Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Jakiś link na wypowiedz Franka? Pamiętam jak był w newsach i potem swieżakiem/anonimem w rocksach. Pawła też jak można, jeżeli jakaś w miarę świeżą wypowiedź.
 
Jakiś link na wypowiedz Franka? Pamiętam jak był w newsach i potem swieżakiem/anonimem w rocksach. Pawła też jak można, jeżeli jakaś w miarę świeżą wypowiedź.

obaj pisali na twitterze, wejdź tam w zakładkę 'tweety i odpowiedzi' i znajdziesz, Franek pisał dawno, jakoś chwilę po świętach
 
Tak coś czułem, że zrobi się z tego inba level freak fight KSW. Póki Wojtek rzeczowo punktował, to wszystko było ok., ale powoli zaczyna robić z siebie ofiarę i siać ferment, który może się skończyć permanentnym banem albo jakimś pozwem, jeśli nie będzie miał dowodów na potwierdzenie swoich tez.

Jak na początku, kiedy konkretnie punktował, byłem 100% po jego stronie, tak powoli zaczynam odsuwać się do tyłu i po prostu zajadam popcorn.
 
Przecież większość z nich jest idiotami
Jakby nie patrzeć to faktycznie to prawda. Posłuchajcie wywiadów i zrozumiecie jaki "poziom" reprezentują zawodnicy mma, to zwyczajne głąby bez mózgu, którzy ledwo skończyli gimnazjum, oczywiście nie mówię że wszyscy, bo są wyjątki.
 
Powiedział ze sa marionetkami w rekach wiekszych i tyle
no jakby sie tak zastanowic glebiej, to przeciez jak ktos jest czyims pracownikiem to jest, w jakims tam stopniu jego marionetka :wink:
 
troszke sie Wojtek zapedzil i pogubil na tym lajfie, ale w wielu aspektach ma racje i sie z nim zgadzam

wyjdzie mu to tylko na dobre, jak zreszta widac, zbija na tym swoj kapital i umiejetnie to wykorzystuje
 
Odsluchalem najnowsza audycje, bylo jak zwykle kilka nowych i ciekawych informacji z rozmow z goscmi, ale te monologii dotyczace KSW bede juz od teraz przewijal, bo coraz trudniej ich sluchac.
 
Odsluchalem najnowsza audycje, bylo jak zwykle kilka nowych i ciekawych informacji z rozmow z goscmi, ale te monologii dotyczace KSW bede juz od teraz przewijal, bo coraz trudniej ich sluchac.
Zgadzam sie. Mowil ze juz nie bedzie do tego wracal i oby tego sie trzymal. 2 lajwy o tych cyrkowcach to juz jest i tak duzo. Tym bardziej ze duzo powiedzial i tak...
 
Obejrzałem videocasta z Michałem Oleksiejczukiem. Zaimponował mi okrutnie. Bardzo dojrzały, odpowiedzialny i nastawiony na rozwój człowiek. Trafia do grona moich ulubionych zawodników. Dzięki Mrozu, mesjaszu dziennikarski za dobry materiał.
 
Obejrzałem videocasta z Michałem Oleksiejczukiem. Zaimponował mi okrutnie. Bardzo dojrzały, odpowiedzialny i nastawiony na rozwój człowiek. Trafia do grona moich ulubionych zawodników. Dzięki Mrozu, mesjaszu dziennikarski za dobry materiał.
Ta, trzeba przyznać, że chłopak wygląda na chłodnego ogarniacza mimo tylko 22 lat na karku. Popracuje jeszcze trochę nad płaszczem mięśniowym i może się w UFC utrzymać wiele lat. Tym bardziej, że ze spokojną głową podchodzi do rozwoju. Najpierw nauka, a dopiero później kolejne walki. Nie podpalał się jak mu Mrozu chciał już wcisnąć Londyn.
 
Grubo, Mrozu mówi, że w KSW pośród pracowników chujowa atmosfera, presją i niemal mobbing. Mówi jeszcze, że niejeden by w jego sytuacji stracił życie taka jest presja. Dodał jeszcze, że będzie o wszystkim mówił na bieżąco, bo jak sprawa ucichnie to może mu się coś stać :D
 
Grubo, Mrozu mówi, że w KSW pośród pracowników chujowa atmosfera, presją i niemal mobbing. Mówi jeszcze, że niejeden by w jego sytuacji stracił życie taka jest presja. Dodał jeszcze, że będzie o wszystkim mówił na bieżąco, bo jak sprawa ucichnie to może mu się coś stać :D
I fajnie,niech wiecej mówi.Bedzie zabawnie plus uświadomi nas jak ma nierówno pod kopułą:lol:
 
@VaeVictis Tybur narazie nie dostal wizy dlatego siedzi w stolicy.
Ta, trzeba przyznać, że chłopak wygląda na chłodnego ogarniacza mimo tylko 22 lat na karku. Popracuje jeszcze trochę nad płaszczem mięśniowym i może się w UFC utrzymać wiele lat. Tym bardziej, że ze spokojną głową podchodzi do rozwoju. Najpierw nauka, a dopiero później kolejne walki. Nie podpalał się jak mu Mrozu chciał już wcisnąć Londyn.

Boziu, jak dobrze, że nie przyjął oferty od Mroza...A dla jakiej organizacji? Mrozu w ogóle może oferować walki, mimo inby z KRSami?

[dopiszę, że ironia, już teraz, żeby potem nie było na mnie]
 
Koles nazywa siebie mesjaszem Polskiego mma i boi sie o swoje zycie...nigga please:D
W tej całej sytuacji i tak wychodzi na plus, bo to grono mało ogarniętych hejterów KSW jest aktualnie Mrozem zaślepione, a on otwarcie mówi, żeby mu przelewać pieniążki, za które on sobie pojeździ na gale czy tam kupi sprzęt. Taki wyzysk trochę.
Druga sprawa, że serio naoglądał się za dużo kryminałów, a chyba myśli, że KSW to kropka w kropkę Pride i ma powiązania z Yakuzą czy inną mafią mokotowską i ktoś go odstrzeli albo wywiezie do lasu. Fakt, robi dobrą robotę, ale nie przesadzajmy. :lol:
 
Koles nazywa siebie mesjaszem Polskiego mma i boi sie o swoje zycie...nigga please:D
Mesjaszem Polskiego MMA to być może zbyt odważne określenie, co nie zmienia faktu ze koleś bardzo dobrze wykonuje swoja robotę przynajmniej tak to wygląda z zewnątrz. Co do drugiej sprawy to rożnie bywa, chociaż "banie się o właśnie życie" jest tez trochę na wyrost, zmienił bym to na "zniszczenie go"
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top