Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Szkoda strzępić ryja ale czy tylko ja dostrzegam ból małego portalu liżącego dupcie o ten większy nie liżący który kręci więcej wyświetleń pomimo banicji? JAK TO JES XDDDD

Daj spokój, to czyste oszołomy, kiedyś byli na tym portalu, później niektórzy się poobrażali i odeszli i założyli sobie jakiś śmieszny portalik sieją propagandę jak Pastor Chojecki i marian kowalki tak naprawdę nic nie znaczący portalik, są w ciągłej dupę.

Malinwoski, ciągle płacze przed meblą ścianką, że Mrozu ma bardzo dobry portal, że cały czas się rozwija i ma z tego korzyści, a taki Malinowski ciągle płacze i się ślini błaga, żeby ktoś na ten jego portal chociaż raz do roku odwiedził, a tu nic, pieniędzy też nie mają i tylko błagają, żeby ktoś dał ale nikt nie chce dać, no może da KSW bo tak nawilżają, że może cos odpalą.

Olkiewicz, no cóż chłop robi wywiady na kolana ze smoczkiem w ustach i tylko przytakuje, chce się przypodobać tej całej śmietance, ale tak na prawdę robi siebie tylko błazna, taki trochę smuty człowiek ze smoczkiem w ryju. Byli i będą w czarnej dupie .

Mówiłem, że Mrozu to w porządku chłop. Kiras chciał pozdrowienia dla całego Cohones i wszystkich pozdrowił. Kiedyś może była zła krew miedzy Cohones, a MMAnews, ale teraz to przyjaciel Cohones :smile:
 
Ło kurwa, to tak jakby podniecać się faktem, że KSW transmitowane na Polsacie ma większą oglądalność niż np. UFC pokazywane w tym samym czasie na Polsacie Sport. W sumie analogia dobra, bo z reguły bardziej wymagające grono odbiorców stanowi mniejszość ;)
 
Marzy mi się współpraca Mroza i Bartka Stachury. Widać, że Mrozu jest na tak i że chciałby z nimi współpracować. Bartek mógłby się zgodzić razem by rozpierdalali system i obaj by na tym skorzystali. Wojtek by się zajmował Polskim podwórkiem, a Bartek by się zajmował Amerykańskim podwórkiem i obaj na tym skorzystali. No nic może kiedyś połączą siły .
 
Marzy mi się współpraca Mroza i Bartka Stachury. Widać, że Mrozu jest na tak i że chciałby z nimi współpracować. Bartek mógłby się zgodzić razem by rozpierdalali system i obaj by na tym skorzystali. Wojtek by się zajmował Polskim podwórkiem, a Bartek by się zajmował Amerykańskim podwórkiem i obaj na tym skorzystali. No nic może kiedyś połączą siły .

tak, Bartek trochę w cieniu,ale fajne techniczne analizy robi (te z gif-ami ;-) ), nigdzie takich nie ma w całym necie.
 
No Bartek idzie na razie własną drogą. Naprawdę szkoda obaj mają duży potencjał i razem na mogli by robić świętą robotę.
 
Jedyna konkurencja dla mmarocks jest mma.pl. Ostra rywalizacja odchodzi na youtubie, szczególnie w gorącym okresie ksfu
 

16675674.gif



Kurwa człowieku mam chcice jak skurwysyn, a ty mi takie rzeczy wysyłasz
 
KSW powinno być wdzięczne Mrozowi, że tak promuje ich zawodników...Teraz nadrabiam Parke'a i mają idealny materiał na trailer i zapowiedź walki Parke-Jewtuszko. Oczywiście w zapowiedzi będzie, że wojna słowna trwa w mediach, ale nie wspomną już, że w audycji gościa, który nie jest dziennikarzem...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top