Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jebana Aston Villa, wygrali trzy mecze w sezonie i zagrałem tylko dwa razy przeciwko nim i dwa razy wygrali akurat wtedy. Pierwsza myśl lepsza, mogłem dać WHU bo i kurs sporo wyższy i jak widać wygrali. Nie to co Watford, noż kurwa, najsłabsza drużyna w BPL ich ogrywa...


EDIT: O kurwa jednak nie :D!
 
Last edited:
Hahaha jaki kurs na Rożala ani nie tykam war Pudzian
A teraz to chuj wie bo skoro pudzix nie ma ciężkich do sparowania to kurwa żeby sie nie okazało ,że Gustlik bedzie betem gali.Trzeba przekminić jeszcze raz bo wkurwienie za przegraną Różala w miare mi już przeszło choć stawianie na niego troche ryzykowne tak w miare obraz walki w głowie mi sie zaczyna rysować i chuj wie czy Różal nie będzie chciał mi odrobić tego śrutu co na nim przejebałem a właściwie miałem do wygrania.
 
Real mi wygrywa narazie grube hajsy i jak awansują to poleci kółko na Pasternaka.Bet at home nie stawiajcie na unibecie jest 4.0 a sprawdzony buk.
Pasternak jest mega waleczny chociaż jakimś fanem nie jestem to kurs zaniżony na Grejsiego ze względu na nazwicho.Powodzenia.
 
Sędzia łaskawy mnie wkurwia, poszedł over 4.5 kartki w meczu, już 3-4 mógł spokojnie wyciągnąć, a nie tylko jedną.
 
Hehe ale kutasy poszedł za tysiaka Pasternak to puścili 5 stów ino i kursiwo po tym spadło 20 groszy.Chuj tam zaufam bukowi i może to znak niech będzie 500 bez dosyłania.
 
tak z ciekawości, czemu USA w meczu z Kanadą na MŚ w hokeju jest takim underdogiem? 6zł do 1,5zł? Przecież USA ma szanse to wygrać, o czym mówią statystki. Kanada powinna być faworytem, ale nie na takim poziomie.
 
tak z ciekawości, czemu USA w meczu z Kanadą na MŚ w hokeju jest takim underdogiem? 6zł do 1,5zł? Przecież USA ma szanse to wygrać, o czym mówią statystki. Kanada powinna być faworytem, ale nie na takim poziomie.
sprawdź składy obu ekip, możliwe że amerykanie wysyłają samych młodych, a Kanada podeszła do tego trochę poważniej, ale głowy nie daję bo sam nie sprawdzałem.
 
Nie chcę się dopierdalać, ale kłuje trochę po oczach jak czytam, że podajecie kursy w złotówkach.

Kursy bukmacherskie nie są w złotówkach (ani w euro, dolarach itp), a bezjednostkowym mnożnikiem.

:fly:
 
Z innej beczki:
Betsafe.
Speedway:
Krystian Pieszczek(+1) vs Maks Drabik 2 - 1,66
Pieszczek jeździ na średnio 4-6 pkt a Maks jest największym prospektem polskiego żużla. Jedzie w słabszej drużynie i pojedzie 6 razy jako rezerwa. Pewny typ.

drugi warty rozważenia bet365, też speedway i ten sam mecz.
Jason Doyle(-6) vs Tomasz Jędrzejak(+6) - na starcie Jędrzejak ma taki handicap a sezon ma jak na razie wyśmienity( 12 i 14 pkt w ostatnich meczach w 5 biegach) a Doyle w Polskiej lidze na razie 6,10 i 11 w 6 biegach. Z tym handicapem powinno na luzie wejść a kurs też zachwycający 1,66. Dodam że na betsafe ta sama para jest ale handicap 4.
 
Pierwszy typ niestety wtopa. Pieszczek pojechał tak jak miał, ale Maks po dobrym początku pogubił się.
Pieszczek 3pkt (2,0,1) - Drabik 3pkt (3,0,0,0)

Drugi typ wchodzi gładko:
Doyle 10pkt (0,0,1,3,3,3) - Jędrzejak 6 pkt (1,1,1,3,d) i z handicapem daje 12.
 
Kurwa, postawiłem na Sevillę po kursie 2.8. Już wiem dlaczego taki kurs wysoki, jak Gameiro i Krychowiak nawet nie są na ławce..
 
Kurwa, postawiłem na Sevillę po kursie 2.8. Już wiem dlaczego taki kurs wysoki, jak Gameiro i Krychowiak nawet nie są na ławce..
:lol:
też chciałem stawiać ale kurs coś za wysoki mi się wydawał bo Sevilla mocna u siebie jest więc na szczęście w tabelę zajrzałem.
 
a37e06587a7d86eb019598fff12b7c57.jpeg


Polecam na sobotę
 
Januszowe Pewexy #2

Arka Gdynia - Drutex remis. 3.75


Ostatnio nie siadl Cabral przez co jestesmy do tyłu , ale teraz Janusz wraca , przeprasza i daje szanse na zarobek. Jeżeli nie wiecie co to pewexy to zapraszam do tematu z Rotterdamem.
 
Januszowe Pewexy #2

Arka Gdynia - Drutex remis. 3.75


Ostatnio nie siadl Cabral przez co jestesmy do tyłu , ale teraz Janusz wraca , przeprasza i daje szanse na zarobek. Jeżeli nie wiecie co to pewexy to zapraszam do tematu z Rotterdamem.
No nie powiem, szacun.
 
Back
Top