Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Parę rzeczy, które mi się rzuciło w pośpiechu nadrabiając temat:
Wydał pieniądze na podróż do Katowic, aby dostarczyć content fanom MMA. Przy wejściu jednak okazało się, że nie ma on akredytacji! Mógł stracić pieniądze za hotel i podróż (chociaż koniec końców i tak go wpuścili)
Z Gliwic do Katowic to normalnie fortunę można stracić. Wskoczy na DTŚkę samochodem i za 20 minut jest pod halą. Wskazówka może lekko drgnie. Busem to 40minut, ja tyle do pracy jadę codziennie. Podkreślam któryś raz z rzędu, nie chce bronić Wojtka bo mam jego osobę :gdzie:. Nie znam po prostu chłopa, a sytuację (dość śmieszną trzeba przyznać) tylko z jego strony, nie chce oceniać, ale skoczyć na dupną galę 30km obok, nie będąc pewnym akredytacji to chyba nie jest jakiś wielki grzech? Szczególnie, że nie jest to koleś co pierwszy raz jedzie i nie wie co i jak tylko bywa wszędzie, mógł mieć prawo pomyśleć, że to jakieś niedopatrzenie, błąd czy coś.

Odsluchalem najnowsza audycje, bylo jak zwykle kilka nowych i ciekawych informacji z rozmow z goscmi, ale te monologii dotyczace KSW bede juz od teraz przewijal, bo coraz trudniej ich sluchac.
Mnie właśnie najbardziej ciekawią te monologi. Nakręcają całą zabawę, bo jak inaczej nazwać tą całą sytuację?

Najśmieszniejsze jest jak to wszyscy mówią mają go gdzieś i w ogóle trzeba olać gościa to sprawa sama umrze, ale jednak tłiterek czerwony od dyskusji.
 
Odbiegając już od tej całej wiksy to najbardziej mnie wkurwia w tym wszystkim jedno. Wypominanie tych jebanych donejtów namawiania, błagania proszenia jak to niektórzy tu zaszczytnie z pogardą piszą.
Jakby to złe było, że gość RZUCIŁ POMYSŁ PODKREŚLAM KURWA RZUCIŁ POMYSŁ że może się wybrać na jakąś gale w celu zdobycia materiałów, relacji i tego typu rzeczy. Co kurwa jest w tym złego?
Oglądający wysyłają mu siano za które od razu dziękuje. Nie wiem o co ból dupci mają co niektórzy? Zakładajcie kanał - każdy może, zainteresujcie swoją osobą, swoimi działaniami pokaźną ilość widzów i możecie zarabiać nie wychodząc z domu.
W czym jest problem?
Mam już na prawde po części w chuju czy to Wojtek jest zły czy KSW jest niedobre i ich dupolizy na posyłki czy jeszcze ktoś inny. Pamiętajcie, że każdy kij ma dwa końce i ludzie to kurwy.
Idąc tym tokiek rozumowania to KSW żebra o datki w postaci ppv i wpłacania hajsu za bilety na galę.
 
Odbiegając już od tej całej wiksy to najbardziej mnie wkurwia w tym wszystkim jedno. Wypominanie tych jebanych donejtów namawiania, błagania proszenia jak to niektórzy tu zaszczytnie z pogardą piszą.
Jakby to złe było, że gość RZUCIŁ POMYSŁ PODKREŚLAM KURWA RZUCIŁ POMYSŁ że może się wybrać na jakąś gale w celu zdobycia materiałów, relacji i tego typu rzeczy. Co kurwa jest w tym złego?
Oglądający wysyłają mu siano za które od razu dziękuje. Nie wiem o co ból dupci mają co niektórzy? Zakładajcie kanał - każdy może, zainteresujcie swoją osobą, swoimi działaniami pokaźną ilość widzów i możecie zarabiać nie wychodząc z domu.
W czym jest problem?
Mam już na prawde po części w chuju czy to Wojtek jest zły czy KSW jest niedobre i ich dupolizy na posyłki czy jeszcze ktoś inny. Pamiętajcie, że każdy kij ma dwa końce i ludzie to kurwy.

Dokładnie, zgadzam się w stu 100%.Mnie tez to wkurwia, jak się hieny prują do Mroza, że niby żebrze on kasę, ale przecież ludzie sami wpłacają za dobrą robotę jaką robi. Chłop przecież tej kasy nie rozpierdala na imprezy tylko przeznacza na rozwój portalu i na nowy sprzęt na liva i robi to dla fanów. Ten pomysł z wyjazdami na UFC mi się bardzo podoba i jak będę mógł będę go wpierał bo wiem że kasa poszła w dobre ręce. tyle i aż tyle.

