Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

jak ktos ma konto na unibet to moze przemyslec sobie dwa typy(ja mam zblokowane na unibet)
pierwszy to :
mohamed ali - aung nsang 2 kurs1.5 dla mnie 80% szans
a drugi typ to
christian lee - anony englen 2 kurs 4 szanse 40%-60%

pierwszy typ bez problemow gilotyna 1 runda :applause:

drugi typ ,nie chodzi ,kompletnie nie trafilem :bad:
 
@Puczi !!!!! Tumenov 1.9 Nelson 1.9 betsafe

Nowe kursy na betsafe. Zaczynam lokować

Pettis 1.45 vs Barboza 2.75
Tumenov 1.9!!
vs Nelson 1.9
Big Foot 1.45 vs Struve 2.75
Shogun 1.95 vs Anderson 1.85!
Spider 1.3 vs Hall 3.50
Brunson 2.75 vs Mousasi 1.45
Cain 1.25 vs Hapa 3.95

Zaznaczone kursy gram od razu, a jednocześnie jestem w szoku, że takie duże są.
 
Last edited:
@Puczi !!!!! Tumenov 1.9 Nelson 1.9 betsafe

Nowe kursy na betsafe. Zaczynam lokować

Pettis 1.45 vs Barboza 2.75
Tumenov 1.9!!
vs Nelson 1.9
Big Foot 1.45 vs Struve 2.75
Shogun 1.95 vs Anderson 1.85!
Spider 1.3 vs Hall 3.50
Brunson 2.75 vs Mousasi 1.45
Cain 1.25 vs Hapa 3.95

Zaznaczone kursy gram od razu, a jednocześnie jestem w szoku, że takie duże są.

Dzięki stary :O

Barboza, Tumenow, Hall i Browne od razu postawieni.
Z kolei będę grał też Shoguna... ale jego bym grał choćby i przeciw Jonesowi.
 
@Puczi !!!!! Tumenov 1.9 Nelson 1.9 betsafe

Nowe kursy na betsafe. Zaczynam lokować

Pettis 1.45 vs Barboza 2.75
Tumenov 1.9!!
vs Nelson 1.9
Big Foot 1.45 vs Struve 2.75
Shogun 1.95 vs Anderson 1.85!
Spider 1.3 vs Hall 3.50
Brunson 2.75 vs Mousasi 1.45
Cain 1.25 vs Hapa 3.95

Zaznaczone kursy gram od razu, a jednocześnie jestem w szoku, że takie duże są.
Jak się na naziemnym, bo niestety tylko do takiego mam dostęp, pomyślę nad Barbozą, Struve, Shogun vs Anderson, Mousasim
 
Dubel na dzisiaj: Dwoje liderów ATP i WTA czyli Novak i Serena. Marne 1,57 na unibecie więc na nich i tak dobrze. Oboje grają bardzo dobrze w tym turnieju i nie liczę na kataklizm. Pograłem za 200 zł i liczę na nadrobienie kapitału po Lombardzie.
 
No i dupa chociaz doszla z 1:5 do prawie 5:5 coż od wczoraj -600 zł na mma i tennisie. Pieniądze na skrill jeszcze są ale przerwa do UFC Zagrzeb!
 
też kiedyś przejebałem na niej myśląć że rozszarpie wszystkie w jakimś z ostatnich szlemów i przegrała w półfinale. Od tamtego momentu tenisa nie tykam.
 
Ja ostatnio stawiałem przeciwko Serenie z Kleber grała chyba i coś tam ugrałem. Wolę i tak mma, ale mam lekkiego wkurwa po wczoraj bo do dubla kirasa dalem Case'a...
 
Ja ostatnio stawiałem przeciwko Serenie z Kleber grała chyba i coś tam ugrałem. Wolę i tak mma, ale mam lekkiego wkurwa po wczoraj bo do dubla kirasa dalem Case'a...

To wolę nie myśleć, jakiej kiły dostaniesz, gdy Ci powiem, że Case podobno prowadził 2x 20-18, 19-19.
Ja też przegrałem na Johnnym :(
 
To wolę nie myśleć, jakiej kiły dostaniesz, gdy Ci powiem, że Case podobno prowadził 2x 20-18, 19-19.
Ja też przegrałem na Johnnym :(
Widziałem tylko końcówkę i 15 sekund przed końcem klepał... Holm by nie klepała :D szkoda bo z 40zl byłoby 440, ale juz postawiony Tumenov, Cory, Hapa - będzie dobrze :D na Rory'ego wzrosło już 1.85 za to Hall mocno spadł z Andersonem. Nie zdziwię się jak Hall go trafi w dzikim stylu jak Mousasiego.
 
1d7fc13f0352bf202c1ca670aad36d1e.jpeg
 
Jakoś pusto w temacie. A powinien być temat "co dzisiaj maniacy bukmacherki grają"!
Ja dzisiaj tennis tak jak ostatnio i oprócz wtopy na Serenie jestem sporo do przodu.
Dzisiaj gram Ram'a - bardzo dobry serwis i ostatnio przegrywał jedynie z ludźmi wyżej w rankingu od niego czyli Querrey i Tomić a wygrał m.in. 2:0 z Dimitrovem! Jego przeciwnik bilans słabszy. Kurs w unibet 1,71 a za 2:0 jest 2,8.
Minusem kortów w Miami jest to że są ciut wolniejsze.
Dodatkowo Schiavone i Visina + kilka tasiemek...
Wczoraj zarobiłem 200% inwestycji więc dzisiaj liczę na to samo.

Jak ktoś ma ciekawe typy to dzielić się :)
 
Jak ktoś ma ciekawe typy to dzielić się :)
ja chcem zagrać Polaków z Serbami, jeśli Nawałka wystawi normalny skład to ich pykniemy, ale poczekam do ogłoszenia składów, jeśli będzie eksperymentował to odpuszczę, jutro natomiast gram Skrę Bełchatów w LM na pewno, kurs powyżej 3 jest.
 
No ja od piłki jak najdalej. A co do Ram'a to z problemami ale wygrał 2:0 w setach więc sporo do przodu jestem i inne zakłady spokojnie będę sprawdzał :) Mam nadzieję że ktoś postawił tak jak ja bo po to wcześniej typy podawałem.
 
@czarymaryhokus drobne bo drobne ale postawiłem i dzięki :)

hmm może nie bety 100% ale rozmyślam nad:

Timothy Bradley 3.25 - Manny Pacquiao
Martin Charles 5.50 - Anthony Joshua
 
Back
Top