Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Widzę na horyzoncie kolejny rekord. Nie wiem jaki i nie wiem czego będzie dotyczył, ale to bez znaczenia, i tak zawsze wygrywa KSW!
 
i wciąż nie ma oficjalne oświadczenie od KSW, jak zawsze czekają aż "shitstorm" się kończył.
 
949312091986505728
 
Martin mówi że każdy niech decyduje czy chce brać udział w czymś takim jak program MMAnews Live ale jak zgadza się ktoś taki jak Szpilka to dzwoni do niego aby odmówił mimo że nie jest ich zawodnikiem :frankapprove: #KRS1logic #FreeWojtek
 
troche słabo, mówią że wojtek to hiena, ale sam sie jarą najbardziej nad tego bana i teraz lizą dupe Lewandowskiego.
 
Doozy już nie pamięta jak go Kawul postawił do pionu na konferencji, gdy zaczął mówić o UFC. Wszyscy tacy sami. Byle bliżej żłoba. Mrozu jest śliski, ale to zachowanie KSW pokazuje, że każdy tak naprawdę może kiedys być w jego butach.

dokładnie tak, ich też to może spotkać, chociaż w to wątpię , bo to same nawilżacze.

A najlepsze, jest to martin coś napiszę, to nawilżacze zaraz lakują, nawilżacze coś napiszą martin lakuje. kółko wzajemnej adoracji.
 
Ja pierdole, Olkiewicz nazywa ludzi broniący Mroza sektą co za pogarda do ludzi :wow:

Akcja z Mrozem pokazuj, kto ma kręgosłup , a kto go nie ma. pewnie nawilżaczy już w sklepach brak

Doozy już nie pamięta jak go Kawul postawił do pionu na konferencji, gdy zaczął mówić o UFC. Wszyscy tacy sami. Byle bliżej żłoba. Mrozu jest śliski, ale to zachowanie KSW pokazuje, że każdy tak naprawdę może kiedys być w jego butach.
Dresu pierwszy wyznawca religii KSW. Można to zaobserwować od pewnego czasu.
 
Odbiegając już od tej całej wiksy to najbardziej mnie wkurwia w tym wszystkim jedno. Wypominanie tych jebanych donejtów namawiania, błagania proszenia jak to niektórzy tu zaszczytnie z pogardą piszą.
Jakby to złe było, że gość RZUCIŁ POMYSŁ PODKREŚLAM KURWA RZUCIŁ POMYSŁ że może się wybrać na jakąś gale w celu zdobycia materiałów, relacji i tego typu rzeczy. Co kurwa jest w tym złego?
Oglądający wysyłają mu siano za które od razu dziękuje. Nie wiem o co ból dupci mają co niektórzy? Zakładajcie kanał - każdy może, zainteresujcie swoją osobą, swoimi działaniami pokaźną ilość widzów i możecie zarabiać nie wychodząc z domu.
W czym jest problem?
Mam już na prawde po części w chuju czy to Wojtek jest zły czy KSW jest niedobre i ich dupolizy na posyłki czy jeszcze ktoś inny. Pamiętajcie, że każdy kij ma dwa końce i ludzie to kurwy.
 
Odbiegając już od tej całej wiksy to najbardziej mnie wkurwia w tym wszystkim jedno. Wypominanie tych jebanych donejtów namawiania, błagania proszenia jak to niektórzy tu zaszczytnie z pogardą piszą.
Jakby to złe było, że gość RZUCIŁ POMYSŁ PODKREŚLAM KURWA RZUCIŁ POMYSŁ że może się wybrać na jakąś gale w celu zdobycia materiałów, relacji i tego typu rzeczy. Co kurwa jest w tym złego?
Oglądający wysyłają mu siano za które od razu dziękuje. Nie wiem o co ból dupci mają co niektórzy? Zakładajcie kanał - każdy może, zainteresujcie swoją osobą, swoimi działaniami pokaźną ilość widzów i możecie zarabiać nie wychodząc z domu.
W czym jest problem?
Mam już na prawde po części w chuju czy to Wojtek jest zły czy KSW jest niedobre i ich dupolizy na posyłki czy jeszcze ktoś inny. Pamiętajcie, że każdy kij ma dwa końce i ludzie to kurwy.
Aaaameeeent
 
Odbiegając już od tej całej wiksy to najbardziej mnie wkurwia w tym wszystkim jedno. Wypominanie tych jebanych donejtów namawiania, błagania proszenia jak to niektórzy tu zaszczytnie z pogardą piszą.
Jakby to złe było, że gość RZUCIŁ POMYSŁ PODKREŚLAM KURWA RZUCIŁ POMYSŁ że może się wybrać na jakąś gale w celu zdobycia materiałów, relacji i tego typu rzeczy. Co kurwa jest w tym złego?
Oglądający wysyłają mu siano za które od razu dziękuje. Nie wiem o co ból dupci mają co niektórzy?
Nosacz polskości sobie od gęby odejmie, herbatę zrobi trzy razy z jednej torebki, wsadzi cegłę do spłuczki żeby mniej płacić za wodę i jeszcze ma patrzeć jak ktoś donejty dostaje?
 

Attachments

  • Nosacz3.jpg
    Nosacz3.jpg
    31.4 KB · Views: 10
Status
Not open for further replies.
Back
Top