A ci co się prują, to się prują zazdrość, że Mrozu sam tak daleko zaszedł, a inni dalej są w dupie. Dla tych co się pruja na Mroza mam rade, niech delej smarują wazelinę .
 
Z Gliwic do Katowic to normalnie fortunę można stracić. Wskoczy na DTŚkę samochodem i za 20 minut jest pod halą. Wskazówka może lekko drgnie. Busem to 40minut, ja tyle do pracy jadę codziennie. Podkreślam któryś raz z rzędu, nie chce bronić Wojtka bo mam jego osobę :gdzie:. Nie znam po prostu chłopa, a sytuację (dość śmieszną trzeba przyznać) tylko z jego strony, nie chce oceniać, ale skoczyć na dupną galę 30km obok, nie będąc pewnym akredytacji to chyba nie jest jakiś wielki grzech? Szczególnie, że nie jest to koleś co pierwszy raz jedzie i nie wie co i jak tylko bywa wszędzie, mógł mieć prawo pomyśleć, że to jakieś niedopatrzenie, błąd czy coś.
No to nie wiem czy pijesz do mnie czy do niego, bo to on powiedział że mógł stracić hajs i zostać na lodzie gdyby go nie wpuścili
 
Arogancja Lewandowskiego mnie zadziwia, miałem go za gościa z większą klasą, twitty, że go "zwolnił" są bardzo słabe. Nie wiem jakim trzeba być leszczem żeby za bilet na galę, akredytację lub parę złotych dać sobą pomiatać.
 
No to nie wiem czy pijesz do mnie czy do niego, bo to on powiedział że mógł stracić hajs i zostać na lodzie gdyby go nie wpuścili
A to w takim razie do niego :śmiech:
Tego fragmentu o straceniu kasy od niego akurat nie słyszałem, myślałem, że to twój prztyczek w jego stronę. Zwracam honor :)

Nosacz polskości sobie od gęby odejmie, herbatę zrobi trzy razy z jednej torebki, wsadzi cegłę do spłuczki żeby mniej płacić za wodę i jeszcze ma patrzeć jak ktoś donejty dostaje?
Ale herbatę trzy razy z jednej torebki to szanuję. To, że lubię słabą znaczy, że nos mi rośnie? :płacz:
 
Jakoś nie zauważyłem żeby zawodnicy mieli problem do Wojtka, a wręcz przeciwnie Michał Fijałka, @zombie itd widać w wywiadach że Wojtka lubią dziwne że mają do niego problem tylko ci ze " Sztywnym samozwańczym Kręgosłupem Moralnym". Jeszcze to wypominanie komuś że bierze pieniądze za swoją pracę jest żałosne. Samemu mając na koncie okłamywanie swoich odbiorców ( pierwszy przykład z brzegu już od kilku lat ma być więcej gal, czy to już jest koniec mojej kariery już nie wrócę ) Jeszcze udostępnianie tych bzdur z Psychoza mroza , gdzie 90% tego postu jest wyrwane z kontekstu, dopowiedzanymi słowami których Wojtek nie wypowiedział na wczorajszym live. Idąc sztywnym kręgosłupem moralnym dlaczego nie zbanujemy Borka za film sprzed kilku lat gdzie za plecami obrażał właśnie Mroza, jak to jest? Jedni mogą , a drudzy nie? Co do Donejtów doskonale wychodzi znana Polska "Cebula" nie są obowiązkowe, nigdy o nie nie prosił , ludzie sami wysyłają ale plebs ma problem że chłopak może zarobić trochę grosza z czegoś co lubi robić a i wzamian dać od siebie lepszą jakość nagrać czy własnie jakieś fajne materiały z UFC
 
ale z was jełopy! macie w PL 10 portali o tematyce mma, każdy robi wywiady przed KSW więc zamiast wpłacać hajs Mrozowi sypnijcie je lepiej na konto Kamila Walusia! młody, perspektywiczny zawodnik zbiera na kamp w Albakerki! potrenuje troszkę z mistrzem UFC Jonem Jonsem i mistrzem K1 Alistejrem Owerimem i nim się obejrzycie będziemy mieli gościa który rozkurwia największych murzynów w ameryce, tak jak kiedyś nasz Endriu ostatnia nadzieja białych!
 
Niektórzy mają żal, że WSZYSCY (tylko nie oni) biorą kasę za przyjazd na gale, bo to przecież przekłada się na nieobiektywne relacje z gali. Racja.

Ale kurwa, jak z góry wiadomo że akredytacje dostają Ci, którzy nie podpadli, to wiadomo też, że Ci którzy zostali będą tak samo nieobiektywni. ZA DARMO!

