Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Do rozpatrzenia nie wrzucam w pewexy wiec be carefull.
Cos siedzi mi w glowie, ze Sunderland Everton remis.
Niby Sunderland walczy o utrzymanie a Everton ostatnio zbiera baty i gra o nic . Ale chuj z tym Przeczuwam remis 4.00. Daje 50 % szans
Powtarzam jeszcze raz radze uwazac zeby nie bylo na mnie. Pewexy wrzucam jak daje minimum 80 procent szans.
 
@Puczi Davis taki pewny i taki dobry kurs? Lawal w przegrywał chyba tylko z typami co w stójce mieli przewagę o ile dobrze pamiętam, a Davis w stójce będzie raczej gorszy. Lawal potrafił walczyć nawet z ciężkimi i prezentował tam dobre zapasy.Nie znam Lawala tak dobrze jak ty, ale jakoś znam, a Davis w walce z nim nie jest przekonujący
 
@michi972 nikogo nie namawiam, ale według mnie Davis jest silniejszy, jest lepszym zapaśnikiem, dużo lepszym grapplerem, ma mocniejszy łeb, jest nieustępliwy i ma bardzo dobrą kondycję. Boks Lawal ma lepszy, ale długie przeszczepy dolne Davisa pozwolą mu trzymać płaczka na dystans.
 
@michi972 nikogo nie namawiam, ale według mnie Davis jest silniejszy, jest lepszym zapaśnikiem, dużo lepszym grapplerem, ma mocniejszy łeb, jest nieustępliwy i ma bardzo dobrą kondycję. Boks Lawal ma lepszy, ale długie przeszczepy dolne Davisa pozwolą mu trzymać płaczka na dystans.
Nie jestem przekonany do zapasów (może lepsze, ale czy aż tak aby ugrać nimi 3 rundy), do łba też nie, a imo stójka Lawala>Badera,
 
Nie jestem przekonany do zapasów (może lepsze, ale czy aż tak aby ugrać nimi 3 rundy), do łba też nie, a imo stójka Lawala>Badera,

Widziałeś, co Newton zrobił z Lawalem? Raz go znokautował, a potem wystrzelał w stójce, lajtowo broniąc obaleń. Davis Newtona obalił i ośmieszył w parterze, a odnośnie szczęki, to przewalczył 15 minut z Rumblem.
To jest nie tylko mma, ale i Bellator, tu się dzieją cuda. Na papierze jednak Davis ma sporą przewagę - zapasy, grappling, siła, kondycja, szczęka - poza stójką, gdzie nie wykluczam przewagi Lawala.

Po takim backfiście to nie dziwne

Ja wiem, że najgroźniejsze są te ciosy, których się nie widzi, ale proszę Cię... Porównywanie guwnoobrotówki Newtona do lujów Rumbla zdrowego człowieka powinno przyprawiać o histeryczny śmiech.
 
Last edited:
Widziałeś, co Newton zrobił z Lawalem? Raz go znokautował, a potem wystrzelał w stójce, lajtowo broniąc obaleń. Davis Newtona obalił i ośmieszył w parterze, a odnośnie szczęki, to przewalczył 15 minut z Rumblem.
To jest nie tylko mma, ale i Bellator, tu się dzieją cuda. Na papierze jednak Davis ma sporą przewagę.
Po takim backfiście to nie dziwne, a Davis chyba nie ogarnął Newtona w stójce.
Aczkolwiek przekonujesz mnie
 
Do znawcow tenisa.
Federer - Thiem 1,5-2,7?
Gra ktos Federera? Nie za wysoki kurs? Jakies przecieki?
 
Gamrot na podbicie raczej znów zmiecie
bardzo mozliwe ,ale kurs nie warty ryzyka
Piraev mnie nie przekonuje , remis z Cado Simonem juz mowi sam za siebie a ze to byl remis moze dziekowac tylko sedziom ,reszta pokonanych rywali nie przekonuje
 
Back
Top