Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
ja tam sie uśmiałem, jak Janek powiedzial, ze nic nie wiedzial o Berkucie Warszawa, nie wie na czym ma polegac wspolpraca i, ze jak cos, to bedzie reprezentowal Team Blachowicz. A wczoraj jeszcze podobno wszyscy sie cieszyli...
pewnie hajsu nie dostal i zdziwiony jest
 
Ze Szpilsonem tez moze inbe miec, bo z kontekstu by wynikalo, ze to on w pierwszym rzedzie jest umiesniona marionetka . Jeszcze Mrozu sie dziwil, ze niby taki kozak a latwo sie podporzadkowal Martinowi . Dziecko moze byc robione :pjelen: .
 
Ze Szpilsonem tez moze inbe miec, bo z kontekstu by wynikalo, ze to on w pierwszym rzedzie jest umiesniona marionetka . Jeszcze Mrozu sie dziwil, ze niby taki kozak a latwo sie podporzadkowal Martinowi . Dziecko moze byc robione :pjelen: .
a jak zrobilem temat, zeby byly dymy to @defthomas usunal

swoja droga teraz wiekszosc zawodnikow sie od niego odwroci, jak tylko do nich dojdzie informacja, ze uwaza ich za idiotow XDDD
 
Nie usunąłem tylko połączyłem z tym tematem, zaraz ci przywrócę ten spis treści
ale tu on zginie w masie postow, a tam byl widoczny, wieksze szanse, ze ktos to przeczyta
ps
oglaszam akcje #hejtmrozu, za to co powiedzial o zawodnikach mma, ze sa idiotami
 
a jak zrobilem temat, zeby byly dymy to @defthomas usunal

swoja droga teraz wiekszosc zawodnikow sie od niego odwroci, jak tylko do nich dojdzie informacja, ze uwaza ich za idiotow XDDD
Szpilson wlasciwie za nic zmasakrowal Stracha , nie chcialbym byc w skorze Mroza jak Artur ogarnie jego lajwa :antonio: :DC: .
 
6ov7l3qdqkuw.gif
 
Mrozu:
- wyzwał Jurasa od klakierow chociaż nie przeczytał jego bloga
- wyzwał Szpilke od marionetek a chwilę wcześniej chciał z nim robić wywiad
- sprzedał na wizji prywatne rozmowy z jakimiś pracownikami KSW, że niby traktowani są jak podludzie
- zasugerował że może dostać wpierdol od wyslanników KSW
- wkurwił Błachowicza bo proszony 3 razy o zmianę tematu dalej drążył
- wylizał oczko Najmanowi z którego kpił nie dalej jak dwa lajwy temu

Niech ktoś mi powie że to jest kurwa dziennikarstwo. Ten człowiek ma swój świat, w połowie urojony, sra pod innych ludzi, rzuca oskarżeniami z dupy, jest dwulicowy tak jak o nim mówią.
 
swoja droga teraz wiekszosc zawodnikow sie od niego odwroci, jak tylko do nich dojdzie informacja, ze uwaza ich za idiotow XDDD
No to bylo wprost powiedziane, Mrozu przez chwile byl szczery i ujawnil swoje zdanie o figherach, ciekawe jak to sie skonczy, moze inba sie jeszcze rozrosnac do niebotycznych rozmiarow :pjelen: .
 
Szpilson wlasciwie za nic zmasakrowal Stracha , nie chcialbym byc w skorze Mroza jak Artur ogarnie jego lajwa :antonio: :DC: .


Za to że jest kondonem, i nie jest godny wyzywac go do walki.
Artur nie zdradzi pierdzioszka, co najwyżej jebnie Mrozowi z tak zwanej dziwki. Co lajw to ciekawiej widzę, nie mogę się doczekać aż go jutro odpale i będę słuchał zajebany (oh wait, miałeś nie jarac) albo popijając malinowy soczek od babci z zajebistego pokala łomży


Conor by sobie kupił ksw
 
Za to że jest kondonem, i nie jest godny wyzywac go do walki.
Artur nie zdradzi pierdzioszka, co najwyżej jebnie Mrozowi z tak zwanej dziwki. Co lajw to ciekawiej widzę, nie mogę się doczekać aż go jutro odpale i będę słuchał zajebany (oh wait, miałeś nie jarac) albo popijając malinowy soczek od babci z zajebistego pokala łomży


Conor by sobie kupił ksw
żebyś czasem nie skonczył jak polski Waszka u babci maliny na plecach :mamed:
 
Born mógłby debiutowac. Nie zmieniaj tematu, ocb z tą Waszką maliną i plecami babci?

KSW jest warte 25 milionów, gdybyśmy w 10 tysięcy, złożyli się po 2500 PLN. To kurwa samuraj by tańczył tak jak zagramy
 
Unikasz odpowiedzi na pytanie :nono:

Pierwszy ME naszej gali
Samuraj vs Ozdoba na zasadach Stringomajtek na dupie, kto pierwszy komu strzeli z paska
 
Przeciez on tam nic o zawodnikach złego nie mówił..
Powiedział ze sa marionetkami w rekach wiekszych i tyle
 
No tak jak napisałem wyzej powiedział ze sa marionetkami... na siłe szukacie inby
 
No tak jak napisałem wyzej powiedział ze sa marionetkami... na siłe szukacie inby
"Jezeli chodzi o stan umyslu to sa tylko marionetkami " uwazasz, ze to nie jest okreslenie pejoratywne ? To raczej nie podyskutujemy :fjedzia: .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top