Wniosek jest taki, że dziennikarz pracujący dla KRS1 może dawać dupy za kasę i być prostytutką, albo dawać dupy za darmo i być zwykłą kurwą.
 
Dobrze mówisz @kiras Tego też nie rozumiem co to za problem. Jak ktoś chce to niech mu wpłaca, jego kasa jego sprawa. Na YT live ludzie wpłacają największym menelom za głupoty to czemu nie mieli by Mrozowi wrzucić coś za materiał który dla nich przygotował.

Nosacz polskości sobie od gęby odejmie, herbatę zrobi trzy razy z jednej torebki, wsadzi cegłę do spłuczki żeby mniej płacić za wodę i jeszcze ma patrzeć jak ktoś donejty dostaje?

Tego triku z cegłą to nie znałem :crazy: Cohones jak widać też uczy i edukuje
 
Wojciech jest jaki jest, ale prawda jest taka, że z żadnym dziennikarzem nie spędziłem wirtualnie tyle czasu co z nim :D

Skoro mamy tutaj eksperta to skorzystam z okazji. Jak przewidujesz rozwój dalszych wydarzeń? Będzie dalej ciągnał temat konfliktu z KSW na kolejnym live czy to koniec?
 
Skoro mamy tutaj eksperta to skorzystam z okazji. Jak przewidujesz rozwój dalszych wydarzeń? Będzie dalej ciągnał temat konfliktu z KSW na kolejnym live czy to koniec?
Ja tam ekspertem nie jestem, ale da się zauważyć, że Wojtek to inteligentny facet i wie, że dalsze ciągnięcie tematu ksw w taki sposób jak ostatnio może przynieść wyłącznie efekt odwrotny niż dotychczas. Będzie wrzucał jakieś wstawki jednozdaniowe w luźnym momencie, ale monologów 1h już raczej nie uświadczymy. No chyba, że nastąpi jakiś poważny zwrot akcji.
 
Arogancja Lewandowskiego mnie zadziwia, miałem go za gościa z większą klasą, twitty, że go "zwolnił" są bardzo słabe. Nie wiem jakim trzeba być leszczem żeby za bilet na galę, akredytację lub parę złotych dać sobą pomiatać.
Klasę to on już pokazał przy okazji problemów z oglądaniem gali przez KRS1TV. Z dwójki K&L jest mniej bezczelny, ale to żaden komplement.:jimcarreyvomit:
 
Skoro mamy tutaj eksperta to skorzystam z okazji. Jak przewidujesz rozwój dalszych wydarzeń? Będzie dalej ciągnał temat konfliktu z KSW na kolejnym live czy to koniec?
jak nie bedzie gadac o KSW to mu widownia spadnie ponizej 1000 i hajs nie bedzie leciec
poki co bazuje na hejterach, ktorych nie brakuje
swoja droga jest duza luka w livestreamach, mmarocks nie wykorzystuje okazji do zarobku, a Mrozu kosi gruby hajs
 
Skoro mamy tutaj eksperta to skorzystam z okazji. Jak przewidujesz rozwój dalszych wydarzeń? Będzie dalej ciągnał temat konfliktu z KSW na kolejnym live czy to koniec?
Wiem że nie do mnie,ale ch^j :D .Na pewno wspomni jak któryś zawodnik KSW odmówi wywiadu co zresztą będzie naturalne.
 
Jak bedzie gadal caly czas to samo to tez mu widownia spadnie, chyba, ze wyciagnie jakies nowe ekstra tematy dopierdalajace KSW .
po tym co odwalil to dziwne jak ktos bedzie chcial z nim gadac
nazwal zawodnikow idiotami bez wlasnego mozgu, pytanie do ilu zawodnikow ta informacja dojdzie
#hejtwojtek
 
Skoro mamy tutaj eksperta to skorzystam z okazji. Jak przewidujesz rozwój dalszych wydarzeń? Będzie dalej ciągnał temat konfliktu z KSW na kolejnym live czy to koniec?

Wojtek gadał, że na następnych live już nie będzie poruszał tematu KSW. No chyba, że KSW odpowie, ale po takim nokaucie jaki im Mrozu zafundował to się nie odważą. Więc Martin i Maciek będą sobie lajki puszczać ze swoimi pracownikami, jaki to Mrozu zły
 
Czyli zapowiada się najdłuższa inba w histori MMA :lol:
zamknij temat i koniec imprezy bedzie, czemu masz mu promocje za darmo robic?
on zbija kapital na hejterach z cohones

hejterzy pojda na forum Wojtka, ktore nie istnieje XDD
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top