs Diaz 1.85

Korci Edgar bo bardzo mu kibicuję w tej walce, ale nie wiem jak oceniać formę Aldo bo po ostatniej walce trudno co kolwiek powiedzieć :p
 
Back
Top